Προς το περιεχόμενο

Αγορά τηλεόρασης 43" έως 400€


H1llzFr4D

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους!

Συνειδητοποίησα οτι υπάρχει φόρμα αγοράς για τηλεοράσεις και το προηγούμενο θέμα που άνοιξα το έκανα αρκετά τσαπατσούλικα, οπότε ανοίγω νέο θέμα ελπίζοντας σε προτάσεις αγοράς!

Διαθέσιμο budget: 400

Απόσταση και γωνία θέασης: 180 έως 230cm

Χρήση και τι μας ενδιαφέρει περισσοτερο: ταινίες, netflix, gaming (PS4 Pro)

προτίμηση σε μέγεθος (γιατί "size matters  :devil: "): 43" (λόγω χώρου)

Έχουμε κάποιον περιορισμό λόγω πεθεράς/ χώρου/διάταξης/ μεγέθους επίπλων: Τα πόδια της TV πρέπει να χωρέσουν σε ράφι 760mm * 30mm

Μας ενδιαφέρουν κάποια συγκεκριμένα χαρακτηριστικα: 4K και HDR θεμιτά. 3D και Smart αδιάφορα.

Έχουμε κάποια μοντέλα ήδη στα υπόψιν : Μου έχει κινήσει την περιέργια το μοντέλο 43C725 (408€) της TLC λόγω QLED - διαβάζω όμως σε reviews για προβλήματα με lip syncing και upscaling (σημαντικό μέρος της χρήσης της θα είναι σε 1080p). Κατά τα άλλα κοιτάζω σε ol' trusty LG, αλλά έχει 20+ μοντέλα με μικροδιαφορές σε αυτές τις προδιαγραφές, οπότε έχω πελαγώσει 😅

Κατάστημα προτίμησης (προαιρετικά): -

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ψάχνω κάτι παρόμοιο με σένα έχω καταλήξει στην ίδια ομάδα τηλεοράσεων  LG,θα βάλω ένα επιπλέον φίλτρο να είναι μοντέλο 2021και θα διαλέξω κάποιο που περιλαμβάνει σίγουρα το Magic control (μάλλον δεν το περιλαμβάνουν όλα τα μοντελα).TCL την απορρίπτω γιατί απεχθάνομαι τα κινέζικα ασυζητητί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...