Προς το περιεχόμενο

Home Sweet Home Alone


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Home Sweet Home Alone" stars Ellie Kemper, Rob Delaney, Archie Yates, Aisling Bea, Kenan Thompson, Tim Simons, Pete Holmes, Devin Ratray, Ally Maki, and Chris Parnell. The film is directed by Dan Mazer from a screenplay by Mikey Day & Streeter Seidell, story by Mikey Day & Streeter Seidell and John Hughes based on a screenplay by John Hughes. Hutch Parker, p.g.a. and Dan Wilson, p.g.a. produce, with Jeremiah Samuels serving as executive producer.

 

Seriously??😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξαναζεσταμένο φαγητό και μάλλον το original το ξεπερνάει κατα πολύ....ξεκινώντας απο τον μικρό πρωταγωνιστή που πέρασε και δεν ακούμπησε.

Επεξ/σία από masteripper
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόνο που είναι Disney πιστεύω θα βλέπετε. Σαν τα πρώτα 2 δεν περιμένω να είναι αλλά σαν το 3 γιατί οχι. Το 4 5 ήταν άθλια. Καιρό έχουμε να δούμε home alone και με την υπογραφή της Disney επιτέλους υπάρχει υψηλό hype για κάτι αξιόλογο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν τα παλιά δεν θα είναι όσο και αν προσπαθεί να κάνει το ίδιο. Άλλες εποχές.

Στις 13/10/2021 στις 1:24 ΠΜ, Arkin είπε

4 5

Φαντάσου πόσο αδιάφορα θα ήταν που δεν ήξερα καν ότι είχαν βγει. Μέχρι το 3 γνώριζα ότι πήγε το franchise. Αρκετά καλό και το 3ο μέρος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Σαν τα παλιά δεν θα είναι όσο και αν προσπαθεί να κάνει το ίδιο. Άλλες εποχές.

Φαντάσου πόσο αδιάφορα θα ήταν που δεν ήξερα καν ότι είχαν βγει. Μέχρι το 3 γνώριζα ότι πήγε το franchise. Αρκετά καλό και το 3ο μέρος.

Δεν βλέπονται το 5 ειδικά άστα να πάνε. Το 3 το βλέπω κάθε χρόνο όπως και τα πρώτα 2 μια ζωή το ίδιο θα γελάμε πιστεύω. Για το 5 δεν ξέρω θα δούμε είναι Disney δίνω μία ελπίδα εκεί αλλά σίγουρα σαν τα πρώτα δεν θα είναι. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το χα δει το 1 σινεμα τον ιανουαρη του 1991, και την αλλη μερα ειχα σχολειο μετα τα χριστουγεννα , και ειμουν πρωινος.γκρρρρρρρρρρ  Ακομα δε μπορω να καταλαβω γιατι δε το δα τον δεκεμβρη,, αρχες χριστ. και επρεπε να το δω τελευταια μερα των  διακοπων.Aν θυμαται κανεις μπορει να μου πει στα ελληνικα σινεμα βγηκε δεκεμβρη η νοεμβρη τοτε το 1990; εννοειται η ερ αφορα για 40 αρηδες οπως εγω
το 2 το δα σινεμα ευτηχως αρχες χριστουγεννων,Στο 1  ειμουν γυμνασιο,,στο 2 ειμουν λυκειο.και ειχα παει να παρει μια αφισα απ τη ταινια στο σινεμα γιατι ξεχασα να τη παρω ,,,και η βλαμμενη κλογρια μου πε που πατε κυριε;; ενω πληρωσα ηδη εισητηριο
τη τριτη την ειδα παλι αρχες χριστ το 1997,στα 20 μ και ειχα κερδισει ενα μεγαλο διαγωνισμο για ενα τριπ στο εξωτερικο.και την ειδα σε αβαν πρεμιερα και με αρεσε   οχι οσο το 1 και 2.... αλλα ηταν τιμιο αρκετα,και μετα εφuγα για εξ για χριστουγεννα xixi xoxo

το 3 το δα στην αγγλια ,,,και βαρουσα το κεφαλι μ στο τοιχο,αφου ηταν η πρωτη φορα που θελα οι ληστες,να πιαναν το κεβιν και να τον ̣@#@@$@#@@$@$@@%@$
Αναμνησεις λολ
εννοειται το επομενο δε το αγγιξα καν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Christmas egg
 

Spoiler

1.jpg.f0e4f802548e71565ca7334e8ffeef99.jpg

 

On 13/10/2021 at 01:24, Arkin said:

Και μόνο που είναι Disney πιστεύω θα βλέπεται. Σαν τα πρώτα 2 δεν περιμένω να είναι αλλά σαν το 3 γιατί οχι. Το 4 5 ήταν άθλια. Καιρό έχουμε να δούμε home alone και με την υπογραφή της Disney επιτέλους υπάρχει υψηλό hype για κάτι αξιόλογο. 

 

Spoiler

Nope.
Πραγματικά το κατακρεούργησαν το συγκεκριμένο... Η (ειλικρινά όμως) χειρότερη μεταφορά βιβλίου σε ταινία που έχω δει, και overall bad movie...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Τελικα μεγιστη φολα παιδια δυστυχως ηταν τραγικα κακο. Μεινετε μακρια ας δουμε για ακομα μια φορα τα πρωτα 3 που μετα απο 100 φορες βλεπονται πανευκολα μας βαζουν στο πνευμα των Χριστουγεννων και μας κανουν να γελαμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...