Προς το περιεχόμενο

smartwatch με μετρητη αρτηριακης πιεσης


sotiris diamantopou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα στην ομάδα.ψάχνω ένα smartwatch με όσο πιο αξιόπιστη μέτρηση αρτηριακής πίεσης λόγω προβλήματος υγείας..ποιο μου προτείνετε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NikosKallithea είπε

Δεν νομίζω ενα ρολόι να μπορει να κανει δουλεια αν εχεις και πρόβλημα

σίγουρα απλά αφού θέλω να πάρω κάποιο ας είναι όσο γίνεται πιο αξιόπιστο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι και εγώ για ηλικιωμένο που θέλει όμως να είναι και στυλάτος οπότε θέλει να είναι και ρολόι, να συνδέεται με το κινητό του... και να του κάνει και τικ τικ ότνα ανεβαίνει η πίεση! Καλομάθαμε μου φαίνεται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ρολόι να πάρεις, θα σου χρειαστεί σίγουρα και ένα καλό πιεσόμετρο. Έχω το galaxy watch 3 και μπορεί να σου δώσει μια ένδειξη για το που βρίσκεσαι και κάθε 28 μέρες πρέπει να του κάνεις βαθμονόμηση με κανονικό πιεσόμετρο. Αν όμως έχεις πρόβλημα όπως λες, προμηθεύσου πρώτα ένα καλό και αξιόπιστο πιεσόμετρο και μετά το ρολόι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Jastonas είπε

Ενδιαφέρομαι και εγώ για ηλικιωμένο που θέλει όμως να είναι και στυλάτος οπότε θέλει να είναι και ρολόι, να συνδέεται με το κινητό του... και να του κάνει και τικ τικ ότνα ανεβαίνει η πίεση! Καλομάθαμε μου φαίνεται :P

Συγνώμη για το off topic αλλά διάβασα να κάνει τικ τοκ ( αντί για τικτικ) και λέω τόσο μπροστά ο άνθρωπος 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...