Προς το περιεχόμενο

Αλλαγη Μπαταριας Μacbook pro


filop

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια χρονια πολλα καλη χρονια

αλλαξα την μπαταρια στο μακ μου γιατι η δικια της τα εφαγε τα ψωμια της ομως παρατηρησα οτι καποια πραγματα και η κανουρια τα κανει

ας πουμε οταν το κλεινω το μακ (αδρανεια) και παω να το ανοιξω μ λεει συνδεστε τον φορτιστη ενω εχει 70% μπαταρια

φυσικα η μπαταρια ειναι αλλαγμενη ΟΕΜ στην irepair

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ήθελε δύο πλήρης φορτίσεις 

Σε επισημους η αλλαγή μπαταρίας για αυτό το μοντέλο ήταν 270 ευρώ μετά την αλλαγή έτους 550 αν θυμάμαι καλά,μιλάμε για original μπαταρία,φυσικά δν θα έδινα αυτό το ποσό και με ένα 120-150 έγινε η δουλειά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/1/2022 στις 5:04 ΜΜ, filop είπε

Τελικά ήθελε δύο πλήρης φορτίσεις 

Σε επισημους η αλλαγή μπαταρίας για αυτό το μοντέλο ήταν 270 ευρώ μετά την αλλαγή έτους 550 αν θυμάμαι καλά,μιλάμε για original μπαταρία,φυσικά δν θα έδινα αυτό το ποσό και με ένα 120-150 έγινε η δουλειά 

Αν και δεν ξέρω σε ποιο μοντέλο αναφέρεσαι εγώ αγόρασα μια γνήσια με λίγους κύκλους φόρτισης απ το ebay και σώθηκα , macbook 12 , 2017 και για ένα macbook air 11 του 2013 . Για το πρώτο πλήρωσα γύρω στα 80 ευρώ με 90 κύκλους και για το 2ο 40 ευρώ αν θυμάμαι καλά με 200. Και στα 2 λειτουργούν άψογα . Για τις τιμές που ανέφερες για τις γνήσιες είναι εξωπραγματικές 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mid 2015 15αρη,δν νομίζω να έμπαινα σε διαδικασία ebay + κόστος να μ το βάλουν μιας και εκεί τουλάχιστον εχω μαι ένα χρόνο εγγύηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, filop είπε

Mid 2015 15αρη,δν νομίζω να έμπαινα σε διαδικασία ebay + κόστος να μ το βάλουν μιας και εκεί τουλάχιστον εχω μαι ένα χρόνο εγγύηση 

Μπαίνεις σ αυτόν τον κόπο μόνο εάν πιάνουν τα χέρια σου για να γλιτώσεις τα περαστικά με ότι ρίσκο φυσικά αυτο επακολουθεί. Δεν σε κριτικάρω , προς Θεού, μην με παρεξηγήσεις απλά το ανέφερα μήπως βοηθηθείς εσύ ή κάποιος άλλος τώρα ή στο μέλλον.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...