Προς το περιεχόμενο

GAMING KEYBOARD CORSAIR K60 (CHERRY MX) 64,90 + μεταφορικά


dpat7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατί δεν κοιτάτε το κορυφαιο HyperX στο eshop με τους tactile aqua διακοπτές (κλάσεις καλύτερα για business/typing) με 89 ευρώ.

Το χτύπησα και ειναι κορυφή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παρήγγειλα με το που ανέβηκε το θέμα στο insomnia. όλα καλά προχώρησε η παραγγελία, έβαλα να το παραλάβω από ACS. Υποθέτω αύριο λογικά θα φτάσει.

Μπαίνω τώρα με το λογαριασμό μου στο you.gr και  βλέπω στις παραγγελίες μου ότι μπορώ να δω σε pdf την απόδειξη. Αντί να δώ τα 66-67 ευρώ πόσο βγαίνει που έκανα την παραγγελία (64.9 μαζί με το 1.4 αν δεν κάνω λάθος των μεταφορικών) βλέπω να λέει το σύνολο της τιμής 143.5... τί φάση; μην πάω στην κούριερ να περιμένω 1 ώρα στην ουρά αν είναι. Την παλεύουν στο you? άλλος που παρήγγειλε με  ACS και παρέλαβε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/8/2021 στις 3:49 ΜΜ, salmp7 είπε

το παρήγγειλα με το που ανέβηκε το θέμα στο insomnia. όλα καλά προχώρησε η παραγγελία, έβαλα να το παραλάβω από ACS. Υποθέτω αύριο λογικά θα φτάσει.

Μπαίνω τώρα με το λογαριασμό μου στο you.gr και  βλέπω στις παραγγελίες μου ότι μπορώ να δω σε pdf την απόδειξη. Αντί να δώ τα 66-67 ευρώ πόσο βγαίνει που έκανα την παραγγελία (64.9 μαζί με το 1.4 αν δεν κάνω λάθος των μεταφορικών) βλέπω να λέει το σύνολο της τιμής 143.5... τί φάση; μην πάω στην κούριερ να περιμένω 1 ώρα στην ουρά αν είναι. Την παλεύουν στο you? άλλος που παρήγγειλε με  ACS και παρέλαβε;

Εγώ δεν έχω παραλάβει ακόμα αλλά στην απόδειξη που λες στο σάιτ μου δείχνει την τιμή της προσφοράς, δηλαδή 60κατι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, petran91 είπε

Εγώ δεν έχω παραλάβει ακόμα αλλά στην απόδειξη που λες στο σάιτ μου δείχνει την τιμή της προσφοράς, δηλαδή 60κατι..

Κάλεσα στο you. Μου είπαν θα το κοιτάξουν. Στην κουριερ έχει φτάσει με τιμή 143.5...
Εν το μεταξύ παρήγγειλα 1:13:31 μμ δηλαδή πολύ ώρα πριν τελειώσει το κουπόνι.
Υποθέτω κάποιο σκάλωμα έφαγε το σύστημα ενώ μου έδειξε την αφαίρεση. Προφανώς στην κανονική τιμή δεν το παίρνω. Ελπίζω να το αλλάξουν, αλλιώς τους βρίσκω απαράδεκτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, salmp7 είπε

Κάλεσα στο you. Μου είπαν θα το κοιτάξουν. Στην κουριερ έχει φτάσει με τιμή 143.5...
Εν το μεταξύ παρήγγειλα 1:13:31 μμ δηλαδή πολύ ώρα πριν τελειώσει το κουπόνι.
Υποθέτω κάποιο σκάλωμα έφαγε το σύστημα ενώ μου έδειξε την αφαίρεση. Προφανώς στην κανονική τιμή δεν το παίρνω. Ελπίζω να το αλλάξουν, αλλιώς τους βρίσκω απαράδεκτους.

Γι αυτό λέμε όταν αγοράζουμε σε προσφορά ένα αντικείμενο τραβάμε screenshot όλη τη σελίδα, να φαίνεται το προϊόν, η τιμή προσφοράς και η ώρα/ημερομηνία από κάτω. Ως αποδεικτικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, vgolden είπε

Έσκασε μήνυμα ACS το πρωί και παρέλαβα πριν λίγο (η απόδειξη αναγράφει το ποσό μετά την έκπτωση / το σωστό ποσό)

 

ok σε ευχαριστώ. Αναμένω τηλέφωνο από you αλλιώς θα καλέσω εντός της ημέρας. Αν το διορθώσουν καλώς, αν όχι προφανώς στη φουλ τιμή δεν παραλαμβάνω. Θα κάνω και μια αρνητική αξιολόγηση και θα συνεχίσουμε τη ζωή μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα είναι με άσπρους διακόπτες Cherry MX Speed αθόρυβοι με αίσθηση κλικ σαν το Motospeed Inflictor CK104 με κόκκινους διακόπτες άλλα αλλά στο μισό.

Τα πλήκτρα δεν είναι γυαλιστερά είναι ματε, τα πλήκτρα έιναι κοντά το ένα στο άλλο δεν είναι σαν πηδάς μεγάλα κενά σαν το CK104

Στο βάρος είναι ποιο βαρύ το CK104 850gr+20gr το Κ60 880gr

IMG-20210803-135054.jpg

 

IMG-20210803-134949.jpg

 

IMG-20210803-134941.jpg

 

Επεξ/σία από maarinos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, salmp7 είπε

ok σε ευχαριστώ. Αναμένω τηλέφωνο από you αλλιώς θα καλέσω εντός της ημέρας. Αν το διορθώσουν καλώς, αν όχι προφανώς στη φουλ τιμή δεν παραλαμβάνω. Θα κάνω και μια αρνητική αξιολόγηση και θα συνεχίσουμε τη ζωή μας.

δε χρειάζεται ολόκληρη φασαρία. Στο αποδεικτικό της παραγγελίας στο μειλ σου, ΕΚΕΙ τι τιμή σου δείχνει αδερφέ;

Λιιιγο ψυχραιμία είναι αξιόλογο το κατάστημα απλά την επόμενη φορά ένα screenshot 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παρέλαβα. διόρθωσαν την τιμή. με ταλαιπώρησαν λίγο αλλά τελικά όλα καλά. Οι διακόπτες είναι άσπροι όπως αναφέρεται παραπάνω. Καταευχαριστημένη η γυναίκα με αυτή την αλλαγή (από green). Τελείως αθόρυβοι, σχεδόν μεβράνης ο ήχος. Η αλήθεια είναι πως οι green με είχαν κουράσει και μένα, υπερβολικός θόρυβος. Γενικότερα για το corsair, ακόμα δεν το χρησιμοποίησα πολύ για να εκφέρω λεπτομερή άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...