Προς το περιεχόμενο

Vodafone CU απεριόριστα data και λεπτά ομιλίας για 5 μήνες [ΤΕΛΟΣ]


Decano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επί 35 λεπτά λογομαχούσα στο τσατ και προσπαθούσα να τον πείσω για τις παροχές είχε το πακέτο όταν το αγοράσαμε και με τι  μας ήρθε τελικά. 

Άκρη δεν έβγαλα. Μου είπε εάν θέλω να υποβάλλω παράπονο σε ένα email που ανέφερε και ένα παιδί πιο πάνω. 

Το ComboL μου είπε ότι αποτελούσε και αυτό μέρος της προσφοράς και όταν ρωτήθηκε γιατί μου αφαιρέθηκε χρηματικό υπόλοιπο μου είπε ότι ήταν στα πλαίσια της προσφοράς και το συγκεκριμένο πακέτο!!! 

Πραγματικά είμαι νευριασμένος όσο δεν πάει με την όλη ιστορία και καλύτερα να μην είχα αποδεκτεί το νούμερο μόνο και μόνο για την ψυχική μου ηρεμία όπως έπραξε και το άλλο παιδί. 

Θα φύγει αύριο καταγγελία στην ΕΕΕΤ αν και ιδανικό είναι να κάνουμε κάτι όλοι όσοι είμαστε εδώ πέρα ομαδικά καθώς μεγακυεγρη κοροϊδία και ψέμα δεν υπάρχει. 

Και μόνο που μας αφαιρούν με το έτσι θέλω χρήματα και μας βάζουν ένα πακέτο το οποίο μας είναι πρακτικά άχρηστο με ξεπερνάει. Άρα αυτόματα δεν ισχύει και ο διπλασιασμός της κάρτας καθώς δώσαμε 12€ και έχουμε 10.70€ μέσα να κάνουμε ότι θέλουμε!! 

Πραγματικά είναι έξω φρενών....

Επεξ/σία από itagarakis
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, itagarakis είπε

Επί 35 λεπτά λογομαχούσα στο τσατ και προσπαθούσα να τον πείσω για τις παροχές είχε το πακέτο όταν το αγοράσαμε και με τι  μας ήρθε τελικά. 

Άκρη δεν έβγαλα. Μου είπε εάν θέλω να υποβάλλω παράπονο σε ένα email που ανέφερε και ένα παιδί πιο πάνω. 

Το ComboL μου είπε ότι αποτελούσε και αυτό μέρος της προσφοράς και όταν ρωτήθηκε γιατί μου αφαιρέθηκε χρηματικό υπόλοιπο μου είπε ότι ήταν στα πλαίσια της προσφοράς και το συγκεκριμένο πακέτο!!! 

Πραγματικά είμαι νευριασμένος όσο δεν πάει με την όλη ιστορία και καλύτερα να μην είχα αποδεκτεί το νούμερο μόνο και μόνο για την ψυχική μου ηρεμία όπως έπραξε και το άλλο παιδί. 

Θα φύγει αύριο καταγγελία στην ΕΕΕΤ αν και ιδανικό είναι να κάνουμε κάτι όλοι όσοι είμαστε εδώ πέρα ομαδικά καθώς μεγακυεγρη κοροϊδία και ψέμα δεν υπάρχει. 

Και μόνο που μας αφαιρούν με το έτσι θέλω χρήματα και μας βάζουν ένα πακέτο το οποίο μας είναι πρακτικά άχρηστο με ξεπερνάει. Άρα αυτόματα δεν ισχύει και ο διπλασιασμός της κάρτας καθώς δώσαμε 12€ και έχουμε 10.70€ μέσα να κάνουμε ότι θέλουμε!! 

Πραγματικά είναι έξω φρενών....

+ 1 για ομαδική μέσα κ εγώ . Όταν λες απεριόριστα εννοείς απεριόριστα τπτ λιγότερο τπτ περισσότερο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, itagarakis είπε

Επί 35 λεπτά λογομαχούσα στο τσατ και προσπαθούσα να τον πείσω για τις παροχές είχε το πακέτο όταν το αγοράσαμε και με τι  μας ήρθε τελικά. 

Άκρη δεν έβγαλα. Μου είπε εάν θέλω να υποβάλλω παράπονο σε ένα email που ανέφερε και ένα παιδί πιο πάνω. 

Το ComboL μου είπε ότι αποτελούσε και αυτό μέρος της προσφοράς και όταν ρωτήθηκε γιατί μου αφαιρέθηκε χρηματικό υπόλοιπο μου είπε ότι ήταν στα πλαίσια της προσφοράς και το συγκεκριμένο πακέτο!!! 

Πραγματικά είμαι νευριασμένος όσο δεν πάει με την όλη ιστορία και καλύτερα να μην είχα αποδεκτεί το νούμερο μόνο και μόνο για την ψυχική μου ηρεμία όπως έπραξε και το άλλο παιδί. 

Θα φύγει αύριο καταγγελία στην ΕΕΕΤ αν και ιδανικό είναι να κάνουμε κάτι όλοι όσοι είμαστε εδώ πέρα ομαδικά καθώς μεγακυεγρη κοροϊδία και ψέμα δεν υπάρχει. 

Και μόνο που μας αφαιρούν με το έτσι θέλω χρήματα και μας βάζουν ένα πακέτο το οποίο μας είναι πρακτικά άχρηστο με ξεπερνάει. Άρα αυτόματα δεν ισχύει και ο διπλασιασμός της κάρτας καθώς δώσαμε 12€ και έχουμε 10.70€ μέσα να κάνουμε ότι θέλουμε!! 

Πραγματικά είναι έξω φρενών....

Μμμ..τι εννοείς ακριβώς όταν λες δεν ισχύει ο διπλασιασμός; Η προσφορά έλεγε "Το CU σου προσφέρει Unlimited Data και λεπτά ομιλίας μόνο με 12 ευρώ/μήνα για 5 μήνες". 12€ πληρώσαμε για να πάρουμε την καρτα, εγιναν 22,71€ και αφαιρέθηκαν τα 12€ οπως αναμενόταν για να ενεργοποιηθεί η προσφορά. Το λάθος τους είναι ότι δεν ξέρουν τι τους γίνεται και το οτι δεν έδωσαν αυτό που υποσχέθηκαν, τα απεριόριστα.. Δεν βρίσκουν πώς να αφαιρέσουν τα 12€ για να ενεργοποιήσουν το πακέτο και επέλεξαν το Combo L γιατί κούμπωνε η χρέωση; δεν μπορώ να καταλάβω το μπαχαλο... Αναμένω να δω και ποσοι θα παραλαβουμε ακουστικά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος με τα ακουστικα των 15ε. Ελεγε μεχρι εξανλησεως αποθεματων οποτε καποιοι θα τα παρουν ειτε ειναι 10 ειτε ειναι 100. Δεν ειναι αυτο το ζητημα...
Το ζητημα  ειναι οτι η προσφορα δεν ειχε ορους, ηταν ξεκαθαρη και θα επρεπε να την τηρησουν.
Που σιγα τι ειναι 5 μηνες απεριοριστα για να το βαλουν κοφτη ή να το κανουν θεμα κουραζοντας τους πελατες της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ για να εχω DATA χτες ενεργοποίησα τον μηνα που ειχαν με -10  Εχει κανεις κρατησει screenshot τη προσφορά για να τους τη κανω επισύναψη οταν αρχίσουν τις μλκιες στο τηλέφωνο ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια εμενα μπηκαν τα απεριοριστα ,  για 30 μερες ,  αλλα τα λεπτα εξακολουθουν να λενε 2500 . κ εχω κ εξτρα τα 500gb για 36 μερες 

edit μολις μιλησα με τσατ ,  τα 2500 δεν θα πεφτουν καθολου 

Επεξ/σία από Giorgos20177
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Giorgos20177 είπε

παιδια εμενα μπηκαν τα απεριοριστα ,  για 30 μερες ,  αλλα τα λεπτα εξακολουθουν να λενε 2500 . κ εχω κ εξτρα τα 500gb για 36 μερες 

edit μολις μιλησα με τσατ ,  τα 2500 δεν θα πεφτουν καθολου 

Το έχω δει και άλλη φορά σε πακέτο Vodafone με απεριόριστα αυτό ( ήταν δεδομένα), να γράφει άλλα στην εφαρμογή αλλά άλλο να υσχιει. Πιστεύω στο τέλος θα μπουν σε όλους κανονικά απλά ελπίζω να μην χρειαστεί όλοι να μιλήσουν με το support. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινωνιακό λάθος της Vodafone αλλά μετά θα κατάλαβε ότι όλοι οι εξυπνάκηδες  θα το χρησιμοποιούσαν για να το γονατίζουν σε download και ομιλία το δίκτυο οπότε του έκαναν και αλλαγή.  Δεν έγινε και τίποτα 2500 λεπτά και 500GB internet είναι πάρα πολλά για 12 ευρώ. Για χρήση από το κινητό στην πραγματικότητα απεριόριστα.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 hours ago, cmvrgr said:

θα το χρησιμοποιούσαν για να το γονατίζουν σε download

Πόσο πιο κατω να πάει? Δεν έχει άλλο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 hours ago, cmvrgr said:

Επικοινωνιακό λάθος της Vodafone αλλά μετά θα κατάλαβε ότι όλοι οι εξυπνάκηδες  θα το χρησιμοποιούσαν για να το γονατίζουν σε download και ομιλία το δίκτυο οπότε του έκαναν και αλλαγή.  Δεν έγινε και τίποτα 2500 λεπτά και 500GB internet είναι πάρα πολλά για 12 ευρώ. Για χρήση από το κινητό στην πραγματικότητα απεριόριστα.

επικοινωνιακό λάθος, εξυπνάκηδες, γονατίζουν ... το δίκτυο, Δεν έγινε και τίποτα, είναι πάρα πολλά για 12 ευρώ.... 

Τι λες ανθρωπέ μου; Να ανοίξω ένα μαγαζί να ψωνίζεις κάθε μέρα να λυσω το βιοποριστικό μου. 


Στα σοβαρά τώρα, επειδή στο chat έχει πέσει γραμμή και δίνουν κονσέρβα απαντήσεις, υπάρχει κάποιος που έχει υποβάλει ξανά καταγγελία σε ΕΕΤΤ ή / και Συνήγορο του καταναλωτή; Αν ναι (και έχει όρεξη για άλλη μια) ας το αναφέρει για να προχωρήσουμε όπως πρέπει.

Επεξ/σία από dj_neo
typo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στους καταρράκτες της Έδεσσας ανύπαρκτα τα data….αντιθέτως η cote μια χαρα.

Συνδεσα την tv με τα data της Voda, άνοιξα το νεφτλιξ  πάτησα το info στην to που μου δείχνει την ταχύτητα και παίζει τρελά η ταχύτητα ….απο 4Κ με ρίχνει στα 720 και τούμπαλιν. (Δυτική Θεσσαλονίκη)

Η cote καρφωμένη στα 15Gbps και το 4K σταθερό 

 

Επεξ/σία από kostasfalcon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Στους καταρράκτες της Έδεσσας ανύπαρκτα τα data….αντιθέτως η cote μια χαρα.

Συνδεσα την tv με τα data της Voda, άνοιξα το νεφτλιξ  πάτησα το info στην to που μου δείχνει την ταχύτητα και παίζει τρελά η ταχύτητα ….απο 4Κ με ρίχνει στα 720 και τούμπαλιν. (Δυτική Θεσσαλονίκη)

Η cote καρφωμένη στα 15Gbps και το 4K σταθερό 

 

Γενικά ότι η Vodafone έχει χειρότερες ταχύτητες από την Cosmote, είναι γνωστό σε όλους…

Κανένας πιστεύω δεν έτρεφε αυταπάτες για τρελές ταχύτητες…

Αλλά τα 500gb, όταν λες για Απεριόριστα, είναι κοροϊδία…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...