Προς το περιεχόμενο

Vodafone CU απεριόριστα data και λεπτά ομιλίας για 5 μήνες [ΤΕΛΟΣ]


Decano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, mples είπε

Πώς κάνουμε ανανέωση στα απεριόριστα σήμερα μου λήγουν ?

Στείλε 054 στο 1355 

2 ώρες πριν, drdedus είπε

τον τριτο μήνα αν ανανεώσουμε διπλασιάζεται?

ο διπλασιασμός λήγει σε ενα η 2 μήνες?

ρωτάω για να καταλάβω ποιο ειναι το καλύτερο σενάριο ανανεώσεων και μεταφορών χρημάτων.

Σε 1 μήνα φαίνεται στην εφαρμογή ότι λήγει ο διπλασιασμός. Στην προσφορά έλεγε ότι "Για τους πρώτους 3 μήνες, ισχύει διπλασιασμός της αξίας της κάρτας ανανέωσης".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, nek_tarios είπε

Γίνετε μεταφορά υπόλοιπου ή θα μας πει η βοντα τίποτα ψιλά γράμματα...??? 

Γίνεται κανονικά, εκτός από το bonus  διπλασιασμού

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, dimis_pj είπε

Στείλε 054 στο 1355 

Σε 1 μήνα φαίνεται στην εφαρμογή ότι λήγει ο διπλασιασμός. Στην προσφορά έλεγε ότι "Για τους πρώτους 3 μήνες, ισχύει διπλασιασμός της αξίας της κάρτας ανανέωσης".

μάλλον ετσι θα είναι γιατι τα 5 ευρώ μπόνους από τον κωδικό android κατά την εγγραφή έληξαν πριν μερικές μέρες ενώ το υπόλοιπο συνεχίζει να ειναι 10,70 .

καλά θα ήταν να μην είχε λήξει δεν θα χρειαζόταν να βάλω καθόλου λεφτά, θα ειχα 15.70.

 

από την άλλη σκέφτομαι να μη βάλω καθόλου και να ενεργοποιήσω μονο τα απεριόριστα data με 10 ευρώ προσφορά που έχει για λίγο διάστημα ακόμα, δεν ξέρω αν είναι προσωπική, φαίνεται μέσα στα πακέτα που μπορείς να αγοράσεις.

Τον άλλο μήνα ομως θα βάλω 30 ευρώ και θα κάνω τη γνωστή διαδικασία.

 

απλά σκέφτεσαι ότι για δύο ευρώ θα είχες πάρει όλο το πακέτο και data και ομιλία.


από την άλλη με 2 ευρώ έχεις απεριόριστα από betamax, voip δηλαδή

Επεξ/σία από drdedus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα ληγουν εμενα τα απεριορηστα, αλλα γιατι ανανεωνεται μερικοι την μερα που ληγει και οχι την επομενη μερα; αφου οταν βαλεις παλι την υπηρεσια θα εχεις τα απεριορηστα.

οσο για τα ακουστηκα σημερα τους εχω τρελανει (καιαυτοι εμενα) με τα ακουστικα, οταν τελειωνω την συνομηλια ανηγω καινουρια και λεω και στο νεο υπαλληλο τα ιδια, ποτε θα ερθουν τα ακουστικα.

ολοι μου λενε οτι το στειλανε στο αρμοδιο τμημα και θα με καλεσουν...

27/11/2000 ειμαι στο cu με τον κυριο αριθμο μου, αν δεν ερθουν τα ακουστικα θα την κανω απο τη νoda, μονο κ μονο για αυτην την απιστευτη ταλαιπωρια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, drdedus είπε

από την άλλη με 2 ευρώ έχεις απεριόριστα από betamax, voip δηλαδή

@drdedus  Τι διαδικασια εχει για να το κανει καποιος αυτο και να εχει απεριοριστη ομιλια με 2 ευρω μεσω Voice over IP;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, vasilisx είπε

σημερα ληγουν εμενα τα απεριορηστα, αλλα γιατι ανανεωνεται μερικοι την μερα που ληγει και οχι την επομενη μερα; αφου οταν βαλεις παλι την υπηρεσια θα εχεις τα απεριορηστα.

οσο για τα ακουστηκα σημερα τους εχω τρελανει (καιαυτοι εμενα) με τα ακουστικα, οταν τελειωνω την συνομηλια ανηγω καινουρια και λεω και στο νεο υπαλληλο τα ιδια, ποτε θα ερθουν τα ακουστικα.

ολοι μου λενε οτι το στειλανε στο αρμοδιο τμημα και θα με καλεσουν...

27/11/2000 ειμαι στο cu με τον κυριο αριθμο μου, αν δεν ερθουν τα ακουστικα θα την κανω απο τη νoda, μονο κ μονο για αυτην την απιστευτη ταλαιπωρια..

Συμφωνώ μαζί σου... Και γω το έκανα θέμα πριν αν διάβασες... κοροϊδεύουν... Μέσα σε 48 ώρες τέσσερις υπάλληλοι μου ειπαν πως θα με καλέσουν. Ακόμα περιμενω...

Και να σκεφτείτε πως μας έδωσαν 2 αριθμούς, εξασφαλίζοντας διπλάσια νούμερα και δυναμική σε επικείμενη εξαγορά ή στο μερίδιο που κατέχουν στην αγορά κινητής...

Αν μη τι άλλο αναξιόπιστοι...

Και γω θα την κάνω όταν τελειώσει η ιστορία μεταφέροντας το βασικό μου cu και φυσικά θα διαγράψω τα δύο μου μας έστειλαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, dimis_pj είπε

Σε 1 μήνα φαίνεται στην εφαρμογή ότι λήγει ο διπλασιασμός. Στην προσφορά έλεγε ότι "Για τους πρώτους 3 μήνες, ισχύει διπλασιασμός της αξίας της κάρτας ανανέωσης".

που φαινεται οτι ληγει ο διπλασιασμος τον επομενο μηνα;

μηπως εκει που λεει "ενεργοι κωδικοι"  που εμενα ληγει 5/2/2022;

εβαλα καρτα 15€ και μετεφερα 20€ στον κυριο cu μου.

μου εδωσαν επιτελους αριθμο αποστολης για τα ακουστικα, εχει μεινει στην μεταφορικη στην πολη μου με αιτιολογια: Καταχωρήθηκε Αιτία μη Παράδοσης, ΑΓΝΩΣΤΟΣ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, vasilisx είπε

που φαινεται οτι ληγει ο διπλασιασμος τον επομενο μηνα;

μηπως εκει που λεει "ενεργοι κωδικοι"  που εμενα ληγει 5/2/2022;

εβαλα καρτα 15€ και μετεφερα 20€ στον κυριο cu μου.

μου εδωσαν επιτελους αριθμο αποστολης για τα ακουστικα, εχει μεινει στην μεταφορικη στην πολη μου με αιτιολογια: Καταχωρήθηκε Αιτία μη Παράδοσης, ΑΓΝΩΣΤΟΣ.

 

Αν μπεις από την εφαρμογή myvodafone και οχι απο το mycu φαίνεται τι είναι απο bonus και τι όχι..

Screenshot_20220110-215151~2.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, ForuMakis είπε

@drdedus  Τι διαδικασια εχει για να το κανει καποιος αυτο και να εχει απεριοριστη ομιλια με 2 ευρω μεσω Voice over IP;

 

η διαδικασία είναι η ίδια σε ολους τους κλώνους.

δεν είναι υποχρεωτικό οτι θα σου δώσει subscription αλλα συνήθως μετα από κάποιο διάστημα θα στο προσφέρει.

ισως βέβαια να μην σε συμφέρει αν δεν μιλας πολύ μιας και η χρέωση μπορεί να ειναι μισο σεντ

πχ

https://www.voipalot.com/country_subscriptions/info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια κουλαμάρα που είδα χτες. Έστειλα το μήνυμα για την ανανέωση των unlimited (η μητέρα μου, που έχει τη sim) προχτές, ενώ η αρχική ενεργοποίηση έληγε χτες κανονικά.

Το πήρε, όλα καλά, αλλά χτες που έλεγξα το υπόλοιπο κλπ διαπίστωσα πως είχα υπόλοιπο 29 μέρες, ενώ ακόμα το προηγούμενο "πακέτο" δεν είχε λήξει (τα λεπτά, ας πούμε, ήταν 80κάτι χιλιάδες, το υπόλοιπο από τον 1ο μήνα και το νέο που προστέθηκε). Δεν πήγαινε διαδοχικά, με λίγα λόγια, αλλά υπήρχε επικάλυψη.

Δεν το λες και ότι πιο έξυπνο, τέλος πάντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά που διάβασα από εσάς για το μήνυμα στο 1355, έστειλα το μήνυμα και ενεργοποιήθηκε το Απεριόριστο  αφού φυσικά μου αφαίρεσε 12 € από την κάρτα, πριν όμως μπω να σας διαβάσω πήρα τηλέφωνο στη Vodafone,  ιδέα δεν είχαν μου είπαν θα με καλέσουν μέσα  στην ημέρα καλά κρασιά….

Φυσικά δε μου ήρθε κανένα μήνυμα για ενεργοποίηση του απεριόριστου….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...