Προς το περιεχόμενο

Εφαρμογές ebanking σε Android


kaykis27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα , θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος κίνδυνος να χρησιμοποιείς τις εφαρμογές ebanking που διαθέτει κάθε τράπεζα ;
Μέχρι στιγμής χρησιμοποιώ τον υπολογιστή (μέσω bitdefender και safepay-vpn) για  συναλλαγές που θέλω να εκτελέσω μέσω internet καθότι με το κινητό έχω κάπως τις φοβίες μου. Άλλα τώρα λόγω καλοκαιριού που θα δεν μπορώ να έχω τον υπολογιστή μαζί μου, σκέφτομαι αυτά τα app..
Είναι γενικά ασφαλείς οι εφαρμογές αυτές στο κινητό ; να ξεπεράσω τους φόβους μου ;🙂

Υ.Γ Δεν γνωρίζω αν υπάρχει κάποιο αντίστοιχο θέμα.Αν υπάρχει ας διαγραφεί.

Επεξ/σία από kaykis27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εφαρμογές ειναι ασφαλείς αρκεί να ξέρεις τι πατάς και τι κανεις.

Χωρις κινητό δεν υφίσταται πλεον e-banking ουτε απο υπολογιστή(για τις τραπεζες μιλάω) .

Οπότε τι αλλο να πούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kaykis27 είπε

Καλησπέρα , θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος κίνδυνος να χρησιμοποιείς τις εφαρμογές ebanking που διαθέτει κάθε τράπεζα ;
Μέχρι στιγμής χρησιμοποιώ τον υπολογιστή (μέσω bitdefender και safepay-vpn) για  συναλλαγές που θέλω να εκτελέσω μέσω internet καθότι με το κινητό έχω κάπως τις φοβίες μου. Άλλα τώρα λόγω καλοκαιριού που θα δεν μπορώ να έχω τον υπολογιστή μαζί μου, σκέφτομαι αυτά τα app..
Είναι γενικά ασφαλείς οι εφαρμογές αυτές στο κινητό ; να ξεπεράσω τους φόβους μου ;🙂

Υ.Γ Δεν γνωρίζω αν υπάρχει κάποιο αντίστοιχο θέμα.Αν υπάρχει ας διαγραφεί.

Τι εννοείς αν είναι ασφαλείς;  από ποιά άποψη;  το ότι το 99% των συναλλαγών γίνονται πλέον από το κινητό τα λέει όλα πιστεύω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...