Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 5 [PC]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανακοινώθηκε και επίσημα σήμερα το Forza Horizon 5(Μεξικό) για Xbox και PC με επίσημη ημερομηνία  9 Νοεμβρίου.

Θα είναι διαθέσιμο και στο Game Pass.

Releasing Nov. 9, players can choose from Standard, Deluxe, and Premium versions of the game. Xbox Game Pass players will have access to the Standard version and if they purchase the Premium Add-Ons Bundle, they can enjoy all the great DLC that is in the Premium version of the game, including Early Access starting November 5.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 932
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικά εμένα μου άρεσε αυτό που είδα. Βρήκα λίγο το HUD(map, speedometer) βαρετό καθώς σχεδόν ίδιο του fh4. Επίσης αρκετά σημεία στο trailer μου θυμίζουν fh3, fh4. Τα γραφικά εντάξει το κάτι άλλο, δεν περίμενα κάτι λιγότερο. Αυτό που φοβάμαι με το forza είναι το customization, είναι πολύ αδύναμο και πρέπει να βελτιωθεί. Ελπίζω αυτή τη φορά να έχει γίνει καλύτερη δουλειά. Το Mexico φαίνεται δυνατο με πολύ ωραίες περιοχές που τις έδειξαν και στο gameplay.

Αα μην ξεχάσω και το sound, πρέπει να βελτιωθεί και αυτό..

 

Εσάς πως σας φάνηκε;; 

Επεξ/σία από M4tR1x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γμτ περιμενα πώς και πώς ανατροπή και να δούμε Ιαπωνία.

Forza 4.1 φαίνεται, τουλάχιστον ας μην πάρει αναβολή γιατί το 4 το έχω στίψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να εχουν ανακοινωσει απο τωρα early access για 5 Νοεμβριου,δεν νομιζω να παρει αναβολη.

Για τα περι Ιαπωνιας,ειχε ακουστει αρκετα,αλλα τελικα εσκασε το Μεξικο που δεν νομιζω να το περιμεναν και πολλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκριτικά πάντως με την Βρετανία, μου φαίνεται πολύ πιο ταιριαστή τοποθεσία, ειδικά στο κλίμα φεστιβάλ που υποτίθεται ότι είναι

Έχει και αυτές τις δυναμικές αλλαγές στα τοπία και χρώματα όπως είχε και το 3 στην Αυστραλία καθώς πήγαινες από τις παραλίες στα τροπικά δάση και μετά στις ερήμους

Το κακό είναι ότι από ότι φαίνεται δεν θα έχουμε σε αυτόν τον τίτλο εναλλαγές εποχών

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, just getting started said:

Συγκριτικά πάντως με την Βρετανία, μου φαίνεται πολύ πιο ταιριαστή τοποθεσία, ειδικά στο κλίμα φεστιβάλ που υποτίθεται ότι είναι

Έχει και αυτές τις δυναμικές αλλαγές στα τοπία και χρώματα όπως είχε και το 3 στην Αυστραλία καθώς πήγαινες από τις παραλίες στα τροπικά δάση και μετά στις ερήμους

Το κακό είναι ότι από ότι φαίνεται δεν θα έχουμε σε αυτόν τον τίτλο εναλλαγές εποχών


“It creates great scenarios where you can have snow on top of the volcano and you can go up there and you can even get blizzards up there, while at the exact same time down on the coast it can be blazing hot,” says Brown. “It’s still four seasons – you’ll still see that seasonality change – but it affects the different biomes in different ways. You get dust storms in the dry season, you get tropical storms in storm season, which is autumn. So there’s these big, massive weather events that can occur as well based on which season you’re in. Both of those are just really dynamic; they have a really great impact on the driving experience.”
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...