Προς το περιεχόμενο

Τι παίζει με PointMania?


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Καλησπέρα.. όλοι έχετε δει τις διαφημίσεις για ένα εθρώ επιπλέον χρόνου ομιλίας λογικά. Μου ήρθε λοιπόν μήνυμα από την vodafone με παρόμοια ενημέρωση. Θέλω λοιπόν να ρωτήσω κάποιους γνώστες του θέματος τι γίνεται με αυτή την ιστορία!

 

Τι είναι ο διαγωνισμός pointmania και σε τι αποσκοπεί? Κάποιο δώρο, κέρδος? Σε περίπτωση που γραφτώ και πιστωθεί ο χρόνος ομιλίας μου ένα ευρώ υπάρχει κάποια "κρυφή" χρέωση? Στα μηνύματα εγγραφής? Βγαίνουμε κερδισμένοι στο τέλος?

 

Σας ευχαριστώ, Θανάσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pointmania den ine diagonismos alla ena programa pu dilonis ta stichia su. Leptomeries sto http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0001070000&vars=0000000000

 

Tora an ise a la carte (ochi cu) ke ise gramenos, kathe fora pu vazis karta pernis 1 euro. Tipota to krifo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ αυτό που κατάλαβα διαβάζοντας το site της Voda είναι ότι με κάθε πχ κάρτα ανανέωσης των 9euro παίρνεις 9πόντους, και μόλις συμπληρώσεις τουλάχιστον 300πόντους (300euro δηλαδή!) μπορείς να πάρεις κάτι δωράκια τύπου δωρεάν χρόνος ομιλίας κλπ... ΟΧΙ ομως οτι με το που αγοράζεις μια κάρτα των 9euro σου δίνουν 1euro επιπλέον χρόνο ομιλίας. Αυτό που το διαβάσατε?

 

* Μαζεύετε πόντους

με βάση την αξία των καρτών ανανέωσης χρόνου ομιλίας που “φορτώνετε” στο καρτοκινητό σας όπου 1 ευρώ = 1 πόντος.

 

Για παράδειγμα με την ανανέωση μιας κάρτας αξίας 9 ευρώ κερδίζετε 9 πόντους. Αλλά υπάρχουν και extra πόντοι για σας:

 

o Αρχικό bonus εγγραφής -> 20 Πόντοι

o 1 χρόνος στο πρόγραμμα Bonus -> 10 Πόντοι

o Bonus ανανέωσηs χρόνου ομιλίας μέσω ATM Τράπεζας -> 5 πόντοι

 

Εμένα γενικά κοροιδία μου φάνηκε... Ζήσε Μαη μου που λέμε. Σε ωθεί ουσιαστικά στο να καταναλώνεις κάρτες αβέρτα. Δε νομίζω ότι ένας που παίρνει καρτοκινητή μπορεί να συγκεντρώσει σε λογικό διαστημα χρόνου τόσους πόντους.

 

Ακόμα κι αν το έκανε όμως πάλι χαμένος θα ήταν αφού πιστεύω θα τον συνέφερε καλύτερα συμβόλαιο... Παμπόνηροι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...