Προς το περιεχόμενο

izipen - writer


tasos41997

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα να ρωτησω αν κανεις εχει εγγραφη στο izipen σαν writer ωστε να βοηθαει σε εργασιες αλλα ατομα και να πληρωνεται απο αυτο, αξιζει τον κοπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 17/9/2021 στις 11:30 ΜΜ, tasos41997 είπε

Θα ηθελα να ρωτησω αν κανεις εχει εγγραφη στο izipen σαν writer ωστε να βοηθαει σε εργασιες αλλα ατομα και να πληρωνεται απο αυτο, αξιζει τον κοπο;

@tasos41997αν διαβασεις τα σχολια, αναφερουν οτι <<δινεις τα χερια>> εσυ που αναλαμβανεις την εργασια με τον υπευθυνο που δηλωσε ενδιαφερον και σε επελεξε για να τον βοηθησεις με την εργασια του. ειναι ευελικτο εξ αποστασεως ή κατ'οικον δινουν πληρη ασφαλιστικη καλυψη, δινουν αδειες. η αποφαση ειναι δικη σου αν θα κανεις εγγραφη στην πλατφορμα τους για το εξτρα πιστευω ειναι καλο ειδικα σε τομεις ανθρωπιστικων σπουδων/παιδαγωγικα που ενταξει εχει πιο πολυ <θεωρια> απο αλλες σχολες πχ φαρμακευτικη

Επεξ/σία από paraske
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Πήρα πάρα πολλές παραγγελίες επειδή συμμετείχα με το αληθινό μου όνομα και αναλάμβανα και εργασίες που ήταν στην αγγλική γλώσσα, δούλεψα σαν σκυλί μέρα νύχτα για 4 μήνες και έλαβα άριστες κριτικές από τους πελάτες μου και η εταιρεία μου κράτησε αναιτιολόγητα τις αμοιβές μου στήνοντας καβγάδες για τους οποίους στη συνέχεια παραδεχόταν ότι δεν έφταιγα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...