Προς το περιεχόμενο

Mango Outlet, Black Friday έως -80%


fagoura

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι μια χαρα σε αυτες τις τιμες. Chino και κοστουμια σε αυτες τις τιμες δε παιζουν και ειναι αρκετα ποιοτικα. Θα εβαζα ενα 6 στην ποιοτητα και στην αναλογια vfm σε εκπτωσεις ενα 7-8 στα 10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει είναι τέρμα γελοίοι, δεν υπάρχουν ποτέ ΜΑ ΠΟΤΕ νούμερα και όταν τους δίνεις e-mail για διαθεσιμότητα με το που σου έρχεται ειδοποίηση και μπαίνεις να αγοράσεις είναι πάλι χωρίς διαθεσιμότητα, αρχικά λέω οκ είναι οι χαμηλές τιμές τα προλαβαίνουν άλλοι και ίσως να έρχεται με καθυστέρηση το mail σε εμένα... δυστυχώς συμβαίνει πάντα και δεν γίνεται πάντα να μην υπάρχει έστω μια φορά διαθέσιμο και ο μόνος λόγος που με ξενερώνει είναι επειδή με βόλεψαν πολύ τα παντελόνια easy iron και δεν υπάρχουν πουθενά σε κατάστημα ή e-shop πέραν του outlet. Ελπίζω να τα δω ξανά κάπου κι ας κοστίζουν 39.90€ θα τα αγοράσω αρκεί να είναι σε νορμάλ χρώμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, d4mage είπε

Εντάξει είναι τέρμα γελοίοι, δεν υπάρχουν ποτέ ΜΑ ΠΟΤΕ νούμερα και όταν τους δίνεις e-mail για διαθεσιμότητα με το που σου έρχεται ειδοποίηση και μπαίνεις να αγοράσεις είναι πάλι χωρίς διαθεσιμότητα, αρχικά λέω οκ είναι οι χαμηλές τιμές τα προλαβαίνουν άλλοι και ίσως να έρχεται με καθυστέρηση το mail σε εμένα... δυστυχώς συμβαίνει πάντα και δεν γίνεται πάντα να μην υπάρχει έστω μια φορά διαθέσιμο και ο μόνος λόγος που με ξενερώνει είναι επειδή με βόλεψαν πολύ τα παντελόνια easy iron και δεν υπάρχουν πουθενά σε κατάστημα ή e-shop πέραν του outlet. Ελπίζω να τα δω ξανά κάπου κι ας κοστίζουν 39.90€ θα τα αγοράσω αρκεί να είναι σε νορμάλ χρώμα.

Φίλε κάθε χρόνο αν δεν προλάβεις το πολύ μέχρι το μεσημέρι της 1ης μέρας προσφοράς δεν βρίσκεις τίποτα 3 χρόνια παραγγέλνω στην προσφορά την πρώτη χρονιά την πάτησα 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, d4mage είπε

Εντάξει είναι τέρμα γελοίοι, δεν υπάρχουν ποτέ ΜΑ ΠΟΤΕ νούμερα και όταν τους δίνεις e-mail για διαθεσιμότητα με το που σου έρχεται ειδοποίηση και μπαίνεις να αγοράσεις είναι πάλι χωρίς διαθεσιμότητα, αρχικά λέω οκ είναι οι χαμηλές τιμές τα προλαβαίνουν άλλοι και ίσως να έρχεται με καθυστέρηση το mail σε εμένα... δυστυχώς συμβαίνει πάντα και δεν γίνεται πάντα να μην υπάρχει έστω μια φορά διαθέσιμο και ο μόνος λόγος που με ξενερώνει είναι επειδή με βόλεψαν πολύ τα παντελόνια easy iron και δεν υπάρχουν πουθενά σε κατάστημα ή e-shop πέραν του outlet. Ελπίζω να τα δω ξανά κάπου κι ας κοστίζουν 39.90€ θα τα αγοράσω αρκεί να είναι σε νορμάλ χρώμα.

Σε Black friday είναι δύσκολο (αν όχι απίθανο)να βρεις νούμερα

Αντίθετα στο presale την προηγούμενη εβδομάδα είχε μεγέθη σχεδόν σε όλα τα προϊόντα ,  απλά η έκπτωση είναι λίγο μικρότερη

Επεξ/σία από Neo4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες εγώ κάτι πουλουβεράκια (M) που ήθελα και ένα μαύρο παντελόνι (42) , βρήκα και νούμερα και όλα.

Απλά έχω επιφύλαξη στα νούμερα όσον αφορά τη γραμμή τους. Έχει κανείς εμπειρία με επιστροφές στο συγκεκριμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, xDante είπε

Φίλε κάθε χρόνο αν δεν προλάβεις το πολύ μέχρι το μεσημέρι της 1ης μέρας προσφοράς δεν βρίσκεις τίποτα 3 χρόνια παραγγέλνω στην προσφορά την πρώτη χρονιά την πάτησα 

Σημερα 22-11-2021 ηταν η πρωτη μερα. Απο τις 7.30 το πρωι δεν υπηρχαν νουμερα. Ποιο μεσημερι λες; Τι ακριβως εκανες και "δεν την πατησες" φετος ας πουμε; Παρηγγειλες πριν ξεκινησει; Με τιμες υψηλες;

Βοηθησε μας λιγο να καταλαβουμε τι θες να πεις με το παραπανω. ;) 

(διαφωνω παντως, απο ο,τι θυμαμαι και περισυ και προπερσυ ειχε νουμερα. Οχι μονο την πρωτη ημερα που τωρα δεν ειχε, αλλα και την δευτερη. Ειχα παραγγειλει πρωτη μερα, αλλα και δευτερη και τριτη ειχε ακομα. Αν θυμαμαι καλα... )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Neo4 είπε

Σε Black friday είναι δύσκολο (αν όχι απίθανο)να βρεις νούμερα

Αντίθετα στο presale την προηγούμενη εβδομάδα είχε μεγέθη σχεδόν σε όλα τα προϊόντα ,  απλά η έκπτωση είναι λίγο μικρότερη

Αναφέρομαι γενικά, μπαίνω μήνες στο e-shop τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, matrixxx είπε

Σημερα 22-11-2021 ηταν η πρωτη μερα. Απο τις 7.30 το πρωι δεν υπηρχαν νουμερα. Ποιο μεσημερι λες; Τι ακριβως εκανες και "δεν την πατησες" φετος ας πουμε; Παρηγγειλες πριν ξεκινησει; Με τιμες υψηλες;

Βοηθησε μας λιγο να καταλαβουμε τι θες να πεις με το παραπανω. ;) 

(διαφωνω παντως, απο ο,τι θυμαμαι και περισυ και προπερσυ ειχε νουμερα. Οχι μονο την πρωτη ημερα που τωρα δεν ειχε, αλλα και την δευτερη. Ειχα παραγγειλει πρωτη μερα, αλλα και δευτερη και τριτη ειχε ακομα. Αν θυμαμαι καλα... )

Πριν 1 εβδομάδα και συγκεκριμένα στις 18/11 ξεκίνησε το pre-black friday με τουλάχιστον 50% σε όλα τα προιόντα. Επειδή ψώνισα εκείνη την ημέρα και σε σύγκριση με πέρυσι και πρόπερσι που είχα αγοράσει με την BF προσφορά (-70%) είδα τεράστιες διαφορές σε ποικιλία φέτος. Μάλλον πρόλαβαν και τα τσίμπησαν πριν καν ξεκινήσει η σημερινή προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στείλανε σε κανέναν; Εμένα 27 νοεμβριού μου είπαν οτι τα στείλανε και φτιάξανε την ετικέτα με γενική ταχυδρομική. 10 δεκεμβριού τους έστειλα email για το τι γίνεται γιατί δεν είχε κανένα update to tracking. πριν λίγες μέρες ακόμα τιποτα, στέλνω κι άλλο email, καλώ και γενική μου λένε οτι η mango έκανε μόνο την ετικέτα δεν τους έχει δώσει τίποτα.Οπότε έκανα paypal dispute και σε 2 ώρες μου δώσε refund η mango, λέγοντας οτι χάθηκε το πακετό... Ενώ δεν το στείλαν ποτέ... Δε ξερώ γιατί έτσι αυτήν τη φορά. Έχω άλλες 4-5 παραγγελίες στο παρελθόν, ήρθαν όλες κανονικά κι απαντούσαν και στα email μου

Επεξ/σία από carolosjk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, carolosjk είπε

Στείλανε σε κανέναν; Εμένα 27 νοεμβριού μου είπαν οτι τα στείλανε και φτιάξανε την ετικέτα με γενική ταχυδρομική. 10 δεκεμβριού τους έστειλα email για το τι γίνεται γιατί δεν είχε κανένα update to tracking. πριν λίγες μέρες ακόμα τιποτα, στέλνω κι άλλο email, καλώ και γενική μου λένε οτι η mango έκανε μόνο την ετικέτα δεν τους έχει δώσει τίποτα.Οπότε έκανα paypal dispute και σε 2 ώρες μου δώσε refund η mango, λέγοντας οτι χάθηκε το πακετό... Ενώ δεν το στείλαν ποτέ... Δε ξερώ γιατί έτσι αυτήν τη φορά. Έχω άλλες 4-5 παραγγελίες στο παρελθόν, ήρθαν όλες κανονικά κι απαντούσαν και στα email μου

Στειλαν σε μενα κανονικα, σε 7-10 μερες περιπου. Ολα,πενα. Αξιοπιστο ειναι το μαγαζι,σε σενα εκατσε στραβη

Επεξ/σία από Vault13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, carolosjk είπε

Στείλανε σε κανέναν; Εμένα 27 νοεμβριού μου είπαν οτι τα στείλανε και φτιάξανε την ετικέτα με γενική ταχυδρομική. 10 δεκεμβριού τους έστειλα email για το τι γίνεται γιατί δεν είχε κανένα update to tracking. πριν λίγες μέρες ακόμα τιποτα, στέλνω κι άλλο email, καλώ και γενική μου λένε οτι η mango έκανε μόνο την ετικέτα δεν τους έχει δώσει τίποτα.Οπότε έκανα paypal dispute και σε 2 ώρες μου δώσε refund η mango, λέγοντας οτι χάθηκε το πακετό... Ενώ δεν το στείλαν ποτέ... Δε ξερώ γιατί έτσι αυτήν τη φορά. Έχω άλλες 4-5 παραγγελίες στο παρελθόν, ήρθαν όλες κανονικά κι απαντούσαν και στα email μου

και εγώ παρέλαβα σε 15 μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα τα ίδια, μετά απο ενα μηνα και σε ερώτηση που τους έστειλα επειδή έχει καθυστερήσει η παραγγελία, μου απάντησαν ότι χάθηκε το δέμα και επέστρεψαν τα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα  δύο φορές, τρεις  ημέρες πριν την Black Friday  και ανήμερα.   Η πρώτη ήρθε κανονικά, η δεύτερη ενώ είχα πάρει κανονικά tracking number και την παρακολουθουσα, δεν έφτασε ποτέ,  και στην σελίδα μέσα  έγραφε η παραγγελία επεστραφη,χωρίς να έχω λάβει επιστροφή χρημάτων, παρά μόνο όταν τους έστειλα Email για να δω τι έχει συμβεί.  Το tracking στο μεταξύ που μου είχαν στείλει, αντιστοιχουσε σε δέμα που παρέλαβε κάποιος άλλος σε νησί του Ιονίου, (εγώ βρίσκομαι Κορινθία). Στη Γενική Ταχυδρομική που πήγα, μου είπαν πως κάτι έγινε με το λογισμικό της εταιρείας και υπήρξε θέμα με πολλές παραγγελίες τους,που είτε ακυρώθηκαν είτε πήγαν αλλού. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το ίδιο έπαθα. Δεν ξέρω τι έγινε μαζι τους φέτος (παραγγέλνω τα τελευταία χρόνια χωρίς πρόβλημα). Έκανα δύο παραγγελίες, διαφορετική μέρα την καθεμία την εβδομάδα της black Friday. Η πρώτη ήρθε κανονικά και η δεύτερη ενώ είχα tracking δεν ήρθε ποτέ. Επικοινώνησα και γω και μου απάντησαν ότι θα μου επιστρέψουν τα λεφτά μου. Νόμιζα ότι ήταν λάθος της μεταφορικής αλλά τώρα που διαβάζω το νήμα κατάλαβα ότι είναι λάθος της εταιρείας. Κρίμα και είχα βρει ρούχα σε φοβερές τιμές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...