Προς το περιεχόμενο

Καποια βοηθεια απο καποιον?


Oberyn11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Oberyn11 είπε

Ώπα σόρρυ λάθος διατύπωση. Οπότε τι ακριβώς προτρέπεις συνοπτικά? 

 

 

Κατεβαζεις απο εδω το ddu αφαιρεις τους drivers που υπαρχουν μεσα ενω εισαι σε safe mode , μη το ξεχασεις αυτο κανεις επανεκκινηση οταν τελειωσει και το αφηνεις με τα windows για να δεις τι κανει , μετα τα ξαναλεμε

Επεξ/σία από triplex1
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Κατεβαζεις απο εδω το ddu αφαιρεις τους drivers που υπαρχουν μεσα ενω εισαι σε safe mode , μη το ξεχασεις αυτο κανεις επανεκκινηση οταν τελειωσει και το αφηνεις με τα windows για να δεις τι κανει , μετα τα ξαναλεμε

Κάντο κάνω. Αλλά το θέμα είναι ότι μου το κάνει κάπου κάπου και όχι κάθε ημέρα. Θα μείνω χωρίς γραφικά για πόσες ημέρες. Επίσης τα windows δεν θα μου βγάλει η να κάνει ενημέρωση την κάρτα γραφικών?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Oberyn11 είπε

Κάντο κάνω. Αλλά το θέμα είναι ότι μου το κάνει κάπου κάπου και όχι κάθε ημέρα. Θα μείνω χωρίς γραφικά για πόσες ημέρες. Επίσης τα windows δεν θα μου βγάλει η να κάνει ενημέρωση την κάρτα γραφικών?

ρε συ για τωρα θα με βγαλεις το συκωτι βραδιατικα τι μερες με λες , καντο να δουμε πως δουλευει , βαζουν τα win προχειρους και θα σε πω τι θα βαλεις μετα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, triplex1 είπε

ρε συ για τωρα θα με βγαλεις το συκωτι βραδιατικα τι μερες με λες , καντο να δουμε πως δουλευει , βαζουν τα win προχειρους και θα σε πω τι θα βαλεις μετα

 

Να σαι καλά αγορίνα, ευχαριστώ πολύ, όπως και για την υπομονή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Oberyn11 είπε

Να σαι καλά αγορίνα, ευχαριστώ πολύ, όπως και για την υπομονή!

ειχες πει 460 ειναι αν θυμαμαι καλα , πες μου υλοποιηση ποιας εταιρειας ειναι η καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Oberyn11 είπε

Έκανα την διαδικασία όπως αναφέρθηκε

ανοιξε δουλευει ? πηγαινε στην διαχειρηση συσκευων και κοιτα τα drivers αν εχει της microsoft και κανε τα απενεργοποιηση

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, triplex1 είπε

ανοιξε δουλευει ? πηγαινε στην διαχειρηση συσκευων και κοιτα τα drivers αν εχει της microsoft και κανε τα απενεργοποιηση

 

Άνοιξε ναι, τα έχει και τα απενεργοποίησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Oberyn11 είπε

Άνοιξε ναι, τα έχει και τα απενεργοποίησα.

Βαλε τα Adrenalin 21.10.2 Recommended (WHQL) , λογικα τα εχεις κατεβασει , χωρις να βαλεις το Auto-Detect and Install και δεν θα τσεκαρεις την amd να βαζει οτι βρισκει αυτοματα , το αφηνεις με τους συγκεκριμενους drivers και το παρακολουθεις τι θα κανει.

Ποσο καιρο εχεις την καρτα πες μου και αν την αλλαξες καθολου παστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Βαλε τα Adrenalin 21.10.2 Recommended (WHQL) , λογικα τα εχεις κατεβασει , χωρις να βαλεις το Auto-Detect and Install και δεν θα τσεκαρεις την amd να βαζει οτι βρισκει αυτοματα , το αφηνεις με τους συγκεκριμενους drivers και το παρακολουθεις τι θα κανει.

Ποσο καιρο εχεις την καρτα πες μου και αν την αλλαξες καθολου παστα.

Ωραία θα την περάσω. Την έχω κοντά στα 4 χρόνια, χωρίς να αλλάξω πάστα, και την είχα αγοράσει καινούργια. Μόνο στον επεξεργαστή έχω αλλάξει πάστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Oberyn11 είπε

Ωραία θα την περάσω. Την έχω κοντά στα 4 χρόνια, χωρίς να αλλάξω πάστα, και την είχα αγοράσει καινούργια. Μόνο στον επεξεργαστή έχω αλλάξει πάστα.

Ανοιγεις τις 4 βιδες απο κατω , χαρτι κουζινας σκουπιζεις αυτην που απεμεινε , μπατονετα και καθαρο οινοπνευμα , βαζεις οσο μια φακη MX-4  , ξαναβιδωνεις καιτη βαζεις να δουλεψει

https://www.skroutz.gr/s/17274760/Arctic-MX-4-2019-Edition-Thermal-Paste-4gr.html?from=x-recommendations

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Ανοιγεις τις 4 βιδες απο κατω , χαρτι κουζινας σκουπιζεις αυτην που απεμεινε , μπατονετα και καθαρο οινοπνευμα , βαζεις οσο μια φακη MX-4  , ξαναβιδωνεις καιτη βαζεις να δουλεψει

https://www.skroutz.gr/s/17274760/Arctic-MX-4-2019-Edition-Thermal-Paste-4gr.html?from=x-recommendations

Να είσαι καλά αγορίνα μου! Σε και σας ευχαριστώ για όλα! Θα επιστρέψω και μετά την πάστα, για να ενημερώσω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...