Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελία IPHONE 13 PRO MAX


stathis789

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, έχω προπαραγγείλει, το iphone 13 pro max απο τον κωτσόβολο από τις 11/10 και υποτιθεται θα το έπαιρνα από τους πρώτους αλλά ακόμα τίποτα, στα καταστήματα ή τηλεφωνικά λένε όλο βλακείες όταν τους ρωτάς, γενικά υπάρχει άλλος με τέτοιο θεμα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλό μήνα,

και εγώ το έχω προπαραγγειλει από 08/10 όταν και ανοίξουν οι προπαραγγελίες. Προφανώς δεν παρέλαβα ποτέ.. Την Παρασκευή που μίλησα με το τμήμα πωλήσεων μου είπαν πως αυτή την εβδομάδα θα παραλάβουν και θα εξυπηρετηθούν οι προπαραγγελίες σε ένα μεγάλο ποσοστό. Αν μου είπαν παπατζες εγώ προσωπικά θα την ακυρώσω αρχές της άλλης εβδομάδας και θα ζητήσω επιστροφή της προκαταβολής που έδωσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλό μήνα καλό Νοέμβρη να έχουμε με την ελπίδα ότι και στην Ελλάδα και στην Κύπρο όσοι κάναμε προπαραγγελεια κάποιοι αργότερα κάποιοι γρήγορα το iPhone 13 Mini 128GB όπως εμένα θα το παραλάβουν σε κάποια φάση ίσως στα μέσα του Νοεμβρίου υπολογίζω ή τον Δεκέμβριο στην χειρότερη περίπτωση. Απλά κάνουμε υπομονή και αναμένουμε επειδή ουδέ ποτέ δεν γνωρίζουμε ποτέ θα παίξει το τηλέφωνο και να μας πούνε τα ευχάριστα νέα. Σκέφτηκα να το πάρω από eBay αλλά στο πίσω μέρος του μυαλου μου έχω αν παίξει το τηλέφωνο και είναι από το Public Cyprus ή από το iStrom Cyprus μετα απο μια με δυο εβδομαδες τι θα τους πω ; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Sonis4 είπε

Σήμερα στο τηλεφωνικό τους κέντρο μου απάντησαν για το 13 προ μαξ λογικά μέχρι 15 Νοεμβρίου θα παραλάβουν..

Κι εγώ σήμερα που μίλησα μαζί τους (για το 13 προ μαχ) μου λένε δεν ξέρουν πότε θα παραλάβουν... η ημερομηνία που σου έδωσαν είναι κάτι επισημο η αερολογιες σ είπαν?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Mikelpcpro_GR είπε

Κι εγώ σήμερα που μίλησα μαζί τους (για το 13 προ μαχ) μου λένε δεν ξέρουν πότε θα παραλάβουν... η ημερομηνία που σου έδωσαν είναι κάτι επισημο η αερολογιες σ είπαν?

Όχι δεν ήταν κάτι επίσημο. Επειδή επέμενα να μου πουν μια ημερομηνία μου είπε μάλλον για τότε. Η επίσημη απάντηση πάλι ήταν δεν έχουμε ενημέρωση από τον προμηθευτή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Sonis4 είπε

Όχι δεν ήταν κάτι επίσημο. Επειδή επέμενα να μου πουν μια ημερομηνία μου είπε μάλλον για τότε. Η επίσημη απάντηση πάλι ήταν δεν έχουμε ενημέρωση από τον προμηθευτή

Κράτα μικρό καλάθι... ίσως υπάρξει κάποια ενημέρωση από βδομάδας γιατί θα παραλάβουν κομμάτια σύμφωνα με ανεπίσημες πληροφορίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Mikelpcpro_GR είπε

Κράτα μικρό καλάθι... ίσως υπάρξει κάποια ενημέρωση από βδομάδας γιατί θα παραλάβουν κομμάτια σύμφωνα με ανεπίσημες πληροφορίες. 

Καλά ναι σίγουρα, στην αρχή μου είχαν πει μέχρι τέλη Οκτωβρίου θα παραλάβω άντε το πολύ αρχές Νοεμβρίου, έτσι όπως πάμε όμως το βλέπω για τέλη Νοεμβρίου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, thelos257 είπε

Καλησπέρα και καλό μήνα καλό Νοέμβρη να έχουμε με την ελπίδα ότι και στην Ελλάδα και στην Κύπρο όσοι κάναμε προπαραγγελεια κάποιοι αργότερα κάποιοι γρήγορα το iPhone 13 Mini 128GB όπως εμένα θα το παραλάβουν σε κάποια φάση ίσως στα μέσα του Νοεμβρίου υπολογίζω ή τον Δεκέμβριο στην χειρότερη περίπτωση. Απλά κάνουμε υπομονή και αναμένουμε επειδή ουδέ ποτέ δεν γνωρίζουμε ποτέ θα παίξει το τηλέφωνο και να μας πούνε τα ευχάριστα νέα. Σκέφτηκα να το πάρω από eBay αλλά στο πίσω μέρος του μυαλου μου έχω αν παίξει το τηλέφωνο και είναι από το Public Cyprus ή από το iStrom Cyprus μετα απο μια με δυο εβδομαδες τι θα τους πω ; 

Στο istorm Θεσσαλονίκη είχε τεμάχια κανονικά σε κάποια χρώματα 15-18 Οκτωβρίου. Πήγα στο κατάστημα, ρώτησα αν έχουν και είχαν μια λίστα με τα διαθέσιμα κομμάτια σε 13 για να τα δώσουν επιλεγμένα, και να εξυπηρετήσουν τις προπαραγγελίες ίσως αργότερα... αφού έχουν καπαρώσει από εκεί χρήματα. Στο site δεν εμφάνιζε καθόλου διαθεσιμότητα αλλά στο κατάστημα είχαν μια χειρόγραφη λίστα με ό,τι είχε εκείνη τη στιγμή το συγκεκριμένο κατάστημα. Συγκεκριμένα, είχαν 13 mini 128 blue και πρότειναν να μου το δώσουν (μιας και δεν είχα κάνει προπαραγγελία...) αλλά πήγα και το πήρα από τον Κωτσόβολο δίπλα που είχα τσέκαρει διαθεσιμότητα στο website του πριν βγω έξω, θεωρόντας πως είναι πιο σωστή η ενημέρωση που έδινε σε σχέση με το istorm και την αντιπροσωπία που κοροιδεύουν τον κόσμο και κατηγορούν την Apple για τις ανεπάρκειές τους...

Επεξ/σία από bioentre
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...