Προς το περιεχόμενο

Cosmote Neo vs Wind W10GB


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Έχω what's up εδώ και καιρό και είδα τα συγκεκριμένα νέα προγράμματα που έχουν βγάλει οι δύο εταιρείες. Θα ήθελα να κρατήσω το ίδιο νούμερο που όπως βλέπω επειδή έχω ήδη Whatsup είναι ευκολότερο. Θέλω να βάλω ένα από αυτά τα συμβόλαιο επειδή βλέπω ότι δεν έχουν δέσμευση και μπορώ να χρησιμοποιώ όλα τα GB στην ΕΕ, που με τα απλά πακέτα δεν ισχύουν όλα τα mb. Η cosmote δίνει με 20€ το μήνα 5gb + 400 προς όλους που είναι υπεραρκετά για μένα, και 100gb για ένα χρόνο που αν το υπολογίσουμε βγαίνει συνολικά 13.3gb το μήνα. Η wind 10gb + απεριόριστη ομιλία στα 23€. Από σήμα ξέρετε αν έχει φτιάξει καθόλου η wind ή έχει παραμείνει ίδια? Τι πρότεινετε? Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, livornian7 είπε

μονο και μονο για το σημα cosmote neo μονοδρομος,και εγω το ιδιο θα κανω αλλα θα περιμενω μεχρι την black friday μπας και δωσει κανα εξτρα προμο

Τελικά παρήγγειλα τη SIM γιατί είναι δωρεάν και την ενεργοποίηω όταν την παραπάνω. Γνωρίζεις αν θα έχω το ίδιο νούμερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, stevengreeceGR είπε

Τελικά παρήγγειλα τη SIM γιατί είναι δωρεάν και την ενεργοποίηω όταν την παραπάνω. Γνωρίζεις αν θα έχω το ίδιο νούμερο?

εγω whats ups me tin idia karta apla plirwnw to poso tou paketou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...