Προς το περιεχόμενο

Κωτσοβολος τηλεορασεις ανω των 500 ευρω, 20% της αξίας τους σε go4more πόντους [TEΛΟΣ]


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα,

 

"Σύμφωνα με τους όρους της ενέργειας https://www.nbg.gr/greek/go4more/Documents/oroi_energeias_kotsovolos_tv_082021.pdf οι πόντοι θα αποδοθούν στα μέλη του προγράμματος έως και 08/10/2021."

Επεξ/σία από st4t1c
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν εχω καταλαβει καλα αν καποιος μπορει να με βοηθησει. Εαν το 20% ειναι 200 ευρω τότε αυτά πιστώνονται σε ποντους και εχω 200 ευρώ εξαργύρωση σε συμβεβλημένα καταστήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, theostinator είπε

Δεν εχω καταλαβει καλα αν καποιος μπορει να με βοηθησει. Εαν το 20% ειναι 200 ευρω τότε αυτά πιστώνονται σε ποντους και εχω 200 ευρώ εξαργύρωση σε συμβεβλημένα καταστήματα?

Ακριβως, πας σε καταστημα που τους υποστηριζει και τους λες να εξαργυρωσουν απο εκει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, theostinator είπε

Δεν εχω καταλαβει καλα αν καποιος μπορει να με βοηθησει. Εαν το 20% ειναι 200 ευρω τότε αυτά πιστώνονται σε ποντους και εχω 200 ευρώ εξαργύρωση σε συμβεβλημένα καταστήματα?

Ναι πχ πας στο σούπερ μαρκετ η στο βενζινάδικο και πληρώνεις με πόντους αντί για ευρώ…

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, ImmortalR είπε

Εχουμε καμια ενημερωση γιατι τελικα δεν μπηκε τιποτα  και σημερα ειναι η τελευταια μερα.

Σε εμένα μπήκαν κανονικότατα σήμερα το πρωί.

1711174957_.png.7452b1c52f6b753ae19de0e796768f36.png

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς ούτε σε εμένα έχουν μπει ακόμη. Είχα πάρει την QE65Q60AA το βράδυ πριν την αλλαγή της τιμής της, λέτε να μας ρίξουν Χ με καμιά άκυρη δικαιολογία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω την QE65Q60AA πηρα, βεβαια μεγαλη απογοητευση στα μαυρα , οταν βλεπω μια ταινια στο νετφλιξ και μπαινει το μαυρο εχει ασπρα κομματια γυρω γυρω σε καποια σημεια... 
περιμενω και δευτερα και θα παρω τηλεφωνο.

e.png.d4d116979c4e0a71e1bbef5380a8606a.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Georgevits είπε

Δυστυχώς ούτε σε εμένα έχουν μπει ακόμη. Είχα πάρει την QE65Q60AA το βράδυ πριν την αλλαγή της τιμής της, λέτε να μας ρίξουν Χ με καμιά άκυρη δικαιολογία;

Πως να ρίξουν άκυρο αφου μπήκαν σε εμένα... Οποτε και σε εσένα... 

Μην λέμε οτι θέλουμε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...