Προς το περιεχόμενο

Εταιριες για network/system engineer


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερεις κανενας καμια αξιοπιστη εταιρια για δουλεια στο χωρο Network/system engineer αθηνα;;Οπου και να ψαξω δεν βρισκω αγγελια μονο για αυτο το τομεα..ολες ψαχνουν να ξερεις προγραμματισμο συν τα υπολοιπα χρεη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ότι και να ζητάνε, στείλε. Τακτικές είναι αυτές για να ξεσκαρταρει κόσμο το HR. Η Algosystems και η Pronet ψάχνουν συχνά δικτυαδες αλλα και στις 2 θα σου βγάλουν το λάδι. Εννοώ ότι ετοιμάσου για καταιγίδα πληροφοριών σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα. Αν δεν είσαι σφουγγάρι πιθανό να παραιτηθείς μόνος σου...Μετά μπορείς να στείλεις και Intracom ή Unisystems στις οποίες το περιβάλλον είναι καλύτερο. Αν έχεις άκρη, στείλε και Victus 🙄. Γενικά ότι αγγελία τύπου entry LvL δεις βάρα την ασχέτως με τις μαλακίες που ζητάνε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, KrisiTon30 είπε

 Ότι και να ζητάνε, στείλε. Τακτικές είναι αυτές για να ξεσκαρταρει κόσμο το HR. Η Algosystems και η Pronet ψάχνουν συχνά δικτυαδες αλλα και στις 2 θα σου βγάλουν το λάδι. Εννοώ ότι ετοιμάσου για καταιγίδα πληροφοριών σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα. Αν δεν είσαι σφουγγάρι πιθανό να παραιτηθείς μόνος σου...Μετά μπορείς να στείλεις και Intracom ή Unisystems στις οποίες το περιβάλλον είναι καλύτερο. Αν έχεις άκρη, στείλε και Victus 🙄. Γενικά ότι αγγελία τύπου entry LvL δεις βάρα την ασχέτως με τις μαλακίες που ζητάνε.

Ευχαριστω για την πληροφορια..το θεμα ειναι οτι ολες ζητανε devops αλλα στο πλασαρουν σαν network engineer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/8/2021 στις 11:46 ΠΜ, KrisiTon30 είπε

 Ότι και να ζητάνε, στείλε. Τακτικές είναι αυτές για να ξεσκαρταρει κόσμο το HR. Η Algosystems και η Pronet ψάχνουν συχνά δικτυαδες αλλα και στις 2 θα σου βγάλουν το λάδι. Εννοώ ότι ετοιμάσου για καταιγίδα πληροφοριών σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα. Αν δεν είσαι σφουγγάρι πιθανό να παραιτηθείς μόνος σου...Μετά μπορείς να στείλεις και Intracom ή Unisystems στις οποίες το περιβάλλον είναι καλύτερο. Αν έχεις άκρη, στείλε και Victus 🙄. Γενικά ότι αγγελία τύπου entry LvL δεις βάρα την ασχέτως με τις μαλακίες που ζητάνε.

algosystem εχω συνεντευξη για θεση information security analyst..Απο λεφτα τι παιζει;;Γιατι το glasddoor για τη συγκεκριμενη θεση στη συγκεκριμενη εταιρια μου βγαζει 659 και μου φαινονται λιγα..

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αναζητούμε έναν Junior Support Engineer να ενταχθεί στην ομάδα υποστήριξης SmartNS. Αυτός είναι ένας ρόλος πολλαπλών εργασιών καθώς περιλαμβάνει δίκτυο, συστήματα και δεξιότητες Helpdesk.

 

 

https://domyessay.onl/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, michaelcantwell1 είπε

Αναζητούμε έναν Junior Support Engineer να ενταχθεί στην ομάδα υποστήριξης SmartNS. Αυτός είναι ένας ρόλος πολλαπλών εργασιών καθώς περιλαμβάνει δίκτυο, συστήματα και δεξιότητες Helpdesk.

 

 

https://domyessay.onl/

χρήματα πόσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ένα resume σχετικά κάλο πιστεύω..με δουλείες σε cyta ote σταυρός ναύαρχος σαν network helpdesk network engineer /system engineer.έχω στείλει πάνω από 20 αιτήσεις για δουλειά είτε από kariera είτε glassdoor είτε linkedln indeed και από αυτές της 20 + αγγελίες είτε τρώω αρνητικό με  τη μια είτε περνάω το πρώτο interview.έχω πιστοποίηση ccna και γύρω στα 15 χρονιά στη πλάτη εμπειρία..Και ερχετε το ερώτημα?τι χρειάζεται για να πιάσεις δουλειά σε αυτό το τομέα ελλαδα?έχω αρχίσει να απογοητεύομαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...