Προς το περιεχόμενο

Stylus για Huawei MediaPad M5 Lite 8.0


@ngelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω το Huawei MediaPad M5 Lite 8.0 και σκέφτομαι να πάρω έναν στυλό για να κρατάω σημειώσεις. Θέλω να είναι λεπτή η μύτη (σαν τα κανονικά στυλό) και όχι στρογγυλή.
Έχω δει αυτό: https://www.skroutz.gr/s/29639288/Joyroom-Active-JR-K12-Anti-Mistouch-Μαύρο.html
Πιστεύετε είναι καλό; Θα είναι συμβατό; Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα φίλε μου.

Είχα ακριβώς το ίδιο tablet σε 10.1 και για εκπαιδευτικούς λόγους (σημειώσεις, εργασίες και βασικά γραφή στην οθόνη) αγόρασα το γνήσιο πενάκι της Huawei.

Η απόκριση δεν ήταν αυτο που ήθελα. Ταυτόχρονα είχα κινητό Samsung Note 20 ultra με γραφίδα. Η απόκριση μέρα με νύχτα υπέρ της Samsung. Αναγκάστηκα και πούλησα το σετ της Huawei και πήγα σε samsung tablet s6 όπου η απόκριση ειναι κορυφαία.

Δεν στα γράφω για να κάνω vs αλλά να ξέρεις τι να περιμένεις όταν ξεκινήσεις να γράφεις στην οθόνη μετα την αγορά της γραφίδας σου. Μπορεί βεβαια και να σε ικανοποιεί το αποτέλεσμα για τις αναγκες σου. 

Επεξ/σία από miltostammy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φίλε μου είχα ακριβως το ίδιο tablet. Δυστυχώς δεν είναι συμβατό με το stylus της Huawei. Αγόρασα ακριβώς αυτό που δείχνεις, ναι μεν γράφεις αλλά εμένα δεν με ικανοποίησε ( είχε διακοπές η γραφή). Οπότε το έδωσα και γω και πήγα στο s6 lite που είναι απίστευτη η αίσθηση γραφής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...