Προς το περιεχόμενο

Playstation Plus 12 Μηνων -50% στα 29,99€ απο την επισημη σελιδα της Playstation ***για οσους δεν εχουν ενεργη συνδρομη***


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυο ερωτήσεις:

- Έχω το PS4. Αν κάποια στιγμή πάω στο 5, η συνδρομή μπορεί να μεταφερθεί ή δεν παίζει ρόλο;

- Μπορώ να την αγοράσω τώρα και να την ενεργοποιήσω όποτε θέλω ή ξεκινάει αυτόματα με την αγορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, red7genius είπε

Δυο ερωτήσεις:

- Έχω το PS4. Αν κάποια στιγμή πάω στο 5, η συνδρομή μπορεί να μεταφερθεί ή δεν παίζει ρόλο;

- Μπορώ να την αγοράσω τώρα και να την ενεργοποιήσω όποτε θέλω ή ξεκινάει αυτόματα με την αγορά;

Μεταφερεται αυτοματα με τον λογαριασμο σου και στο ps5. Λογικα ενεργοποιειται αυτοματα με την αγορα (εχω καιρο να αγορασω συνδρομη απο το store, αλλα δε νομιζω να αλλαξε κατι)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, cac είπε

Μήπως δεν ισχύει για νέους λογαριασμούς? Το λέω γιατί είναι πρώτη φορά που έκανα εγγραφη

Δοκιμασες απο υπολογιστη η κινητο? Αν ναι κανε το παρακατω. 

Αγορασε μια μηνιαια τωρα , κανε ακυρωση(refund) μετα απο μια ωρα αρα θα θεωρεισαι παλιος χρηστης. Εμενα σε 24 ωρες μου ειχανε κανει refund την και εβαλα στα 29 την ετησια

Μόλις τώρα, argosixna είπε

Δοκιμασες απο υπολογιστη η κινητο? Αν ναι κανε το παρακατω. 

Αγορασε μια μηνιαια τωρα , κανε ακυρωση(refund) μετα απο μια ωρα αρα θα θεωρεισαι παλιος χρηστης. Εμενα σε 24 ωρες μου ειχανε κανει refund την και εβαλα στα 29 την ετησια

Δοκιμασε πρωτα με το TRIAL 14 day free

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος έχει ps4 να αγοράζει και τα παιχνίδια του ps5 από το λογαριασμό του στο PC

Ετσι την μέρα που θα πάρει ps5 θα βρεθεί με παιχνίδια πολλά αγορασμένα από το ps plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/8/2021 στις 7:44 ΠΜ, gastonegr είπε

Εμένα έληγε στις 5 Σεπτέμβρη 2021 την έκανα κανονικά και λήγει στις 24 8/2022 άρα οποίος θέλει και λήγει σύντομα ας προχωρήσει άφοβα.

Εμένα λήγει στις 12, και μου το εμφανίζει 60, πως τα κατάφερες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...