Προς το περιεχόμενο

be quiet! - Δώσε ζωντάνια στον υπολογιστή σου, καθαρίζοντας το κουτί σε βάθος!


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 12/10/2021 στις 9:40 ΠΜ, Eloy είπε

Δεν έχω καθαρίσει ποτέ στην ζωή μου υπολογιστή, στα καλά καθούμενα. Μόνο όταν κάνω κάποιο βάλε-βγάλε και πέσω στην περίπτωση να δω πολλή σκόνη, βγάζω το κουτί στην αυλή και χρησιμοποιώ για 10 sec έναν φυσητήρα Ryobi που έχω (όχι spay και αηδίες) που πετάει έξω όχι μόνο την σκόνη αλλά και τα βακτηρίδια και κάνει τους ανεμιστήρες να σκούζουν σαν διαόλια... :) Επίσης, οι μισοί υπολογιστές μου είναι με μόνιμα ανοιχτό το πλαινό σαν test benches - μετά απο 1 χρόνο μπορεί να φανεί λίγη σκόνη... Ροές αέρα, θετικές κι αρνητικές πέσεις, είναι για τους millenials και εντεύθεν που έχουν χρόνο για πέταμα... :)

αυτό με τους ανεμιστήρες που σκούζουν μην το κάνεις! κανονικά θέλει όταν φυσάς με τον φυσητήρα πάνω στους ανεμιστήρες να τους σταματας με το χέρι να μην μπορούν να γυρνάνε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/10/2021 στις 4:01 ΜΜ, stathis97 είπε

Kαι μονο με ενα σχετικα καλο πιστολακι μαλλιων,μια χαρα γινεται η δουλειά.

Πιστολάκι μαλλιών δυνατό στο κρύο και ένα ξυλάκι για σουβλάκι για την ψύκτρα (καλαμάκι για τους Αθηναίους 😆) και όλα κομπλέ!

Στις 12/10/2021 στις 9:11 ΜΜ, nevermore είπε

Η καλύτερη αγορά που έκανα ever :D

πόσο έχει αυτό το κολοκύθι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως δεν αναφερθηκε ποτε ενα πινελο? πινελο σχετικα στενο ( οχι βουρτσα για ασβεστωμα) και blower που ειπαν τα παιδια. ποιες μπατονετες να βαλεις εκει μεσα? κανεις παντου με το πινελακι να σπασει η σκονη, φυσας σαν φιαολος παντου με ανοιχτα και τα δυο πανελ και ειναι αρχοντας σε 5-10 λεπτα. στα γυαλινα/ακρυλικα side panels επιτρεπω να βαλετε λιγο ajax. στα κεφια μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...