Προς το περιεχόμενο

pockeemart 10ευρω εκπτωση στην πρωτη παραγγελια ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Mando

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το Pockeemart το διαδικτυακο supermarket του pockee δινει 10 ευρω εκπτωση για την πρωτη παραγγελια μεχρι 29/11 .Εξυπηρετει Θεσσαλονικη. Δωρεαν μεταφορικα ανω των 25 ευρω.  pockeemart

  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως μπαίνει η έκπτωση, υπάρχει κάποιος κωδικός?

Τελικά, η έκπτωση των 10 ευρώ εφαρμόζεται αυτόματα στο τελευταίο στάδιο της πληρωμής παραγγελίας, προς ενημέρωση των ενδιαφερομένων.

Επεξ/σία από pesto1980
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, pesto1980 είπε

Πως μπαίνει η έκπτωση, υπάρχει κάποιος κωδικός?

Τελικά, η έκπτωση των 10 ευρώ εφαρμόζεται αυτόματα στο τελευταίο στάδιο της πληρωμής παραγγελίας, προς ενημέρωση των ενδιαφερομένων.

Έχει κάποιο μίνιμουμ στο ποσό που πρέπει να δαπανήσεις  για να δικαιούσαι την έκπτωση ή ισχύει για οποιοδήποτε ποσό παραγγελίας;

 

3 ώρες πριν, matrixxx είπε

Θωμα, εσυ;

Εκείνος ήταν το 11.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορώ να δω τις προσφορές;

Είτε ψωνίζετε από το website www.pockeemart.gr είτε μέσω της mobile εφαρμογής pockee, μπορείτε να δείτε όλες τις διαθέσιμες προσφορές επιλέγοντας στα φίλτρα το πεδίο "Προσφορές". Οι προσφορές μας ανανεώνονται καθημερινά.

Εγώ πάντως πεδίο "Προσφορές" δε βλέπω πουθενά. Στο pockee.com το έχει, δείχνει μονο προϊόντα και όχι προωθητικές όπως το 10€.

Ποιο είναι το ελάχιστο όριο αγορών για να πραγματοποιήσω την παραγγελία μου;

Το ελάχιστο όριο αγορών τόσο για παραγγελίες τόσο μέσω PockeeMart (Θεσσαλονίκη) όσο και μέσω e-fresh.gr (Αττική) είναι τα 25€

Επίσης σημαντικό, δεν είναι ότι δίνουν δωρεάν μεταφορικά από 25€, τα μεταφορικά για Θεσσαλονίκη είναι γενικά δωρεάν. Κάτω από 25€ όμως δεν μπορείς καν να παραγγείλεις! 

Δε βρήκα πουθενά τίποτα περί ελάχιστου ορίου του 10€, άρα πρέπει να ισχύει με ελάχιστο τα έτσι κι αλλιώς μίνιμουμ 25€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, giorginho είπε

Πως μπορώ να δω τις προσφορές;

Είτε ψωνίζετε από το website www.pockeemart.gr είτε μέσω της mobile εφαρμογής pockee, μπορείτε να δείτε όλες τις διαθέσιμες προσφορές επιλέγοντας στα φίλτρα το πεδίο "Προσφορές". Οι προσφορές μας ανανεώνονται καθημερινά.

Εγώ πάντως πεδίο "Προσφορές" δε βλέπω πουθενά. Στο pockee.com το έχει, δείχνει μονο προϊόντα και όχι προωθητικές όπως το 10€.

 

1 ώρα πριν, g_mateo είπε

Ευχαριστω για την απαντηση, αλλά δεν γιναμε και πολυ σοφοτεροι. Εκανες quote το πρωτο μικρο κομματι που αντεγραψα απο τις συχνες ερωτησεις (στο κινητο δεν εμφανιζεται η επιλογη για quote, ο,τι μπορουσα εκανα για να ξεχωριζει οτι δεν ειναι δικα μου λογια) και οχι το δικο μου σχόλιο πανω σε αυτο. Ισως και εγω να μην διατυπωσα την παρατήρησή μου ξεκαθαρα. Το ζητημα ηταν η "προσφορα" του θεματος, τα -10 ευρω δηλαδη, και τυχον λεπτομερειες που πρεπει να προσεχθουν σχετικα με αυτην. Ε λοιπον λεπτομερειες για αυτην ή οποιαδηποτε αλλη προωθητικη ενεργεια (προφανως εξαιρουμενων των "απλώς μειωμενων τιμων" στα προϊοντα αυτα καθαυτα) δεν υπαρχουν. Επισης το σχόλιό μου περιείχε και την κριτική στην "απαντηση στη συχνη ερώτηση" του ιδιου του μαγαζιου, οτι πρεπει να επιλεξεις "στα φιλτρα το πεδιο προσφορες". Δεν διευκρινιζει ομως πώς φτανεις εως εκει. Δεν λεει "πρωτα επιλεξε απο το μενου της ιστοσελιδας ΠΡΟΪΟΝΤΑ και μετα απο τα φιλτρα/επιλογες που εμφανιζονται πάνω απο τη λίστα αυτων - ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ". Ετσι οπως το γραφει περιμενεις να σου εχει καπου σε καποιο υπο-μενου / μενου πλοηγησης της σελιδας τη λέξη "Φιλτρα" ή την λεξη "Προσφορες", οπως ειναι συνηθες αλλωστε στα online μαγαζια καθε ειδους, κατι το οποιο φυσικα δεν εχει. Γενικα μεχρι σημερα "προσφορα" του στυλ "10 ευρω δωρο" χωρις την παραμικρη λεξη περι του τι και πώς αν εχω δει ποτέ αντε να εχω δει σε μουφο-phising-sites... Μου κανει πολυ εντυπωση που δεν σκεφτηκε ενας εκει να βαλει εστω 2 λεξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα παραγγελία την Πέμπτη, επειδή ένας γείτονάς μου με ενημέρωσε για την προσφορά και ενώ σε αυτόν την έφεραν την παραγγελία, σε εμένα είπαν ότι μένω μακρυά. Είμαι στο Φίλυρο. Τους είπα για τον γείτονα και απάντησαν ότι κακώς του έφεραν την παραγγελία. Εν τω μεταξύ μέσα στην ιστοσελίδα τους έχουν μέσα στις περιοχές που εξυπηρετούν και το Φίλυρο. Αστείοι άνθρωποι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, karman13 είπε

Εγώ έκανα παραγγελία την Πέμπτη, επειδή ένας γείτονάς μου με ενημέρωσε για την προσφορά και ενώ σε αυτόν την έφεραν την παραγγελία, σε εμένα είπαν ότι μένω μακρυά. Είμαι στο Φίλυρο. Τους είπα για τον γείτονα και απάντησαν ότι κακώς του έφεραν την παραγγελία. Εν τω μεταξύ μέσα στην ιστοσελίδα τους έχουν μέσα στις περιοχές που εξυπηρετούν και το Φίλυρο. Αστείοι άνθρωποι. 

Παράγγειλε τα στην διεύθυνση του γείτονα-φίλου σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...