Προς το περιεχόμενο

"Κόστος dvd" σε διαγνωστικά κέντρα (Αξονική, Μαγνητική κλπ)


solution1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, peiraiask είπε

πολλοι γιατροι κοιταζουν μονο την γνωματευση, σε εξεταζουν, κ τα ντιβιντι πολλες φορες ουτε καν τα ζητανε να τα βαλουν σε κομπιουτερ, περαστικα

 

Γιατρός που βασίζεται μόνο στην γνωμάτευση του ακτινολόγου και δεν βλέπει ο ίδιος τις εικόνες, πρέπει να του παίρνουν την άδεια επαγγέλματος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, cthulhucarbide είπε

Γιατρός που βασίζεται μόνο στην γνωμάτευση του ακτινολόγου και δεν βλέπει ο ίδιος τις εικόνες, πρέπει να του παίρνουν την άδεια επαγγέλματος

εννοουσα βλεπουν και τις εικονες, το ντιβιντι δεν εχω δει να φορτωνουν. 

σε ντιβιντι που ειχα, μου ειχαν δωσει και εικονες φωτοφραφιες μαζι. 

Επεξ/σία από peiraiask
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ χρεώνουν 20€ για να σου βάλουν την μπατονέτα στην μύτη για το pcr.

Άλλος ένας ωραίος τρόπος για να βγάζουν περισσότερα. Ξεκίνα τα τηλέφωνα στα διαγνωστικά και ρώτα για το συνολικό κόστος των εξετάσεων που θέλεις να κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  1. Όσες φορές έχω κάνει εξετάσεις, ποτέ δεν έχω πληρώσει εξτρά το DVD. Εννοείται πως περιλαμβάνεται στην εξέταση. ΑΝ θες 2ο αντίγραφο μελλοντικά, είναι απόλυτα λογική η χρέωση. Πληρώνεις την αρκετά ακριβή αποθήκευση και το χρόνο που χρειάζεται να βρεθεί η εξέταση
  2. Όπως είπαν κ πιο πάνω, ο γιατρός ΔΕΝ πρέπει να μένει στη διάγνωση του ακτινολόγου. Ο καλός γιατρός, κάνει σαφέστατα πιο ακριβείς διαγνώσεις από τον ακτινολόγο και το έχω διαπιστώσει κ ο ίδιος. 
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...