Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με download από ertflix με Internet Download Manager


jl81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενώ μέχρι τώρα κατέβαζα από ertflix κανονικά με idm μου βγάζει ένα μήνυμα "παρουσιάστηκε ένα σφάλμα,παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.Γνωρίζει κανείς κάποια λύση γι αυτό η κάποιο άλλο πρόγραμμα που να κατεβάζει από ertflix?Έχω δοκιμάσει διάφορες επεκτασεις στον chrome χωρίς αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/12/2021 στις 12:49 ΜΜ, jl81 είπε

Ενώ μέχρι τώρα κατέβαζα από ertflix κανονικά με idm μου βγάζει ένα μήνυμα "παρουσιάστηκε ένα σφάλμα,παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.Γνωρίζει κανείς κάποια λύση γι αυτό η κάποιο άλλο πρόγραμμα που να κατεβάζει από ertflix?Έχω δοκιμάσει διάφορες επεκτασεις στον chrome χωρίς αποτέλεσμα.

Δοκίμασε να βάλεις το Internet Download Manager σαν επέκταση στον browser ''Microsoft Edge'' ,

για να δεις αν σου εμφανίζεται το download link σε διάφορες ταινίες ή σειρές από το site του ertflix . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
On 13/12/2021 at 12:49, jl81 said:

Ενώ μέχρι τώρα κατέβαζα από ertflix κανονικά με idm μου βγάζει ένα μήνυμα "παρουσιάστηκε ένα σφάλμα,παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.Γνωρίζει κανείς κάποια λύση γι αυτό η κάποιο άλλο πρόγραμμα που να κατεβάζει από ertflix?Έχω δοκιμάσει διάφορες επεκτασεις στον chrome χωρίς αποτέλεσμα.

Τα ιδια κι εδω , σημερα προσπαθησα και ακομα και με την τελευταια εκδοση του ΙΔΜ τα ιδια . 
Κατεβαζει μεχρι καποιο ποσοστο και σε καποια φαση φρικαρει και παγωνει . Αν εχεις βρει καποιο τροπο πες μου σε παρακαλω , κι εγω θα κανω το ιδιο φυσικα . 
Μεχρι στιγμης εχω δοκιμασει παρα πολλα προγραμματα και τροπους σε υπογιστη και android , αλλα τιποτα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό το thread έχει όλες κι όλες δύο απαντήσεις. Η μία προτείνει το idm που είπες ότι δεν σου δουλεύει και η άλλη παραθέτει σε άλλο thread με αρκετές προτάσεις. Πήγαινε εκεί και δες τι αναφέρθηκε στις τελευταίες σελίδες.

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/12/2021 στις 9:58 ΜΜ, kyrunter3 είπε

Τα ιδια κι εδω , σημερα προσπαθησα και ακομα και με την τελευταια εκδοση του ΙΔΜ τα ιδια . 
Κατεβαζει μεχρι καποιο ποσοστο και σε καποια φαση φρικαρει και παγωνει . Αν εχεις βρει καποιο τροπο πες μου σε παρακαλω , κι εγω θα κανω το ιδιο φυσικα . 
Μεχρι στιγμης εχω δοκιμασει παρα πολλα προγραμματα και τροπους σε υπογιστη και android , αλλα τιποτα . 

Μήπως αυτό το σφάλμα που λέει το μήνυμα του προγράμματος ότι παρουσιάζεται , οφείλεται στην λήξη της trial version ;

Αν ναι , δοκίμασε να ξανά επαναφέρεις την trial version του προγράμματος , για να δεις αν λειτουργεί χωρίς σφάλματα και κολλήματα ...

Βάζω παρακάτω ένα YouTube tutorial βίντεο , για να δεις πως επανέρχεται η trial version του Internet Download Manager

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρεθηκε η ''λυση'' στο αλλο thread , να σαι καλα . 
 χρησιμοποιο το index.mpd . και το ant downloader και αλλες σελιδες online , πρεπει να ειναι και μαπα οι σερβες του ερτφλιξ γιατι φρικαρουν σε πολλαπλα  requests / connections   οποτε θα δειξει πως θα παει .... 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...