Προς το περιεχόμενο

Γραντζουνιές από Υαλοκαθαριστήρες!


JiovanniGeorgeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Self explanatory..

 

Χθες στο πρωτοβρόχι, δεν άντεξα και τους έβαλα για πρώτη φορά μπρος.. Νομίζω χάραξαν, το ήξερα και γι' αυτό δε τους χρησιμοποιώ σχεδόν ποτέ, και είναι και ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΙ ενός μήνα, Bosch με αυτό το υλικό που βάζουν στα στήθη τους οι γυναίκες!

 

Φταίω να πάω τώρα πίσω στη Carglass να με πούνε τρελό και παράλογο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο ειναι οταν αλλαζουμε υαλοκαθαριστηρες, , να ελεγχουμε την σωστη λειτουργια τους πλενοντας το παρμπριζ. 10'' υποθεση ειναι, για να επιβεβαιωσουμε οτι καθαριζουν σωστα

Τωρα στην δικη σου περιπτωση το λαστιχο του υαλοκαθαριστηρα εκανε χαρακιες? Δλδ το σκουπισες με πανι και δεν φευγουν?

δεν βαζει καμια φωτο να κρινουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνει.. ΜΠΑΣ και είναι και ιδέα μου όχι τίποτα άλλο.

 

Είδα σαν χαρακιές πάντως σήμερα πρωί, από χθες που το έκανα, και είμαι βέβαιος γιατί καρέ καρέ πήγαινε ο υαλοκαθαριστήρας και έκανε ΤΡΕΛΗ φασαρία ενώ λειτουργούσε.. σαν να σκάλωνε!

Έτσι το θεώρησα στανταράκι πως έγινε.. Θα δω και επανέρχομαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, JiovanniGeorgeo είπε

Ε απ ' όπου περνάει το πλαστικό, έκανε γραμμές.. πιθανότατα από σκόνη που θα υπήρχε..

Σοβαρολογείς;Γδάρθηκε το τζάμι απο την σκόνη;Τι παρμπριζ είναι αυτό;Λιώνει στις βροχες;

16 λεπτά πριν, JiovanniGeorgeo είπε

Θα γίνει.. ΜΠΑΣ και είναι και ιδέα μου όχι τίποτα άλλο.

 

Είδα σαν χαρακιές πάντως σήμερα πρωί, από χθες που το έκανα, και είμαι βέβαιος γιατί καρέ καρέ πήγαινε ο υαλοκαθαριστήρας και έκανε ΤΡΕΛΗ φασαρία ενώ λειτουργούσε.. σαν να σκάλωνε!

Έτσι το θεώρησα στανταράκι πως έγινε.. Θα δω και επανέρχομαι..

Οταν το είδες δεν έτριψες με το χερι να δεις;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία. Έκανα λάθος. Είχε κάνει έντονη γραμμή όμως, και για να ακούγεται καρέ-καρέ όταν το χρησιμοποιώ σημαίνει πως είναι σκληρό και θα γραντζουνίσει αργά ή γρήγορα.

 

Δεν υπάρχει κάτι να το κάνω να μαλακώσει; 😕

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/9/2021 στις 10:13 ΠΜ, JiovanniGeorgeo είπε

Self explanatory..

 

Χθες στο πρωτοβρόχι, δεν άντεξα και τους έβαλα για πρώτη φορά μπρος.. Νομίζω χάραξαν, το ήξερα και γι' αυτό δε τους χρησιμοποιώ σχεδόν ποτέ, και είναι και ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΙ ενός μήνα, Bosch με αυτό το υλικό που βάζουν στα στήθη τους οι γυναίκες!

 

Φταίω να πάω τώρα πίσω στη Carglass να με πούνε τρελό και παράλογο;

Βάζουν οι γυναίκες υαλοκαθαριστηρες bosch στο στήθος τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να χαραξουν πρεπει να ειναι βρωμικο το τζαμι σου. Επισης με μια φορα δυσκολο να γινει τοσο μεγαλη ζημιά. Το προβλημα φαινεται το βραδυ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιάς και άνοιξε ο φίλος το θέμα και λόγω του οτι είχα παρόμοιο πρόβλημα με υαλοκαθαριστήρα (όχι δεν χάραξε παρ-μπρίζ), είναι φυσιολογικό να σφυράει καινούριος υαλοκαθαριστήτας όταν καθαρίζει ή ακόμα και να διπλώνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, JiovanniGeorgeo είπε

Ωραία. Έκανα λάθος. Είχε κάνει έντονη γραμμή όμως, και για να ακούγεται καρέ-καρέ όταν το χρησιμοποιώ σημαίνει πως είναι σκληρό και θα γραντζουνίσει αργά ή γρήγορα.

 

Δεν υπάρχει κάτι να το κάνω να μαλακώσει; 😕

 

Για να μην πηγαίνουν στρωτά μπας και καθονται στραβά οι λεπίδες;Τους έχεις δουλεψει καθόλου απο τοτε που αγόρασες το αμάξι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...