Προς το περιεχόμενο

Chromebook Lenovo Duet – Δικό μου αναλυτικό review


ZauZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το αγόρασα για συγγενικό μου πρόσωπο αλλά το κράτησα σχεδόν 1 μήνα και έκανα πραγματική δουλειά με αυτό το πραγματάκι. Πραγματικά δε το περίμενα και μάλλον είχα υποτιμήσει ως ένα βαθμό τα chromebooks (ή έστω αυτή τη κατηγορία που είναι tabletlaptopakia).

Δεν βάζει φωτιά στις επιδόσεις (αναμενόμενο αφού μιλάμε για κάτι πολύ οικονομικό στη κατηγορία) αλλά αυτά που προσφέρει δεν τα βρίσκεις σε κανένα android tablet σε αυτά τα χρήματα.

Πραγματικά πιστεύω ότι μπορεί να βολέψει πολύ κόσμο και σε πολλά περισσότερα πράγματα από αυτά που πιστεύει κάποιος.

Ένα like & Sub φυσικά καλοδεχούμενο :) 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/11/2021 στις 6:50 ΜΜ, ZauZ είπε

Το αγόρασα για συγγενικό μου πρόσωπο αλλά το κράτησα σχεδόν 1 μήνα και έκανα πραγματική δουλειά με αυτό το πραγματάκι. Πραγματικά δε το περίμενα και μάλλον είχα υποτιμήσει ως ένα βαθμό τα chromebooks (ή έστω αυτή τη κατηγορία που είναι tabletlaptopakia).

Δεν βάζει φωτιά στις επιδόσεις (αναμενόμενο αφού μιλάμε για κάτι πολύ οικονομικό στη κατηγορία) αλλά αυτά που προσφέρει δεν τα βρίσκεις σε κανένα android tablet σε αυτά τα χρήματα.

Πραγματικά πιστεύω ότι μπορεί να βολέψει πολύ κόσμο και σε πολλά περισσότερα πράγματα από αυτά που πιστεύει κάποιος.

Ένα like & Sub φυσικά καλοδεχούμενο :) 

 

 

Συμφωνώ και επαυξάνω.... Αγόρασα πριν μια εβδομάδα το Acer spin 311 και μόνο τα καλύτερα έχω να πω.... Στα συν η θύρα για microsd για επέκταση μνήμης. Ειλικρινά με βολέψει πάρα πολύ. Είναι κάτι ανάμεσα σε windows και Android. 

Και επειδή κανείς δεν είναι τέλειος του λείπει μόνο η έξοδος hdmi για σύνδεση με την τηλεόραση... 

Επεξ/σία από osfp1978
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/11/2021 στις 6:45 ΜΜ, solution1 είπε

Ποιο είναι το viewport της συσκευής; 960x600;

Όσο θες.... μέχρι 1920x1080 αν αντέχουν τα μάτια σου τέτοια ανάλυση σε τόσο μικρή οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...