Προς το περιεχόμενο

ASUS a7n8x deluxe drivers


hyperionsky

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες!

Είμαι ευτυχής κάτοχος (μέχρι στιγμής) της εν λόγω μητρικής και αναρωτιέμαι αν η ASUS σκέφτεται να βάλει κανα driver update στο site της! Τα τελευταία downloads για αυτήν την μητρική είναι του 2003!!! Μπορώ να βάλω τους drivers της nVidia για το nForce ή πρέπει να περιμένω πιθανό update της ΑSUS; Ή μήπως μένω όπως είμαι; Έχει κανείς πληροφορίες για τίποτα νεότερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά για όλα εκτός του Gigabit LAN και του SATA χρησιμοποιείς τους nvidia drivers.... Για τα υπόλοιπα ότι έχει το site της Asus, είτε πηγαινεις στους κατασκευαστές των επιμέρους εξαρτημάτων (πχ Silicon Image για το SATA), είτε τσεκάρεις αν σου εμφανίζει κανα καινούργιο driver στο Windows Updates της Microsoft

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exw tin idia mobo. exw katevasei apla kainourious drivers gia to soundstorm (exei kapoies epiloges parapanw..), alla stin teliki exeis provlima me kati? i apla theleis na kaneis update? (an einai to 2o, min anisyxeis, to pernaw kai gw syxna :):):))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D :D :D Σωστός!!!

Βασικά έχω πρόβλημα με τον ήχο. Όταν ακούω από το nForce2 και παράλληλα δουλεύω τον υπολογιστή έχω κάποιες μικρές αλλά ενοχλητικές διακοπές. Συμβαίνει όταν κάνω access στον σκληρό (read/write), όχι συνεχόμενα (π.χ. θόρυβος ή βουητό) αλλά σταματήματα στον ήχο που αποκαθίστανται. Έχω μια υποψία για τον eide driver... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...