Προς το περιεχόμενο

πληροφορική Χαροκόπειο


Jim745

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας! Ξέρει κανείς το επίπεδο της παραπάνω σχολής? Επίσης θεωρείται απαιτητική σχολή (πχ επιπέδου εκπα)? Είναι μια σχολή που σκέφτομαι και λόγω πολύ κοντινής απόστασης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα Jim,

Χωρίς να είμαι απόφοιτος της παραπάνω σχολής πληροφορικής, απο γνωστούς ξέρω ότι το επίπεδο της σχολής είναι καλό. Οποιαδήποτε σοβαρή σχολή πληροφορικής επιλέξεις σίγουρα θα χρειαστεί να αφιερώσεις χρόνο λόγο της δυσκολίας των μαθημάτων. Για περισσότερες πληροφορίες σου συνιστώ να κοιτάξεις το πρόγραμμα σπουδών ή να έρθεις σε επαφή με κάποιον ενεργό φοιτητή μέσω της αντίστοιχης ομάδας στο facebook (σίγουρα θα υπάρχει).  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, DestinyGR είπε

Καλησπέρα Jim,

Χωρίς να είμαι απόφοιτος της παραπάνω σχολής πληροφορικής, απο γνωστούς ξέρω ότι το επίπεδο της σχολής είναι καλό. Οποιαδήποτε σοβαρή σχολή πληροφορικής επιλέξεις σίγουρα θα χρειαστεί να αφιερώσεις χρόνο λόγο της δυσκολίας των μαθημάτων. Για περισσότερες πληροφορίες σου συνιστώ να κοιτάξεις το πρόγραμμα σπουδών ή να έρθεις σε επαφή με κάποιον ενεργό φοιτητή μέσω της αντίστοιχης ομάδας στο facebook (σίγουρα θα υπάρχει).  

Οκ ευχαριστώ πολύ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 6/12/2021 στις 10:25 ΠΜ, masteripper είπε

Συνήθως δεν κάνει το εργαλείο τον μάστορα αλλά ο μάστορας το εργαλείο....

Ποιο είναι το εργαλείο? XD

Επεξ/σία από Jim745
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...