Προς το περιεχόμενο

[iBrave Cloud Web Hosting: Lifetime Subscription] $99.99 Unlimited Websites ($49.99 for 10 / 24.99 for 1) - 60$ με extra κωδικό


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σας

Δεν έχω καμία σχέση με hosting κτλ. αλλά πέτυχα την παραπάνω προσφορά που την θεωρώ τίμια χωρίς να γνωρίζω τον hoster.

Unlimited hosting έστω για ένα site στα 24.99$ ή 99.99$ για απεριόριστα sites το θεωρώ πολύ καλή προσφορά

Edit : Από @alexmpl Iσχύει επίσης ο κωδικός bfsave40 στο stacksocial, οπότε η τιμή διαμορφώνεται στα 60 δολλάρια.

Μέχρι και εγώ σκέφτομαι να πάρω τουλάχιστον για ένα site απλά για να υπάρχει

ΠΡΟΣΟΧΗ : ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ DOMAIN NAME ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ

https://stacksocial.com/sales/ibrave-cloud-web-hosting-lifetime-subscription

Description

If you're doing anything online, then you need web hosting. Normally hosting costs hundreds to thousands of dollars a year. But iBrave Hosting is changing that by making the best web hosting technology in the world available for the lowest price you've ever seen. iBrave has been designed for you by experts with over twenty years of industry experience. You get to enjoy unbeatable load-balanced unlimited cloud hosting through a global Content Delivery Network (CDN), meaning there’s no single point of failure, and your website performance will never be affected by other users’ websites, visitors, or activity.

As a special offer right here you can get LIFETIME access to iBrave's top-tier UNLIMITED web hosting package for the ridiculously low price of just $99 one-time.
 

  • Powerful market-leading technology & lightning-fast servers
  • User-friendly control panel with 80+ one-click install apps
  • 1-Click WordPress installation
  • Easily migrate your existing website(s)
  • Secure, state-of-the-art data centers
  • Friendly support 7 days a week
  • Lowest prices for unlimited enterprise-class hosting
  • Premium features & services
  • Save money while getting more from your hosting

Premium Features

  • Add unlimited Websites
  • Add unlimited Subdomains
  • Unlimited Monthly Bandwidth
  • Unlimited SSD Storage
  • Unlimited MySQL Databases
  • Unlimited Custom Email Addresses
  • FREE 1-Click Install for WordPress, Magento, Joomla & 80+ More Popular Software & Web Apps
  • FREE Website Builder
  • FREE Wildcard SSL Certificate
  • FREE Content Delivery Network (CDN)
  • FREE Antivirus & Antispam Protection
  • FREE Daily Backups
  • FREE Website Migration
  • FREE 80+ One-Click Install Software
  • 99.9% Uptime Guarantee
Επεξ/σία από tsofras
  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, theo93 είπε

Το αγοράζεις μέσα απο το stacksocial.com, είναι έμπιστο; 

Αν και δεν έχω αγοράσει ποτέ απο όσο γνωρίζω είναι οκ

https://www.trustpilot.com/review/stacksocial.com

https://www.sitejabber.com/reviews/stacksocial.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσφορά, thanks ts! Εμένα θα με ενδιέφερε πιο πολύ κάτι για unlimited microservices οπότε μάλλον δεν θα πάρω αλλά δεν παύει να είναι φοβερή η τιμή του.

Εκτός από αυτό βλέπω ότι έχει και άλλα διάφορα καλούδια το stacksocial.com όπως π.χ. για VPN κάποια που βρήκα:

Έχει κανείς άποψη για κανένα από αυτά? Αξίζουν?

Επίσης παίζει και αυτό για μεγαλύτερη έκπτωση https://stacksocial.com/sales/50-of-store-credit-for-25 που από ότι καταλαβαίνω μπορεί να εφαρμοστεί σε όλα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, george991 είπε

Πολύ καλή προσφορά, thanks ts! Εμένα θα με ενδιέφερε πιο πολύ κάτι για unlimited microservices οπότε μάλλον δεν θα πάρω αλλά δεν παύει να είναι φοβερή η τιμή του.

Έχεις βρει τίποτα σε microservices? Αν να σε παρακαλώ θα μπορούσες να μου το στείλεις σε pm γιατί ψάχνω και εγώ. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!

On topic, σε ευχαριστούμε πολύ ts, πολύ καλή προσφορά!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

100% scam, τι σημαίνει unlimited websites...... Και καλά αποφάσισε το iBrave να κάνει το παρανοϊκό και δεν το γράφει καν στο website του...

Νόμιζα ότι ήταν scam αλλά τελικά διαβάζοντας το review του tr κατάλαβα ότι απλά είναι πολύ αργό.

Επεξ/σία από elpenor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν επειδή κι εγώ είχα πρόβλημα. Θα πάτε στην αρχική σελιδα του iBrave και από εκει θα ξεκινήσετε να κάνετε την παραγγελία σας.Θα επιλέξετε για το πακέτο που θέλετε το Triennially  Στο checkout θα κάνετε νέο λογαριασμό (sign up) και θα βάλετε και τον κωδικό που κάνατε redeem στο stacksocial. Μόλις σας γραψει 0,00 πατάτε ckeckout

Επεξ/σία από polteris
  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, polteris είπε

Λοιπόν επειδή κι εγώ είχα πρόβλημα. Θα πάτε στην αρχική σελιδα του iBrave και από εκει θα ξεκινήσετε να κάνετε την παραγγελία σας.Θα επιλέξετε για το πακέτο που θέλετε το Triennially  Στο checkout θα κάνετε νέο λογαριασμό (sign up) και θα βάλετε και τον κωδικό που κάνατε redeem στο stacksocial. Μόλις σας γραψει 0,00 πατάτε ckeckout

Yep, δούλεψε και σε εμένα! Σε ευχαριστώ πολύ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, polteris είπε

Λοιπόν επειδή κι εγώ είχα πρόβλημα. Θα πάτε στην αρχική σελιδα του iBrave και από εκει θα ξεκινήσετε να κάνετε την παραγγελία σας.Θα επιλέξετε για το πακέτο που θέλετε το Triennially  Στο checkout θα κάνετε νέο λογαριασμό (sign up) και θα βάλετε και τον κωδικό που κάνατε redeem στο stacksocial. Μόλις σας γραψει 0,00 πατάτε ckeckout

Σε ευχαριστω πολυ! τα καταφεερα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος που το αγόρασε μπορεί παρακαλώ να μου πεί αν έχει cron jobs (έχει περιορισμούς;) και επίσης για python αφήνει να κάνεις install άλλα libraries με pip;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...