Προς το περιεχόμενο

Η Canon μηνύθηκε για $5 εκατομμύρια γιατί απενεργοποιεί τις λειτουργίες σάρωσης όταν τελειώνει το μελάνι


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και λίγα είναι. 

 

Απαράδεκτο να μην σε αφήνουν να σαρώσεις επειδή τελείωσε το magenda ή να μην σε αφήνει να εκτυπώσεις ασπρόμαυρο έγγραφο επειδή τελείωσε το κίτρινο, κλπ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

7 λεπτά πριν, nick_corobos είπε

Ε μα πως θα σκαναρει αν δεν εχει μελανι?

Αν δεν τρολλαρεις, το scan σωζει και σε αρχειο για αποστολη με email πχ. Δε μιλαει για photocopy το αρθρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AtiX είπε

Το μόνο που μένει είναι να βγει τώρα η ΕΕ και να απαιτήσει ένα τύπο μελανιών για όλους τους εκτυπωτές και μάρκες…

Αυτό που θα έπρεπε να κάνει είναι να απαγορεύσει τα ανούσια toner που δημιουργούν τόσο πλαστικό χωρίς λόγο

Και βεβαίως ένας τύπος για όλα, γιατί όχι;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Predatorkill είπε

Αν δεν τρολλαρεις, το scan σωζει και σε αρχειο για αποστολη με email πχ. Δε μιλαει για photocopy το αρθρο.

οχι στα Lexmark. Αν τελειωσει το τονερ, εχεις ενα πολυ μεγαλο κουβα που δεν κανει ΤΙΠΟΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"Δεν καταλαβαίνω. Έχουμε ελεύθερη αγορά, όποιος δεν θέλει να πάει αλλού."

Apple fanboy, copy paste σε όλα τα σχετικά threads

Επεξ/σία από apos
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επείδη ψάχνομαι για Laser. θέλω έγχρωμο με 2πλή οψη εκτύπωση και ιδανικά και σαρωση. Η ταχύτητα δεν με νοιάζει και το κόστος ανα σελίδα δεν είναι βάσικο κριτήριο αφού τυπώνω κατα μέσο όρο 15-20 σελ/μήνα

Βρήκα αυτό το μοντέλο HP LaserJet M479fdw πως σας φαίνεται; Κάποιος άλλος μέχρι τα 600€ - 700€ ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Dimitris_1981 είπε

Επείδη ψάχνομαι για Laser. θέλω έγχρωμο με 2πλή οψη εκτύπωση και ιδανικά και σαρωση. Η ταχύτητα δεν με νοιάζει και το κόστος ανα σελίδα δεν είναι βάσικο κριτήριο αφού τυπώνω κατα μέσο όρο 15-20 σελ/μήνα

Βρήκα αυτό το μοντέλο HP LaserJet M479fdw πως σας φαίνεται; Κάποιος άλλος μέχρι τα 600€ - 700€ ;;;

Δεν χρειάζεται να πάρεις τόσο ακριβό. Θα βρεις έγχρωμο με πολύ λιγότερα λεφτά. Είναι πολύ αξιόπιστοι.

https://www.skroutz.gr/s/20501710/Lexmark-MC3224dwe-Έγχρωμο-Πολυμηχάνημα-Laser-με-WiFi-και-Mobile-Print.html

263 από websupplies που είναι από τα πιο αξιόπιστα μαγαζιά.

Επεξ/σία από Retromaniac
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Retromaniac είπε

Δεν χρειάζεται να πάρεις τόσο ακριβό. Θα βρεις έγχρωμο με πολύ λιγότερα λεφτά. Είναι πολύ αξιόπιστοι.

ναι αυτο βλέπω κοιτόντας εκτος σκρουτζ. 
έχεις να προτείνεις κάποιον; 

είδα και αυτον σε πιο λογική τιμη 
Laser Lexmark C2425dw Color 42CC147

Γενικά το έχω στο νου μου προς τα Χριστούγεννα και δεν έχω ψαξει αρκετά απλα με αφορμη το θέμα μου ξαναάναψε το ενδιαφέρον. Η χρήση θα είναι καθαρά οικιακή για να μην τα χώνω στον αρχαίο inkjet ή να τρέχω για μια φωτοτυπία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Dimitris_1981 είπε

ναι αυτο βλέπω κοιτόντας εκτος σκρουτζ. 
έχεις να προτείνεις κάποιον; 

είδα και αυτον σε πιο λογική τιμη 
Laser Lexmark C2425dw Color 42CC147

Γενικά το έχω στο νου μου προς τα Χριστούγεννα και δεν έχω ψαξει αρκετά απλα με αφορμη το θέμα μου ξαναάναψε το ενδιαφέρον. Η χρήση θα είναι καθαρά οικιακή για να μην τα χώνω στον αρχαίο inkjet ή να τρέχω για μια φωτοτυπία.

Και εγώ για αυτό το λόγο το έχω. Δεν έχω κάτι άλλο υπόψιν. Εγώ δεν το πήρα πολυμηχανημα γιατί τις σπάνιες φορές που θέλω να σκαναρω κάτι, απλά το κάνω με το office lens που το βγάζει cropped και διορθωμένο από παραμορφώσεις με την φωτογραφικη του κινητού 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Δεν χρειάζεται να πάρεις τόσο ακριβό. Θα βρεις έγχρωμο με πολύ λιγότερα λεφτά. Είναι πολύ αξιόπιστοι.

https://www.skroutz.gr/s/20501710/Lexmark-MC3224dwe-Έγχρωμο-Πολυμηχάνημα-Laser-με-WiFi-και-Mobile-Print.html

263 από websupplies που είναι από τα πιο αξιόπιστα μαγαζιά.

ty αδελφε θα το έχω στα υπόψιν. Ναι πιθανον απο εκεί θα πάρω γιατι δουλεύει συγγενής μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, mordred είπε

Καλά η αισχροκέρδεια με τις εταιρίες εκτυπωτών είναι εγκληματική 

εδώ δε μιλάμε για αισχροκέρδεια αλλά για ξεκάθαρη απάτη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...