Προς το περιεχόμενο

[Epic Games store] Περιπτωσεις για χρήση του κουπονιού των 10€


ioann1s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.epicgames.com/store/en-US/p/cyberpunk-2077

Το έχει με έκπτωση 50% μέχρι 6/1/2021 στα 29.99€ και συνδυάζεται με το κουπόνι των 10€ για αγορές άνω των 14.99€ που υπάρχει στον λογαριασμό σας.

Εναλλακτικά στο Eneba  δίνει με 18,80€ gog key

Επεξ/σία από ioann1s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Το main story + side quests και οι ώρες που θα φας, αξίζουν το game

Καλημέρα παίζει καλά σε pc; γιατί είχα ακούσει στο ps 4 εκανε κόλπα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Καλημέρα παίζει καλά σε pc; γιατί είχα ακούσει στο ps 4 εκανε κόλπα. 

Δεν θα έπρεπε να είχε βγει σε current gen κονσόλες γενικά. 

Ωστόσο για περισσότερες απορίες, υπάρχει θέμα στο pc game section. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να προλάβω κανέναν απ΄το να πετάξει τα λεφτά του. Το παιχνίδι είναι υπέρτατη μούφα σε όλα, story, mechanics, driving, bugs.

30€ δεν τα αξίζει με τίποτα!

  • Like 4
  • Thanks 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Guerriero4 είπε

Ελπίζω να προλάβω κανέναν απ΄το να πετάξει τα λεφτά του. Το παιχνίδι είναι υπέρτατη μούφα σε όλα, story, mechanics, driving, bugs.

30€ δεν τα αξίζει με τίποτα!

Τοχω αγορασει σε προσφορα 33 ευρω το καλοκαιρι στο ps5...δεν ειναι τα bugs τοσα πολλα πλέον, αλλα το παιχνίδι είναι μετριο μερικες ωρες που το επαιξα δεν με κρατησε, θα το συνεχισω καποια στιγμή αλλα ειναι γενικα μέτριο πιστευω στο λιγο π ασχολήθηκα.

Επεξ/σία από h3342
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μέτριο παιχνίδι. Ακόμη και στο pc υπάρχουν αρκετά bugs. Οι επιλογές που κάνεις στους διαλόγους δεν αλλάζουν τίποτα σημαντικό. Είναι άλλο ένα Far Cry στο 2077. Πραγματικά νόμιζα ότι το είχε φτιάξει η Ubisoft με ότι αυτό συνεπάγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RED DEAD REDEMPTION 2 στα 20€ με το κουπονι.

Τρομερή τιμή για αυτό το παιχνίδι, πραγματικά ατελείωτο.

εξαιρετικό single + online εμπειρία.

Με το κουπόνι που δίνουν σε όλους το χτυπάτε με 19.99

-αυτο και το ολοκαίνουργιο ΚΕΝΑ,  +τα ρημαστερ του Τόνι χοκ, έχουν τη ψήφο μου σαν καλές αγορές για κάψιμο τις γιορτές (και γενικά)

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για να μην γεμισουμε με πολλα θεματα για περιπτωσεις με την χρηση του κουπονιου, συγχωνευθηκαν τα 2 θεματα που ηταν για διαφορετικα παιχνιδια που ειναι προσφορα με την χρηση του κουπονιου και αλλαξα τον τιτλο σε κατι γενικοτερο.

Μπορειτε να δημοσιευετε εδω οποιοδηποτε παιχνιδι, με το 10ευρω κουπονι, πιστευετε πως πεφτει σε τιμη αξια λογου.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Guerriero4 είπε

Ελπίζω να προλάβω κανέναν απ΄το να πετάξει τα λεφτά του. Το παιχνίδι είναι υπέρτατη μούφα σε όλα, story, mechanics, driving, bugs.

30€ δεν τα αξίζει με τίποτα!

3€ όμως? Με πλάγιους τρόπους φυσικά.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια χαρά παιχνίδι είναι όσοι μιλάνε άσχημα γι'αυτό είτε δεν το έπαιξαν είτε είναι φερέφωνα άλλων απόψεων. Εγώ μπήκα τυφλά 1 μέρα μετά το launch μου σε σύστημα του 2016 και έτρεξε άψογα . Εάν εξαιρέσεις 1 αποστολή που είχα θέμα το υπόλοιπο παιχνίδι δεν είχε θέμα. Βέβαια το νου μου το είχα στην ιστορία και στους χαρακτήρες όχι πως κουνιέται ο npc όταν θα κάνω τσακ πάνω του. Η γνώμη μου πάντα. Σε αυτή τη τιμή να το προτιμήσετε. Αρκεί να έχετε χρόνο για να το παίξετε καθώς η άδεια χριστουγέννων δεν φτάνει ούτε για αστείο.Μιλάμε για rpg που εάν το παίξετε σωστά και όχι αρίμπα ρίμπα θα σας κρατήσει παρέα 120+ ώρες.  Ίσως και εγώ εάν άκουγα τις απόψεις μετά επηρεαζόμουν και τώρα θα έγραφα άλλα πράγματα. Αλλά τυφλός που μπήκα ήταν μια ευχάριστη εμπειρία για την οποία τα τότε 60 ευρώ που έδωσα  πιάσανε τόπο. Επειδή το παιχνίδι για πολλούς είναι όπως λέει ένα παλικάρι "μούφα" δεν σημαίνει ότι η άποψη αυτή ισχύει για όλους τους παίχτες . Εγώ θα πρότεινα να το δοκιμάσετε ειδικά στη τιμή αυτή με το κουπόνι . Ευχαριστώ τον δημιουργό του νήματος.

 

 

Για όποιον έχει την απορία rx 480 8gb i5 6500 16gb ram . 

 

 crowd density low,slow hdd on , textures high ,FOV 80 ,οι επόμενες 4 όλες off μέχρι  motion blur όπου και αυτό off. shadows contact off, improved facial off, anisotropy 4,local shadow mesh quality medium,local shadow quality medium (εάν έχετε επιπλέον θέματα βάλτε το στο low,cascaded και τα 2 medium,μετά από τα cascaded βάλτε τα 4 που ακολουθούν στο low,screen space reflections medium, scattering quality medium, ambient occlusion off,color precision high, mirror quality low,level of detail medium και τα υπόλοιπα 3 off καθώς δεν έχω Nvidia κάρτα και καθώς το fidelity στα μάτια μου χαλάει την ανάλυση του παιχνιδιου σαν να έχω μυωπία.

 

Η ανάλυση μου είναι 1080p,vsync off,max frames off.Με όλες αυτές τις ρυθμίσεις 35-45 frames σε μάχες με πιστολιδι εκρήξεις κλπ ανάλογα με το εάν ειμαι μέσα σε κόσμο ή όχι (παίζει μεγάλο ρόλο ) 30-47 και στις κακοφτιαγμένες περιοχές έχω πετάγματα στα 24,26,28 frames μιλάω για τα παζάρια και για τις περιοχές που μαζεύουν παρά πολύ κόσμο.Σπανια πέφτω δηλαδή κάτω από 30 .Αυτό γίνεται μόνο στα παζάρια και ένα τρέχω εάν δεν τρέχω στο παζάρι είναι στα 28 εάν τρέξω πάει 24-26.Αλλα γενικά το παιχνίδι στα 30-47 έξω από παζάρια με 30 σε συγκεκριμένες περιοχές όταν οδηγάς πέφτει .

Επεξ/σία από jerry banana
  • Like 7
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jerry banana είπε

Μια χαρά παιχνίδι είναι όσοι μιλάνε άσχημα γι'αυτό είτε δεν το έπαιξαν είτε είναι φερέφωνα άλλων απόψεων.

Μάλιστα. Απαγορεύεται δηλαδή κάποιος να το έπαιξε και να μην του άρεσε καθόλου. Είναι επιστημονικό αξίωμα αυτό, να υποθέσω. Ποιος Μαθηματικός το είπε αυτό; Ποιο έτος;

Ώρες ώρες απορώ πως πήγαμε στον Αρη σαν είδος. Και μετά απορούμε γιατί υπάρχει ο κάθε Κιμ.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, snips είπε

Μάλιστα. Απαγορεύεται δηλαδή κάποιος να το έπαιξε και να μην του άρεσε καθόλου. Είναι επιστημονικό αξίωμα αυτό, να υποθέσω. Ποιος Μαθηματικός το είπε αυτό; Ποιο έτος;

Ώρες ώρες απορώ πως πήγαμε στον Αρη σαν είδος. Και μετά απορούμε γιατί υπάρχει ο κάθε Κιμ.

Δεν απαγορεύεται,αρκεί ο άλλος να στηρίζει την άποψη του σε αυτό που λέει. Και δυστηχως οι περισσότεροι,ειδικά οι haters δεν το κάνουν.

Με βάση τις βαθμολογίες σε metacritic και steam(και όχι δηλαδή τι πιστεύει ο Σάκης και ο Μάκης),το Cyberpunk υπερτατη μούφα σε όλα δεν είναι. 

Για να ξέρουμε τι λέμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...