Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με την καλωδιωση και ιντερνετ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας ,

Θα ηθελα να συζητησω για ενα προβλημα που υπαρχει με το ιντερνετ μου εδω και 2 χρονια και χρειαζομαι την αποψη σας. Πριν κατι χρονια απο forthnet πηγα cosmote με πακετο 50mbps ιντερνετ και σταθερη . Τους πρωτους μηνες ολα ροδινα , ωστοσο στην συνεχεια η ταχυτητα του δικτυου αρχιζε να πεφτει δραματικα και να κατανταει το ιντερνετ να μην αξιζει τα λεφτα που πληρωνω . Μια μερα επικοινωνω με την εταιρια και εστειλαν μαστορα να το κοιταξει . Ο τυπας ισχυριστηκε οτι ενισχυσε λιγο το σημα ωστοσο λεει οτι υπαρχει προβλημα του καλωδιου απο την οικοδομη μεχρι το σπιτι μου . Στην συνεχεια λεει οτι για να επισκευαστει το θεμα χρειαζεται 50 ευρω να ερθει ο μαστορας για μια ωρα + 25 ευρω καθε επιπλεον ωρα . Εγω τωρα χωρις να ασχολουμε πολυ με αυτα , απλα θελω κατι να αξιζει οταν το χρυσοπληρωνω , αξιζει αυτο το πραγμα κατα την αποψη σας ή θα επρεπε να το παρεχει δωρεαν η εταιρια μιας και τα καλωδια πιθανον ειναι δικα της ?

Ευχαριστω πολυ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εσωτερικο δίκτυο ειναι δικη σου ευθύνη και πληρωνεις εσυ, καμία εταιρεις δεν σου παρέχει τέτοιες δουλειες δωρεάν.

Οπότε βρες ενα ηλεκτρολόγο να σου περάσει ενα καλώδιο utp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, NikosKallithea είπε

Το εσωτερικο δίκτυο ειναι δικη σου ευθύνη και πληρωνεις εσυ, καμία εταιρεις δεν σου παρέχει τέτοιες δουλειες δωρεάν.

Οπότε βρες ενα ηλεκτρολόγο να σου περάσει ενα καλώδιο utp

ποιο φθηνα θα βγει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Teotap είπε

ποιο φθηνα θα βγει ?

Ανάλογα με τον ηλεκτρολόγο και πώς θα γίνει η εγκατάσταση. Θα πρέπει να μιλήσεις με ηλεκτρολόγους να πάρεις προσφορές και να πράξεις ανάλογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...