Προς το περιεχόμενο

Wind: Αδυναμία πρόσβασης στο Internet και σε σταθερές συνδέσεις


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, kabbill είπε

Και Καλαμάτα.

Και 4G κινητού.

Το πρόβλημα είναι από τις 9.00

Πάντως σαν θέμα DNS είναι και όχι οπτικών καθώς με dns της google ή cloudfare ανοίγουν κάποιες σελίδες (όπως γράφω τώρα στο insomnia).

Τηλεφωνικό κέντρο δεν απαντούν και σε παραπέμπουν στο site που δεν λένε τίποτα για το πρόβλημα.

Και ψαχνω απο το πρωι να βρω τι στο καλο εγινε και δεν μπαινει με Cloudflare.. 

Ακομα δεν μπαινει βεβαια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μόλις τώρα, ntemek είπε

Δεν ισχύει. Με αλλάγμενο και δεν έβλεπα τίποτα. Τώρα πλέον είμαι κομπλέ!

Εγω το αλλαξα και δουλευαν ολα,τι να σου πω,ισως ειχαμε διαφορετικη βλαβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να επανήλθατε πριν 2-3 λεπτά. Σύμφωνα με συνάδελφο/ πελάτη Wind που δουλεύει με τηλεργασία.

Σας εύχομαι να πάρετε κανένα μήνα δωρεάν unlimeted data στο κινητό σας ή κάποιο άλλο δωράκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παρατηρήσεις πως είναι περασμένες στους δρόμους μας οι οπτικές ίνες και με τι προχειρότητα  έχουν κλείσει μετά τα σκαψίματα τους καταλαβαίνεις ότι αυτά τα προβλήματα θα τα αντιμετωπίζουμε αρκετά συχνά στο μέλλον

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι η vodafone εχει γενικο θεμα με την κινητη στα Χανιά, αλλα οπτικη ινα αν εξαιρεσεις το θεμα στην θεσσαλονικη δεν ειχε προσφατα η vodafone. Tελος καλλιθεα ,νεα σμυρνη ,καλαματα οι οπτικες ινες ειναι της Wind,αν και στην συγκεκριμενη περιπτωση ειναι κορδελα οπτικων ινων ή - e-line oπως λεγετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως μετά από τόσα χρόνια έβαλα wind στο μαγαζί που έχω και είναι η τρίτη φορά που μένω χωρίς τπτ σήμερα 4 ώρες την άλλη φορά 1,5 μέρα.... Δεν γίνεται θα σπάσω συμβόλαιο να πάω cosmote που στην τελική έχουν συνεργεια και τοπικά και θα μου δίνουν πιο άμεση λύση... Πιστεύω! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χειρότερη εταιρεία ever παιδια. Παθών! Μετανιώνω την ώρα και την στιγμή. Εκεί που όλες έχουν σημα η wind πρωτοπορεί και καταφερνει να μην έχει!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και Πειραια ειχα προβλημα το πρωι αλλα θεωρησα οτι κατι γινοταν με τους DNS γιατι ειχα bandwith αλλα δεν μου ανοιγε ολες τις σελιδες. Τωρα που γραφω εχει επανελθει πληρως παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, a_a_a είπε

Αν παρατηρήσεις πως είναι περασμένες στους δρόμους μας οι οπτικές ίνες και με τι προχειρότητα  έχουν κλείσει μετά τα σκαψίματα τους καταλαβαίνεις ότι αυτά τα προβλήματα θα τα αντιμετωπίζουμε αρκετά συχνά στο μέλλον

εσυ μάλλον θα εισαι αυτος που σκαβει και οποιον παρει ο χαρος. Ολες οι εταιρείες καταθετουν σχεδιο, το προβλημα ειναι με αυτους που σκαβουν και πρέπει να αρχισουν να τρωνε καμια μήνυση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...