Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi 11 Ultra Review - Η καλύτερη στιγμή της Xiaomi


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 ώρες πριν, Nspider είπε

Αν άλλες εταιρείες είχαν τα ίδια πράματα πάνω στο τηλ θα ζητούσαν 2000€

Σιγα την εξωτική τεχνολογία που φοραει το mi11 ultra,που οι αλλοι θα ζητουσαν 2 και 3000ευρώ 😄

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 ώρες πριν, gripoulas είπε

Σαυτες τις τιμε αξιζει μονο το μηλο.Οσο και να μην σας αρεσει παιδες εχω 3 χρονια μηλο και ειναι σαν την πρωτη μερα.Η δικια μου στα 3 χρονια εχει παρει 3 ανδροιντ.Πειραζει δεν πειραζει ετσι ειναι.Εγω την αποσβεση την εκανα.

Και η δικια μου στα 3 χρόνια εχει αλλαξει 3 μηλα. Εγω εχω ενα xiaomi εδω και 3 χρονια και ειναι σαν την πρωτη μερα. Οσο και να μη σαρεσει φιλε ετσι ειναι

20 ώρες πριν, PeggyV είπε

Εεεενταξει στο 2021 πιάσανε τον Α12 σε single core 

Άντε να δούμε σε ποια χρόνια θα πιάσουν τον Α13…..

Οταν πιάσει και η apple τα 120hz 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stivaks72 είπε

Θα κάνουμε καινούργιο συκώτι εδώ μέσα απ'τα γέλια ρε συ έλεος.

Stock android feeling από το... miui. 

Όταν έκανα μετάβαση από LineageOS σε miui δεν άλλαξα κάποια συνήθεια, όλα ήταν παρόμοια παρόλο που ήταν και μετάβαση 2 εκδόσεων Android μπροστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, Herald είπε

Και η δικια μου στα 3 χρόνια εχει αλλαξει 3 μηλα. Εγω εχω ενα xiaomi εδω και 3 χρονια και ειναι σαν την πρωτη μερα. Οσο και να μη σαρεσει φιλε ετσι ειναι

Οταν πιάσει και η apple τα 120hz 

Έπρεπε να πεις κάτι και το καταλαβαίνω….. 

λες τι να πω ; 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Hacker?pcs είπε

Όταν έκανα μετάβαση από LineageOS σε miui δεν άλλαξα κάποια συνήθεια, όλα ήταν παρόμοια παρόλο που ήταν και μετάβαση 2 εκδόσεων Android μπροστά.

Και από αυτό συμπέρανες ότι το miui είναι... stock;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Fulgore είπε

Σιγα την εξωτική τεχνολογία που φοραει το mi11 ultra,που οι αλλοι θα ζητουσαν 2 και 3000ευρώ 😄

 

 

Αφού είναι παλια τεχνολογία το κινητό, αγόρασε Samsung εσύ με τον exynos να γουστάρεις και δώσε και κάτι παραπάνω γιατί είναι Samsung...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nspider είπε

Αφού είναι παλια τεχνολογία το κινητό, αγόρασε Samsung εσύ με τον exynos να γουστάρεις και δώσε και κάτι παραπάνω γιατί είναι Samsung...

Σου έχω λύση για αυτο. Παρε το S21 απο Αμερικη με τον Snapdragon. Φθηνοτερο απο το Mi11 ultra

https://www.amazon.com/Samsung-Unlocked-Smartphone-Pro-Grade-SM-G998UZKEXAA/dp/B08P54F6HB?th=1

Θες και άλλο?

Oneplus 9 pro 12/256 250ευρω φθηνοτερα απο το mi11 ultra κατα 250ευρώ

https://www.oneplus.com/gr/oneplus-9-pro

Αρα με λιγα λογια,και οι αλλες εταιρειες προσφερουν αναλογα πραγματα με το ''εξωτικο''Mi11 ultra,αλλα ζητανε λιγοτερα χρηματα.

Και που εισαι,τα 2 παραπανω παραδειγματα προσφερουν και μεγαλυτερη software υποστηριξη απο την Xiaomi και ειδικα στην περιπτωση της Samsung εχει και κανονικα αντιπροσωπεια στην χωρα μας.

  • Like 4
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/7/2021 στις 5:34 ΜΜ, Wei είπε

Ούτε να μου το χάριζαν δεν θα το έπαιρνα. Κινέζικη κακογουστιά

Ανοησίες, είναι μια χαρά συσκευή. Θα μπορούσες να ήσουν πιο αντικειμενικός..

23 ώρες πριν, GreekLegend2 είπε

Σε αυτά τα λεφτά μόνο Samsung... γιατί κάποιος να δώσει 1300 ευρώ για miui με 2 χρόνια αναβαθμίσεις ενώ η Samsung έχει ίσως το καλύτερο σκιν του android και 3 χρόνια updates...

Ξέχασες τα iPhone που είναι επίσης κορυφή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 15/7/2021 στις 7:18 ΜΜ, PeggyV είπε

Έπρεπε να πεις κάτι και το καταλαβαίνω….. 

λες τι να πω ; 
 

Και εσυ επρεπε να σχολιασεις το mobile score benchmark, που υπαρχουν για να συγκρινουν καποια ατομα (πχ εσυ) τα e-penis σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω εδω και αρκετο καιρο το Mi 10T Lite. Αναμεικτα συναισθηματα. Μια πρωια ετσι στα καλα καθουμενα εσκασε το λειτουργικο, πρασινο ανθρωπακι και ολα εγκατασταση απο την αρχή. Εχω την αισθηση οτι το interface του ειναι σαν να δοκιμαζω τα πρωτα htc. Γενικα γρηγορο κινητο σε εφαρμογές. Η κάμερα μια χαρα για φωτογραφίες ενω βίντεο ετσι κι ετσι. Δεν ξέρω αν θα ξαναεπερνα xiaomi. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...