Προς το περιεχόμενο

[PSN] 12μηνη PSPLUS μόνο για νέους ή ανενεργούς χρήστες 30€


gdal73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, PanosK212 είπε

εγώ που δεν ασχολούμαι με online αξίζει λέτε να την βάλω;;

ναι σου δινει πολλα παιχνιδια , μπορεις να τα δεις και αν σου αρεσει καποιο αποφασιζεις μονος σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σημειωσουμε οτι ερχεται και το project spartacus μια υπηρεσια παραπλησια του gamepass η οποια θα διαχωρισει το ps plus σε 3 κατηγοριες. Πως θα το φτιαξουν με τους ενεργους χρηστες δεν γνωριζω .οποτε ακομα και να μην παιζει καποιος online οπως εγω πιθανον να του δωθουν καποια εχτραδακια μολις ερθει η υπηρεσια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή είμαι άσχετος με το θέμα, παρόλο που κάθε χρόνο αγοράζω συνδρομή για τα παιδιά μου: Μπορεί να αγοραστεί τώρα και να ενεργοποιηθεί αργότερα, πχ το καλοκαίρι που λήγει η συνδρομή που έχω τώρα?

Πρέπει να διευκρινίσω ότι εννοώ τον 2ο λογαριασμό στο PS4 που δεν έχει ενεργοποιηθεί ποτέ

Επεξ/σία από french_ace
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, french_ace είπε

Επειδή είμαι άσχετος με το θέμα, παρόλο που κάθε χρόνο αγοράζω συνδρομή για τα παιδιά μου: Μπορεί να αγοραστεί τώρα και να ενεργοποιηθεί αργότερα, πχ το καλοκαίρι που λήγει η συνδρομή που έχω τώρα?

Πρέπει να διευκρινίσω ότι εννοώ τον 2ο λογαριασμό στο PS4 που δεν έχει ενεργοποιηθεί ποτέ

Οχι ενεργοποειτε με την αγορα δεν μπορεις να το κρατησεις για αργότερα. (δεν ειναι κωδικός) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...