Προς το περιεχόμενο

Όλα όσα μας έδειξε στο event η Apple


KouMasGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτήσω Κάμερες από την κατάλαβα και στο Max και στο προ είναι ίδιες αυτή τη χρονιά δεν έχει κάποια διαφορά δηλαδή όπως πέρσι που ήταν μεγαλύτερος αισθητήρας του max σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Dmspolys είπε

 

 

2 ώρες πριν, Dmspolys είπε

Να ρωτήσω Κάμερες από την κατάλαβα και στο Max και στο προ είναι ίδιες αυτή τη χρονιά δεν έχει κάποια διαφορά δηλαδή όπως πέρσι που ήταν μεγαλύτερος αισθητήρας του max σωστά;

Ναι απο οτι ειδα μονο κατι λειτουργιες εβαλε εξτρα τωρα αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος.

Επεξ/σία από kchris298
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα ηταν ολη η παρουσιαση φαουλ φετος 

Τι να πει κανεις για το ρολοι που εμεινε στην ιδια σχεδιαση με μπαταρια χαλια (εχω το 6 και εκει θα μεινω )

Τι να πει κανεις για τα κινητα που σε σχεση με το 12 εχουν μηδαμινες διαφορες (το 12 pro εχω) 

Μονο το mini αξιζε , και αυτο για καποιον που τον εξυπηρετει το μεγεθος (εχω το pro 12αρι )

Δεν ξερω τι πηγε στραβα φετος , αλλα πιστευω οτι ηταν πολυ προχειρη η ολη φαση 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, axidousgr είπε

Δεν ξερω τι πηγε στραβα φετος , αλλα πιστευω οτι ηταν πολυ προχειρη η ολη φαση 

δεν ήταν πρόχειρη η φάση, απλά δεν είχαν τίποτα καινούριο να παρουσιάσουν.

Αναβαθμισμένες κάμερες και επεξεργαστές σε ένα κατά τα άλλα γνώριμο σασί τόσο για iPhone όσο για Watch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, NobodyRankXV είπε

κάνε έκπτωση στο πάγιο

ειναι εταιρικη παροχή για λαπτοπ-ταμπλετ ή κινητο. Τα 2 πρώτα δε με απασχολούν ειμαι καλυμμένος οποτε σκεφτομουν το 12 ή 13

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο θέμα της μπαταρίας το 12 mini ειχε θεματάκι, όπως λένε όλη η σειρά 13 έχει μεγαλύτερη μπαταρία οπότε  αξίζει να πας σε αυτό.

 

Επεξ/σία από vaggos2586
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, paylidis είπε

ειναι εταιρικη παροχή για λαπτοπ-ταμπλετ ή κινητο. Τα 2 πρώτα δε με απασχολούν ειμαι καλυμμένος οποτε σκεφτομουν το 12 ή 13

τότε 13ρι βασική έκδοση 128gb 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταλάβει κανένας πως θα βγάζει φωτογραφίες πορτρέτο; Στο 11 pro είχε 2χ στο 12 pro 2,5x στο 13 pro έχει 3x θα πρέπει να πηγαίνουμε σε άλλο δωμάτιο να για να βγάλουμε φωτογραφία πορτρέτο; Ή θα άλλαξαν τον τρόπο με την ζουμ κάμερα; 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/9/2021 στις 6:36 ΜΜ, giannisigoum είπε

Έχει καταλάβει κανένας πως θα βγάζει φωτογραφίες πορτρέτο; Στο 11 pro είχε 2χ στο 12 pro 2,5x στο 13 pro έχει 3x θα πρέπει να πηγαίνουμε σε άλλο δωμάτιο να για να βγάλουμε φωτογραφία πορτρέτο; Ή θα άλλαξαν τον τρόπο με την ζουμ κάμερα; 

Μπορείς να βγάλεις και με την βασική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...