Προς το περιεχόμενο

Ανεπίσημο βίντεο του Pixel 6 Pro μας δίνει μια πρώτη άποψη για τη νέα ναυαρχίδα της Google


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, Cell_7 είπε

Στα αγγλικά;

Σε γενικες γραμμες>

5 χρονια Update Android

Το απλο Pixel 6 απο 899 μεχρι 999 Ευρω

και το Pixel 6 Pro απο 1099 μεχρι 1199 Ευρω.

Τιμες Γερμανιας με τις κατωτερες τιμες να ειναι οχι τοσο πιθανες.

 

 

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όσες συσκευές έχουν εξογκωμα στη κάμερα δεν μ αρεσουν, αλλά το συγκεκριμενο το προτιμώ απ τα άλλα.

Η Lg που δυστυχώς έκλεισε, έφτιαχνε τις καλύτερες υλοποίησεις σ αυτό το κομματι, και ειδικά στα  G8 και v50 τις είχε κάτω απ τη γυάλινη πλάτη.. Μακράν οι καλύτερη υλοποίηση.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Ελεος με το σωμα των καμερων να προεξεχει σε ολα τα κινητα.

Φτιαξτε ιδιο σχημα και ας ειναι ποιο χοντρο ισα ισα θα βαλετε και μεγαλυτερη μπαταρια.

Μισό κιλό να το αφήσω; 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, chrisxkar είπε

πολυ ασχημη πλατη θεωρω.Ακομα και στο 800αρι να εβγαινε η εμφανιση ειναι λογος να μην το παρω.Προφανως ηθελαν να διαχωριστουν απο την εμφανιση των υπολοιπων αλλα θεωρω οτι απετυχαν

τι λες ρε φιλε? αν υπαρχει κατι που ξεχωριζει αυτη ειναι η πισω οψη του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οι προεξοχές δεν είναι trend, αλλά το όλο σύστημα της κάμερας για να υποστηρίξει όλα οσα θέλουμε, zoom, ois, κλπ καλουδια, προεξέχουν, επειδή αναφέρθηκε να γίνει πιο παχύ το κινητό, τότε θα λέγαμε ότι είναι χοντροκομμένο...  Εδώ οι κλασσικές κάμερες κ προεξέχουν οι φακοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, CaratNaturelle είπε

Σε γενικες γραμμες>

5 χρονια Update Android

Το απλο Pixel 6 απο 899 μεχρι 999 Ευρω

και το Pixel 6 Pro απο 1099 μεχρι 1199 Ευρω.

Τιμες Γερμανιας με τις κατωτερες τιμες να ειναι οχι τοσο πιθανες.

 

 

 

Ε τότε που είναι ακριβά τα iPhone ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, bobos73 είπε

Την χειρότερη πλάτη που έχουμε δει ever!!! …. μάλλον τους έφυγαν οι σχεδιαστές και πήραν τίποτα από το μπακλαντέζ ...δεν εξηγείται αλλιώς τόση ασχήμια...

 

11 ώρες πριν, chrisxkar είπε

πολυ ασχημη πλατη θεωρω.Ακομα και στο 800αρι να εβγαινε η εμφανιση ειναι λογος να μην το παρω.Προφανως ηθελαν να διαχωριστουν απο την εμφανιση των υπολοιπων αλλα θεωρω οτι απετυχαν

 

11 ώρες πριν, Greenday13 είπε

Προσωπικά την πίσω όψη του τη θεωρώ από τις πιο κακόγουστες που έχω δει.

Μπορείτε να μου πείτε , πιο κατά τη γνώμη σας , κινητό εκεί έξω, έχει πολύ όμορφη πλάτη; 

Σοβαρά μιλάω, αναρωτιέμαι γιατι πράγματα που αρέσουν σε εμένα δεν αρέσουν σε άλλους. Γιατί πράγματα που αρέσουν σε άλλους δεν αρέσουν σε εμένα. 

Αναρωτιέμαι όντως πάντως..

Γενικά μιλώντας, μου αρέσει η πλάτη στα Xiaomi mi 9t pro, oneplus 7t, poco x3, redmi note 8 pro,  και λοιπών που είναι ψιλοσυμετρικες. Iphone 11-12 pro max τα θεωρώ πως έχουν άσχημη πλάτη, αλλά έχουν διαφορετική τοποθέτηση στις κάμερες απ' όλα τα κινητά εκεί έξω και αυτό μου αρέσει.  Η σειρά galaxy note 20, s20,s21 δεν μου αρέσει το εξόγκωμα στην άκρη της πλατης, όπως και πολλών xiaomi φέτος. 

Τα νεα pixel μου θυμίζουν galaxy s10, και μου αρέσει που υπάρχει μια συμμετρία, και το γεγονος όπου όταν θα το τοποθετείς σε επίπεδη επιφάνεια δεν θα τρεμοπαιζει όταν θα το χειρίζεσαι, βλέπε μπαλατζαρισμα.

Ειλικρινά θα γουσταρα τη γνώμη σας , με συγκεκριμένα παραδείγματα. 

Πετάτε μια πρόταση είναι κακάσχημο και τέλος. Τι φάση; Μόνο για τα likes συμμετέχετε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω το βρίσκω ιδιαίτερα άσχημο σε πλάτη,αν δεν εξείχε έτσι, η είχε άλλο σχεδιασμό/συνδιασμό χρωμάτων θα ήταν κάτι καλύτερο,πρέπει να δούμε και άλλα στοιχεία,αν η τιμή του παραμένει υψηλή, δεν βλέπω να κάνει κάτι αν είναι προσιτή o  48mp τηλεφακός είναι ένα ενδιαφέρων στοιχείο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, PeggyV είπε

Ε τότε που είναι ακριβά τα iPhone ? 

Αν ρωτας εμενα, εγω δεν ειπα ποτε οτι ειναι πολυ ακριβα.

Απο την αλλη, καλο θα ηταν να βλεπαμε ενα συγκριτικο των δυο Pro οταν βγει και το Pixel.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, CaratNaturelle είπε

Αν ρωτας εμενα, εγω δεν ειπα ποτε οτι ειναι πολυ ακριβα.

Απο την αλλη, καλο θα ηταν να βλεπαμε ενα συγκριτικο των δυο Pro οταν βγει και το Pixel.

Αν δεν κόψει η Google την παροχή στις άλλες , λειτουργικό και κάμερες software. Παραμένει ένα Android smartphone σαν τα αλλά. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, PeggyV είπε

Αν δεν κόψει η Google την παροχή στις άλλες , λειτουργικό και κάμερες software. Παραμένει ένα Android smartphone σαν τα αλλά. 

 

Προφανως, αν και δεν ειμαι γνωστης, η Google κανει κατι οπως η Apple.

Εχοντας ενα καλο Software το δενει με το δικο της Hardware.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, PeggyV είπε

Αν δεν κόψει η Google την παροχή στις άλλες , λειτουργικό και κάμερες software. Παραμένει ένα Android smartphone σαν τα αλλά. 

 

Από τη στιγμή που ακολουθούν τη λογική της Apple και τα Pixel 6 θα έχουν δικό τους SoC δεν ισχύει αυτό πια.

To software θα "δένει" καλύτερα πάνω στο δικό τους SoC το οποίο τα υπόλοιπα Android smartphones δεν θα το έχουν.

Δεν πρέπει να περιμένει κανείς ότι τα πρώτα Pixel με δικό τους SoC θα έχουν τεράστιες διαφορές αλλά τα 7, τα 8 κλπ σίγουρα θα έχουν.

Δεν χρειάζεται να κόψουν τη παροχή σε κανέναν, απλώς το software τους θα "δένει" πλέον καλύτερα στους Tensor.

Επεξ/σία από aypnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...