Προς το περιεχόμενο

mp3 πως κατεβαζω μουσικη.


KOSTASD.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στο φορουμ.Μεχρι πριν λιγο καιρο κατεβαζα μουσικη για το mp3 του αυτοκινητου μου απο το mp3juices που αυτο σχεδον κατεβαζαν ολοι αλλα πλεον δεν παιζουν ενω κατεβαινουν.Υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα γιατι δεν βρισκω?Εχω chrome στον υπολογιστη μου.ευχαριστω.

Υ.Γ. Αν εχει καποιο λινγκ για το θεμα εδω ας το ποσταρει καποιος γιατι δεν το ειδα και να μην κουραζω το φορουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ, παίζουν μια χαρά σε windows, BS Player και AIMP, μόλις το δοκίμασα. Μήπως φταίει κάτι άλλο; Δοκίμασε με EDGE , εγώ αυτόν χρησιμοποιώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω θεμα να παιζουν στον υπολογιστη εκει παιζουν οταν τα βαζω σε USB stick και το βαζω στο mp3 του αυτοκινητου δεν γινεται αναπαραγωγη του ηχου δεν παιζουν ενω τα παλιοτερα κομματια που ειχα κατεβασει παιζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, KOSTASD. είπε

Καλησπερα στο φορουμ.Μεχρι πριν λιγο καιρο κατεβαζα μουσικη για το mp3 του αυτοκινητου μου απο το mp3juices που αυτο σχεδον κατεβαζαν ολοι αλλα πλεον δεν παιζουν ενω κατεβαινουν.Υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα γιατι δεν βρισκω?Εχω chrome στον υπολογιστη μου.ευχαριστω.

Υ.Γ. Αν εχει καποιο λινγκ για το θεμα εδω ας το ποσταρει καποιος γιατι δεν το ειδα και να μην κουραζω το φορουμ.

Ίσως κατεβάζεις VBR mp3s (VBR= variable bitrate). Αυτά παρόλο που έχουν κάπως καλύτερη αναλογία ποιότητας / μέγεθος δεν τα διάβαζαν τα περισσότερα mp3 players των '00s. Για έλεγξέ το να δεις. Αυτά που παίζουν σε όλα τα mp3 player είναι τα FBR mp3s (fixed bitrate, π.χ. 320,256,192,128 knps κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να ποσταρεις το ακριβες url της σελιδας απο την οποια κατεβαζεις, μιας και το google βγαζει πολλα παρεμφερη αποτελεσματα? Και ο αδερφος μου ειχε προσφατα προβλημα με τα τραγουδια που κατεβαζει με τον ιδιο τροπο και τελικα δεν ηταν encoded σε mp3 αλλα σε aac. Αυτο μπορεις να το δεις στο pc σου με το mediainfo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, KOSTASD. είπε

Καλησπερα στο φορουμ.Μεχρι πριν λιγο καιρο κατεβαζα μουσικη για το mp3 του αυτοκινητου μου απο το mp3juices που αυτο σχεδον κατεβαζαν ολοι αλλα πλεον δεν παιζουν ενω κατεβαινουν.Υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα γιατι δεν βρισκω?Εχω chrome στον υπολογιστη μου.ευχαριστω.

Υ.Γ. Αν εχει καποιο λινγκ για το θεμα εδω ας το ποσταρει καποιος γιατι δεν το ειδα και να μην κουραζω το φορουμ.

Προσωπικά χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια το MediaHuman YouTube to MP3 Converter Media και φτιάχνω εγώ τα mp3 ανάλογα.

Ουσιαστικά όλες οι υπηρεσίες τύπου juice σαν αυτή που χρησιμοποιείς το ίδιο κάνουν, κατεβάζουν τα βίντεο στον server τους, τα μετατρέπουν σε mp3 ήχου και μετά μπορείς να το κατεβάσεις εσύ αλλά έτσι δεν έχεις έλεγχο στο πώς φτιάχνεται.

Με το MediaHuman μπορείς να ορίσεις εσύ την ποιότητα που θα φτιάχνει τα mp3 και δεν θα έχεις θέμα με το player του αυτοκινήτου, απλά πρέπει το τραγούδι να υπάρχει στο youtube διότι μόνο από εκεί κατεβάζει.
Επίσης θέλει μία προσοχή μόνο, να το αφήνεις πάντα να κάνει αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση πριν το χρησιμοποιήσεις διότι μόνο έτσι μπορεί να ακολουθεί τις αλλαγές που κάνει το youtube στα αρχεία του.

Φυσικά υπάρχουν και άλλα παρόμοια προγράμματα ή extensions για τον browser για να δοκιμάσεις.

Επεξ/σία από dpolal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ποιότητα youtube ρε παιδιά. Ειναι remix, όλα τα κομμάτια.

18 ώρες πριν, KOSTASD. είπε

Υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα γιατι δεν βρισκω?

Soulseek NS. Αξεπέραστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Mrs. Hyde είπε

Εγώ κατεβάζω από εδώ, myfreemp3juices

Αυτό κατεβάζει τα τραγούδια από YouTube;

11 ώρες πριν, jim_p είπε

Μπορεις να ποσταρεις το ακριβες url της σελιδας απο την οποια κατεβαζεις, μιας και το google βγαζει πολλα παρεμφερη αποτελεσματα? Και ο αδερφος μου ειχε προσφατα προβλημα με τα τραγουδια που κατεβαζει με τον ιδιο τροπο και τελικα δεν ηταν encoded σε mp3 αλλα σε aac. Αυτο μπορεις να το δεις στο pc σου με το mediainfo.

mp3juices.cc/juice03/ είναι η σελίδα που κατέβαζα και μου βγάζει όταν πατάω ιδιότητες πάνω στο κομμάτι ότι είναι mp3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, PC_Science_Lefkada είπε

Όχι ποιότητα youtube ρε παιδιά. Ειναι remix, όλα τα κομμάτια.

Soulseek NS. Αξεπέραστο.

Αλλα δεν κατεβαζει τραγουδια απο το youtube

16 ώρες πριν, PC_Science_Lefkada είπε

Ίσως κατεβάζεις VBR mp3s (VBR= variable bitrate). Αυτά παρόλο που έχουν κάπως καλύτερη αναλογία ποιότητας / μέγεθος δεν τα διάβαζαν τα περισσότερα mp3 players των '00s. Για έλεγξέ το να δεις. Αυτά που παίζουν σε όλα τα mp3 player είναι τα FBR mp3s (fixed bitrate, π.χ. 320,256,192,128 knps κλπ).

Αυτο πως το βλεπω και πως μπορω να το διαμορφωσω γιατι σε εμενα μου βγαζει πως ειναι απλα mp3

7 λεπτά πριν, jim_p είπε

Κατεβασα ενα για δοκιμη. Οπως ειπα και στον αδερφο μου, μονο mp3 δεν εινια αυτο το πραγμα.
https://paste.debian.net/1226491/

και εγω κατι που να κατεβαζει mp3 ψαχνω

5 ώρες πριν, Mrs. Hyde είπε

Εγώ κατεβάζω από εδώ, myfreemp3juices

δεν κατεβαζει απο youtube 

9 ώρες πριν, dpolal είπε

Προσωπικά χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια το MediaHuman YouTube to MP3 Converter Media και φτιάχνω εγώ τα mp3 ανάλογα.

Ουσιαστικά όλες οι υπηρεσίες τύπου juice σαν αυτή που χρησιμοποιείς το ίδιο κάνουν, κατεβάζουν τα βίντεο στον server τους, τα μετατρέπουν σε mp3 ήχου και μετά μπορείς να το κατεβάσεις εσύ αλλά έτσι δεν έχεις έλεγχο στο πώς φτιάχνεται.

Με το MediaHuman μπορείς να ορίσεις εσύ την ποιότητα που θα φτιάχνει τα mp3 και δεν θα έχεις θέμα με το player του αυτοκινήτου, απλά πρέπει το τραγούδι να υπάρχει στο youtube διότι μόνο από εκεί κατεβάζει.
Επίσης θέλει μία προσοχή μόνο, να το αφήνεις πάντα να κάνει αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση πριν το χρησιμοποιήσεις διότι μόνο έτσι μπορεί να ακολουθεί τις αλλαγές που κάνει το youtube στα αρχεία του.

Φυσικά υπάρχουν και άλλα παρόμοια προγράμματα ή extensions για τον browser για να δοκιμάσεις.

Εσυ πως διαμορφωνεις τα κομματια σε τι τυπο γιατι σε εμενα τα εχει απλα mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, KOSTASD. είπε

Εσυ πως διαμορφωνεις τα κομματια σε τι τυπο γιατι σε εμενα τα εχει απλα mp3

Τύπος MP3, Ρυθμός επεξεργασίας 320kbps, Samplerate 44100

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, micos000 είπε

Μια άλλη λύση είναι να μετατρέπεις τα τραγούδια που κατεβαίνουν σε mp3 με το δωρεάν free:ac

Αυτο το προγραμμα κατεβαζει απευθειας απο το youtube? 

και πρεπει να το κατεβαζω?ρωταω γιατι πριν το εκανα αμεσως ευκολα και τωρα δυσκολευωμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρες μια αλλη σελιδα που να σου κατεβαζει απο το youtube, δεκαδες υπαρχουν. Και σιγουρεψου με το mediainfo πως αυτο που σου παρεχει ειναι οντως mp3 και οχι κατι αλλο με καταλληξη mp3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...