Προς το περιεχόμενο

Δωρεαν προγραμμα υγειας δισκων-Hard Disk Sentinel Standard 5.6


ThodorisFel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Μια χαρά είναι τα δείχνει όλα ρε φίλε . Ουτοσιαλως μιλάμε για απλούς χρήστες . Αλλά δωρεάν + καλύπτει τα πάντα (στη γενική χρήση ενός σκληρού ) = profit.

 

6 ώρες πριν, jerry banana είπε

Αξίζει αρκετά ειδικά για όποιον έχει μαγαζι με επισκευες

Μου λές ότι αξίζει για έναν επαγγελματία σου λέω όχι και μετά το γυρνάς ότι μιλάς για απλούς χρήστες?

≠ profit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, vgeorgis είπε

 

Μου λές ότι αξίζει για έναν επαγγελματία σου λέω όχι και μετά το γυρνάς ότι μιλάς για απλούς χρήστες?

≠ profit

Διαβάζω ρε φίλε μηχανική  ελικοπτέρων(M12)  και ζαλίστηκα .Το ζουμί είναι ότι αξίζει είτε για επαγγελματία είτε για απλό άνθρωπο .Δικό μου λάθος .

Επεξ/σία από jerry banana
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Doubt είπε

Το έχω ήδη το 5.6.1 από ανάλογη προσφορά. Τίποτα πιο νέο;

 

Μήπως είναι γεμάτος τέρμα;;

Ή μήπως έχει κανένα αντι virus-malware και σκανάρει το δίσκο κάθε μέρα;;

Πάρε και μια 2η γνώμη.

https://www.lifewire.com/free-hard-drive-testing-programs-2626183

Μπα, ούτε μέχρι τη μέση δεν είναι γεμάτος, antivirus αυτό των Windows 10.

Δεν το έχω κοντά μου τώρα γιατί ήταν του αδερφού μου, είναι από αυτά που μοίραζαν πριν 5-6 χρόνια, ίσως και παραπάνω δεν θυμάμαι, στους φοιτητές  χαμηλού εισοδήματος. Αυτό που μου έκανε εντύπωση φέτος που το άνοιξα για να δω για αναβάθμιση μνήμης, είναι ότι δεν είχε καθόλου ανεμιστήρα μέσα, αλλά δεν έχει και κάνα σοβαρό επεξεργαστή μάλλον κάποιον atom ή celeron. Προφανώς ψήθηκε ο hdd χωρίς ανεμιστήρα, απορώ πως το δούλευαν τόσο καιρό μέχρι να πάρει η αδερφή μου νέο φέτος με την ψηφιακή μέριμνα. Τα σημαντικά αρχεία τα έχει αντίγραφο σε κάποιο φλασάκι. Μόλις το λάβω στα χέρια μου θα δοκιμάσω και κάποια άλλα από αυτά που μου προτείνεις, σ' ευχαριστώ πολύ! 

Επεξ/σία από 1nsom-n1k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ksotiss είπε

ποιο αρχείο κατεβάζω? όλα είναι επί πληρωμή.Το free trial?

από εδώ https://sharewareonsale.com/s/hard-disk-sentinel-standard-sale πατάς download, βάζεις εμαιλ, ή κάνεις share, ότι θες. κατεβάζεις το αρχικό αρχείο περίπου 2 mb το ανοίγεις επιλέγεις ναι στο sentinel, όχι στο προγραμμα της shareware on sale που θα σε ενημερώνει για νέες προσφορές, τσεκάρεις το αποθήκευση αρχείου και όχι στην εγκατάσταση τώρα. κλείνεις το πρόγραμα της shareware και το διαγράφεις, πας στο φάκελο που είχες αποθηκεύσει το αρχείο του προγράμματος που θες, στην συγκεκριμένη περίπτωση του sentinel, κάνεις εξαγωγή το zip αρχείο και κατόπιν εγκατάσταση . Έπειτα αφού ολοκληρωθει η εγκατάσταση διαγράφεις και το αρχείο που είχες κάνει εξαγωγή και κρατάς το συμπιεσμένο zip για να το έχεις για αργότερα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατέβασα και εντόπισε στον ssd δισκο (4ετίας) υγεία 34%...να ανησυχώ...???🙄 (ήταν πολύ φορτωμένος και τώρα μεταφέρω τα αρχεία στον αλλο δίσκο. Λέτε να αλλάξει κάτι απο αυτό?)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 99Chris είπε

Το κατέβασα και εντόπισε στον ssd δισκο (4ετίας) υγεία 34%...να ανησυχώ...???🙄 (ήταν πολύ φορτωμένος και τώρα μεταφέρω τα αρχεία στον αλλο δίσκο. Λέτε να αλλάξει κάτι απο αυτό?)

 

οχι δεν θα αλλάξει το status αυτο δεν σημαίνει οτι θα βγει οφφ αύριο μπορει να κανει 10χρονια, απλα να μην τον εμπιστεύεσαι, και εννοείται πάντα backup ακόμα και αν η υγεία του ειναι 100%

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, 1nsom-n1k είπε

από εδώ https://sharewareonsale.com/s/hard-disk-sentinel-standard-sale πατάς download, βάζεις εμαιλ, ή κάνεις share, ότι θες. κατεβάζεις το αρχικό αρχείο περίπου 2 mb το ανοίγεις επιλέγεις ναι στο sentinel, όχι στο προγραμμα της shareware on sale που θα σε ενημερώνει για νέες προσφορές, τσεκάρεις το αποθήκευση αρχείου και όχι στην εγκατάσταση τώρα. κλείνεις το πρόγραμα της shareware και το διαγράφεις, πας στο φάκελο που είχες αποθηκεύσει το αρχείο του προγράμματος που θες, στην συγκεκριμένη περίπτωση του sentinel, κάνεις εξαγωγή το zip αρχείο και κατόπιν εγκατάσταση . Έπειτα αφού ολοκληρωθει η εγκατάσταση διαγράφεις και το αρχείο που είχες κάνει εξαγωγή και κρατάς το συμπιεσμένο zip για να το έχεις για αργότερα.

Εμενα μου βγαζει οτι ειναι μονο για οσους εχουν windows.

This giveaway is only for Windows devices.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, poihths είπε

οχι δεν θα αλλάξει το status αυτο δεν σημαίνει οτι θα βγει οφφ αύριο μπορει να κανει 10χρονια, απλα να μην τον εμπιστεύεσαι, και εννοείται πάντα backup ακόμα και αν η υγεία του ειναι 100%

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Θα έχω λοιπόν το νου μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Dannie είπε

Εμενα μου βγαζει οτι ειναι μονο για οσους εχουν windows.

This giveaway is only for Windows devices.

Πρόγραμμα για windows είναι , εσύ που θες να το εγκαταστήσεις; 
Ή μήπως εννοείς ότι επισκέπτεσαι το λινκ από άλλο λειτουργικό και σου δείχνει το παραπάνω μήνυμα; 
Δεν κατάλαβα ακριβώς, τι θες να κάνεις και τι κάνεις τώρα, και βλέπεις το παραπάνω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, 1nsom-n1k είπε

από εδώ https://sharewareonsale.com/s/hard-disk-sentinel-standard-sale πατάς download, βάζεις εμαιλ, ή κάνεις share, ότι θες. κατεβάζεις το αρχικό αρχείο περίπου 2 mb το ανοίγεις επιλέγεις ναι στο sentinel, όχι στο προγραμμα της shareware on sale που θα σε ενημερώνει για νέες προσφορές, τσεκάρεις το αποθήκευση αρχείου και όχι στην εγκατάσταση τώρα. κλείνεις το πρόγραμα της shareware και το διαγράφεις, πας στο φάκελο που είχες αποθηκεύσει το αρχείο του προγράμματος που θες, στην συγκεκριμένη περίπτωση του sentinel, κάνεις εξαγωγή το zip αρχείο και κατόπιν εγκατάσταση . Έπειτα αφού ολοκληρωθει η εγκατάσταση διαγράφεις και το αρχείο που είχες κάνει εξαγωγή και κρατάς το συμπιεσμένο zip για να το έχεις για αργότερα.

επειδη θελω να το εγκαταστησω σε PC που θα εχω σε 2 βδομαδες περιπου, τι κανω; κατεβαζω το αρχειο αλλα δε το κανω εγκατασταση τωρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...