Προς το περιεχόμενο

Vodafone CU απεριόριστα data και λεπτά ομιλίας για 5 μήνες [ΤΕΛΟΣ]


Decano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/cyber-week-offer/#?panel=note-337

Το CU σου προσφέρει Unlimited Data και λεπτά ομιλίας μόνο με 12 ευρώ/μήνα για 5 μήνες! Παράγγειλε καινούριο αριθμό ή μετάφερε το δικό σου από άλλο πάροχο μέχρι 5/12 και θα πάρεις έξτρα ΔΩΡΟ ένα ζευγάρι ακουστικά Bluetooth Xiaomi. #CU OPEN 

 

Update 29/11/2021: Τα xiaomi ακουστικά εξαντλήθηκαν 

 

 

Επεξ/σία από Decano
  • Like 4
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, Decano είπε

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/cyber-week-offer/#?panel=note-337

Το CU σου προσφέρει Unlimited Data και λεπτά ομιλίας μόνο με 12 ευρώ/μήνα για 5 μήνες! Παράγγειλε καινούριο αριθμό ή μετάφερε το δικό σου από άλλο πάροχο μέχρι 5/12 και θα πάρεις έξτρα ΔΩΡΟ ένα ζευγάρι ακουστικά Bluetooth Xiaomi. #CU OPEN

Μετά τους 5 μήνες δεν κατάλαβα τι γίνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fytotech είπε

Μετά τους 5 μήνες δεν κατάλαβα τι γίνεται.

Μετά βάζεις τα combo υποθέτω. Φοβερή προσφορά. Για 5 μήνες απεριόριστα με 12 ευρω. Έριξα παραγγελία νέου αριθμού:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, fytotech είπε

Μετά τους 5 μήνες δεν κατάλαβα τι γίνεται.

Το παρατάς και μέσα σε 6 μήνες θα διαγραφεί ή πας σε ένα κατάστημα και το διαγράφεις μόνος σου

 

Έφυγε και από εμένα μια παραγγελία…

Για 5 μήνες με 12 ευρώ απεριόριστα data και ομιλία προς όλους είναι καλό deal…

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Υποστηρίζει esim η Vodafone;

Στη συσκευή μου p40 pro, μου έβγαλε μήνυμα ότι υποστηρίζει, μόλις έβαλα σήμερα το unlimited και μπήκα στο app τους. 

Έχει μια λίστα συσκευών στην σελίδα τους. 

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Η προσφορά δίνει unlimited MBs και unlimited λεπτά προς όλους για 30 ημέρες και το πακέτο κοστίζει 12 ευρώ/μήνα. Μετά τον τρίτο μήνα, χρειάζεται να κάνεις 15 ανανέωση χρόνου ομιλίας για να ενεργοποιήσεις το πακέτο. 

    Δεν καταλαβαίνω αυτό με τους 15 μήνες ανανέωσης μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι είναι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Bad boy83 είπε
  • Η προσφορά δίνει unlimited MBs και unlimited λεπτά προς όλους για 30 ημέρες και το πακέτο κοστίζει 12 ευρώ/μήνα. Μετά τον τρίτο μήνα, χρειάζεται να κάνεις 15 ανανέωση χρόνου ομιλίας για να ενεργοποιήσεις το πακέτο. 

    Δεν καταλαβαίνω αυτό με τους 15 μήνες ανανέωσης μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι είναι

Πρέπει να είναι 15 ευρώ ανανέωση και όχι μήνες… γιατί αν βάλεις λιγότερα από 15 ευρώ πχ 12 ευρώ, με τα χρήματα που αφαιρούνται από τις κρατήσεις θα σου μείνουν λιγότερα από 12 ευρώ και δεν θα μπορέσεις να ενεργοποιήσεις το πακέτο…

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, andreas1gr είπε

Πρέπει να είναι 15 ευρώ ανανέωση και όχι μήνες… γιατί αν βάλεις λιγότερα από 15 ευρώ πχ 12 ευρώ, με τα χρήματα που αφαιρούνται από τις κρατήσεις θα σου μηνούν λιγότερα από 12 ευρώ και δεν θα μπορέσεις να ενεργοποιήσεις το πακέτο…

Ο τρόπος που το γράφουν πάντως είναι παράξενο σ’ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τελειώνει ο διπλασιασμός στους τρεις μήνες, μετά θα θέλει κάρτα 15€ για να μένουν στην κάρτα 12 καθαρά να κάνει την αγορά του πακέτου.

Εννοείται έριξα και εγώ ένα και στη τελική με δώρο τα ακουστικά έρχεται τζάμπα και θα χαρούμε 5 μήνες unlimited.

Γενικά παντού έχει κόψει τον κόφτη οπότε θεωρώ ότι για να μην γράφει τίποτα στα ψιλά γράμματα το ίδιο ισχύει και εδώ.

Ευχαριστώ πολύ τον φίλο που την ανάρτησε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

To δώρο των ακουστικών ισχύει μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. H αποστολή των ακουστικών θα γίνει ξεχωριστά από την παραγγελία της κάρτας sim μέχρι 8/12.

 Ευχομαι να μην ειναι μουφα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...