Προς το περιεχόμενο

Το OneDrive σταματά τον συγχρονισμό σε Windows 7/8 τον Μάρτιο του 2022


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δλδ οσοι εμμένετε να μην αναβαθμίζετε έστω όχι στην latest (11), αλλά στην αμέσως προηγούμενη και δοκιμασμένη απο το community για χρόνια OS version (10), κάνετε συναλλαγες Online και νοιώθετε safe? Με τι ακριβώς? Με signature-based (AV) software για την προστασία σας? Να μπαίνετε στο haveibeenpwned πιο συχνά, δεν παίζει, κάπου θα φιγουράρει το mail σας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

4 ώρες πριν, tarantules είπε

Τι σχέση έχουν τα specs όταν το laptop στην αρχή δουλεύει μια χαρά και με τον καιρό αρχίζει να σέρνεται; Δεν έχει να κάνει με τα specs.Μάλον εσύ λες αερολογίες.


Αν βάζεις κάποιο λειτουργικό ή πρόγραμμα σε hardware που δεν το υποστηρίζει λες να μην έχουν σχέση τα specs;
Αν παιρνάς λάθος driver(ή ακόμα χειρότερα αν δεν βάζεις καν και αφήνεις τα windows update)
Έχεις ερωτηθεί αρκετές φορές και αποφεύγεις να απαντήσεις σε ευθεία ερώτηση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, comfuzio είπε


Αν βάζεις κάποιο λειτουργικό ή πρόγραμμα σε hardware που δεν το υποστηρίζει λες να μην έχουν σχέση τα specs;
Αν παιρνάς λάθος driver(ή ακόμα χειρότερα αν δεν βάζεις καν και αφήνεις τα windows update)
Έχεις ερωτηθεί αρκετές φορές και αποφεύγεις να απαντήσεις σε ευθεία ερώτηση.

 

 

Το laptop δεν έχει πρόβλημα με drivers.Μια χαρά δουλεύει με τα W10 , ούτε πρόγραμμα άλλο έβαλα που δεν το υποστηρίζει.Διαβάζεις τι γράφω ή μπα;

Μετά από 2-3 εβδομάδες αρχίζει και σέρνεται.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, tarantules είπε

Δεν ήταν πάντα έτσι και το ξέρεις.Όσο και αν κάνεις τον κουφό...Από την άλλη , προσωπικά δεν γουστάρω να μου επιβάλουν το οτιδήποτε με το έτσι θέλω.

Κάποια άλλη εξυπνάδα;

ΠΑΝΤΑ έτσι ήταν και καλύτερα. Έκανες update από πειρατικά windows 7 σε original windows 10. Οπότε το όλο επιχείρημά σου καταρρέει 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

ΠΑΝΤΑ έτσι ήταν και καλύτερα. Έκανες update από πειρατικά windows 7 σε original windows 10. Οπότε το όλο επιχείρημά σου καταρρέει 

Ποιο όλο επιχείρημα ρε παλικάρι; Εγώ απάντησα στις επιδόσεις που λέει ο άλλος οτι δεν χάνεις εαν πας στα  W10 . Για το εαν ήταν πάντα δωρεάν ή όχι το ανέφερα αλλά δεν το πρόσεξες.Μάλον το πρόσεξες αλλά κοιτάτε όλοι σας να ποιαστείτε από μια λέξη για να πείτε την εξυπνάδα σας.Είπα "αν δεν κάνω λάθος"

Το διάβασες ή δεν το διάβασες;

Επεξ/σία από tarantules
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, tarantules είπε

Ποιο όλο επιχείρημα ρε παλικάρι; Εγώ απάντησα στις επιδόσεις που λέει ο άλλος οτι δεν χάνεις εαν πας στα  W10 . Για το εαν ήταν πάντα δωρεάν ή όχι το ανέφερα αλλά δεν το πρόσεξες.Μάλον το πρόσεξες αλλά κοιτάτε όλοι σας να ποιαστείτε από μια λέξη για να πείτε την εξυπνάδα σας.Είπα "αν δεν κάνω λάθος"

Το διάβασες ή δεν το διάβασες;

Κοίτα το πρώτο ποστ σου που λες με βεβαιότητα ότι ήταν έτσι και την λες με αγένεια στον άλλο. Δεν φαίνεται κάποια αβεβαιότητα εκεί. Όταν άρχισαν να στο λένε και οι άλλοι φάνηκες λίγο να τα "μαζευεις" με το "αν δεν κάνω λάθος". Μάλλον το "ξέχασες" το πρώτο ποστ σου.

image.png.8e4757bce3397005a56aa913ad7682e1.png

 

Επεξ/σία από Retromaniac
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Κοίτα το πρώτο ποστ σου που λες με βεβαιότητα ότι ήταν έτσι και την λες με αγένεια στον άλλο. Δεν φαίνεται κάποια αβεβαιότητα εκεί. Όταν άρχισαν να στο λένε και οι άλλοι φάνηκες λίγο να τα "μαζευεις" με το "αν δεν κάνω λάθος".

image.png.8e4757bce3397005a56aa913ad7682e1.png

 

Εγώ θυμόμουν όταν πρωτοβγήκαν οτι ήταν επί πληρωμή.Που την είδες τη βεβαιότητα; Ακόμα και έτσι να είναι , οτι ήταν πάντα δωρεάν , τι σημαίνει αυτό; Οτι είναι το καλύτερο λειτουργικό; Έχεις κάτι πάνω σε αυτό να απαντήσεις ή το μοναδικό σου επιχείρημα είναι το αν ήμουν βέβαιος ή όχι για το αν τα έδιναν πάντα δωρεαν τα W10;

Επεξ/σία από tarantules
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, tarantules είπε

Εγώ θυμόμουν όταν πρωτοβγήκαν οτι ήταν επί πληρωμή.Που την είδες τη βεβαιότητα; Ακόμα και έτσι να είναι , οτι ήταν πάντα δωρεάν , τι σημαίνει αυτό; Οτι είναι το καλύτερο λειτουργικό; Έχεις κάτι πάνω σε αυτό να απαντήσεις ή το μοναδικό σου επιχείρημα είναι το αν ήμουν βέβαιος ή όχι για το αν τα έδιναν πάντα δωρεαν τα W10;

Δεν έχω κανένα ερώτημα. Απλα επικεντρώνομαι στο ότι απάντησες με τόση βεβαιότητα στον άλλον και του μίλησες άσχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Δεν έχω κανένα ερώτημα. Απλα επικεντρώνομαι στο ότι απάντησες με τόση βεβαιότητα στον άλλον και του μίλησες άσχημα.

Όπως μου μιλάνε μιλάω αναλόγως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 minutes ago, tarantules said:

Όπως μου μιλάνε μιλάω αναλόγως...

Στην τελική όπως αποδείχτηκε και "συνομωσία" ήταν αυτό που έγραψες κι εξυπνάδα δεν έγραψε ο asmilon. 😛

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Thresh είπε

Στην τελική όπως αποδείχτηκε και "συνομωσία" ήταν αυτό που έγραψες κι εξυπνάδα δεν έγραψε ο asmilon. 😛

Η εξυπνάδα αναφερόταν στο "χωρις να χασεις σε επιδοσεις" αλλά δεν πειράζει.Ο καθένας τα ερμηνεύει όπως τον βολεύει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, tarantules said:

Η εξυπνάδα αναφερόταν στο "χωρις να χασεις σε επιδοσεις" αλλά δεν πειράζει.Ο καθένας τα ερμηνεύει όπως τον βολεύει....

Περίεργο γιατί φαίνεται ότι ξεκάθαρα ότι δεν απαντάς για επιδόσεις αλλά για το αν ήταν δωρεάν ή όχι. 

  

7 hours ago, tarantules said:

Δεν ήταν πάντα έτσι και το ξέρεις.Όσο και αν κάνεις τον κουφό...Από την άλλη , προσωπικά δεν γουστάρω να μου επιβάλουν το οτιδήποτε με το έτσι θέλω.

Κάποια άλλη εξυπνάδα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Thresh είπε

Περίεργο γιατί φαίνεται ότι ξεκάθαρα ότι δεν απαντάς για επιδόσεις αλλά για το αν ήταν δωρεάν ή όχι. 

  

 

Έχω κάνει quote όλο το post και όχι κάποιο συγκεκριμένο μέρος του.Αλλά όπως είπα , ο καθένας τα ερμηνεύει όπως τον βολεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 minutes ago, tarantules said:

Έχω κάνει quote όλο το post και όχι κάποιο συγκεκριμένο μέρος του.Αλλά όπως είπα , ο καθένας τα ερμηνεύει όπως τον βολεύει.

Δεν λέει κάτι αυτό, το κυρίως point του asmilon ήταν η δωρεάν αναβάθμιση. Εξάλλου το "Δεν ήταν πάντα έτσι και το ξέρεις" πάει πακέτο με την παραδοχή σου ότι δεν θυμόσουν πως ηταν δωρεάν.

Κατά τα άλλα σίγουρα και γι' αυτό δεν μου φανεί παράξενο αν σε επόμενες σελίδες ή topics αρνηθείς ότι δεν θυμόσουν πως ήταν δωρεάν η αναβάθμιση από την αρχή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...