Προς το περιεχόμενο

Microsoft Office 365 | 5 PC/ Mac and 5 Devices | 5TB Storage lifetime 3 ευρω...τι παιζει???


giorgosxristou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.

Μου εβγαλε το φβ μια διαφημιση με τον παραπανω τιτλο :¨Microsoft Office 365 | 5 PC/ Mac and 5 Devices | 5TB Storage lifetime 3 ευρω¨

αναφέρω την σελίδα καθαρά για τον λογο μηπως κάποιος ξέρει κατι παραπάνω (αν δεν έπρεπε ζητάω συγνώμη ):

https://thefeedbuzz.com/product/microsoft-office-2016-office-365-5-pc-mac-and-5-devices-1tb-storage/

εκανα την αγορά μέσω paypal (επειδη μεσολαβει το paypal προχώρησα ) και μετα απο λιγο μου ηρθε ενα email με ενα username και ενα password(ηρθε και ενα email apo paypal που ηταν η αποδειξη ,3 ευρω ) εκανα login αλλαξα κωδικό και ολα οκ...

Στις συνδρωμες μου εμφανιζει το παρακατω:

πρεπει να με προβληματίσει κατι??ειναι οκ??και γενικα ξερει καποιος τι παιζει ?γιατι μου φαίνεται ¨πολυ καλο για να ειναι αληθινο¨ .

Ευχαριστω.

office.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το master account παραμένει σε αλλο ατομο ακομα και αν αλλαξες κωδικο. Σε ενα 6μηνο~ θα σου βγαλει οτι εχεις λαθος κωδικο και τελος.. Καλυτερα το office19pro που πουλανε φθηνα που σου δινουν κλειδι και το βαζεις στο account σου. αυτο παραμενει για παντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σημαινει ¨Το master account παραμένει σε αλλο ατομο¨??

υπαρχει περιπτωση να αλλάξουν τον κωδικό και να μπορουν να δον αυτα που εχω ανεβάσει στο cloud?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, giorgosxristou είπε

τι σημαινει ¨Το master account παραμένει σε αλλο ατομο¨??

υπαρχει περιπτωση να αλλάξουν τον κωδικό και να μπορουν να δον αυτα που εχω ανεβάσει στο cloud?

 

 

οτι στην ουσια δεν εχεις εσυ τον ελεγχο του account ασχετα αν δειχνει οτι τον εχεις. Αυτος που το πουλησε συνεχίζει να εχει τον ελεγχο ολων τον account και να τα κλειδωνει οπως θελει. Και σε 6 μηνες ψαξε βρες τον να του ζητησεις τον λογο. Θα εχει εξαφανιστεί. Αν θες cloud βαλε το one drive ή το αντίστοιχο της google. Ή ακομα καλύτερα παρε το 365 στην κανονικη τιμη. Μην ανεβαζεις τα αρχεια σου σε "σπασμενο" προγραμμα οπως δεν θα κατεβαζες στο main pc σου παιχνιδι απο torent και θα εβαζες το αμφιβολου προελεύσεως (και λειτουργίας) crack μεσα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, gorge18 είπε

οτι στην ουσια δεν εχεις εσυ τον ελεγχο του account ασχετα αν δειχνει οτι τον εχεις. Αυτος που το πουλησε συνεχίζει να εχει τον ελεγχο ολων τον account και να τα κλειδωνει οπως θελει. Και σε 6 μηνες ψαξε βρες τον να του ζητησεις τον λογο. Θα εχει εξαφανιστεί. Αν θες cloud βαλε το one drive ή το αντίστοιχο της google. Ή ακομα καλύτερα παρε το 365 στην κανονικη τιμη. Μην ανεβαζεις τα αρχεια σου σε "σπασμενο" προγραμμα οπως δεν θα κατεβαζες στο main pc σου παιχνιδι απο torent και θα εβαζες το αμφιβολου προελεύσεως (και λειτουργίας) crack μεσα... 

Ευχαρστω πολυ!Η αποψη σου για κλειδια σε office 2016 apo μεγαλα σαιτ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα εχω παρει το 2019pro που σου δινει κλειδι που κολλάει στο Microsoft account σου και το εχεις για παντα οταν εχεις και το account σου στο pc. φαντάζομαι και το 2016 που λες να ειναι το ιδιο. Για το 365 απο προσωπική εμπειρία μίλησα . 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, gorge18 είπε

Προσωπικα εχω παρει το 2019pro που σου δινει κλειδι που κολλάει στο Microsoft account σου και το εχεις για παντα οταν εχεις και το account σου στο pc. φαντάζομαι και το 2016 που λες να ειναι το ιδιο. Για το 365 απο προσωπική εμπειρία μίλησα . 

Εκανα αναφορα στο paypal οτι το πουλησε αλλα δεν ειμαι master account, δεν ειναι θεμα τα 3 ευρω αλλα με αυτον τον τροπο φαντασου ποσα 3ευρα θα εχουν μαζεψει !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα πλουτιζουν ετσι παλια ειχα παρει καμποσα απο alli και ebay στα 1,99 ολα μετα απο λιγους μηνες κλειδωσαν. Δεν νομιζω να σου δωσουν πισω κατι απο την στιγμη που λειτουργει. αργοτερα μπορει αλλα δεν θα σε καλύψει το paypal επιδη θα εχει περασει ο χρονος νομιζω ειναι 6 μηνες. ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αναφέρουν, αν δεν κάνω λάθος, πουθενά ότι θα είσαι ο administrator του λογαριασμού, οπότε ότι σου λένε αυτό σου δίνουν.

Φίλος πήρε τέτοιο κλειδί, ανέβασε 3TB φωτογραφίες και βίντεο (αυτό ήθελε εξ αρχής) και μετά κάποιους μήνες του έσκασε ένα access denied και δεν έχει πλέον πρόσβαση στο cloud storage. 😭

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη νίλα φιλέ.. τουλάχιστον τα ειχε και αλου αποθηκευσει? ενημερωτικά έκανα αναφορά σε paypal  και μου απάντησε οτι τύπος ,μου ζήτησε το κωδικό και θα μου κανει refund, oysiastika to cloud το θελω για backup  και οχι για δουλειά ώστε να εχω πρόσβαση απο παντού,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευτυχώς με άκουσε και δεν τα έσβησε από τους δίσκους του, γιατί αυτό ήθελε να κάνει. Απλά, ανέβαζε ανελέητα για κανά 2μηνο λόγω χαμηλής ταχύτητας upload (κάπου στα 600-700Mbps)

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...