Προς το περιεχόμενο

(MONITOR) Dell Monitor 24.5" Alienware AW2521HFA 249€ @ Πλαίσιο


dletkas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 λεπτά πριν, Arkoudelos είπε

Την είχα και τη πούλησα. Στα παιχνίδια τούμπανο ειδικά στα FPS. Αν έχεις δει όμως 2Κ IPS δε πας πίσω.

Τόση διαφορά; Δεν έχω δει σε παιχνίδι να πω την αλήθεια. Σε μαγαζιά τις έχω δει. Αν δεν πάω σε αυτή(που σε αυτή την τιμή δύσκολα να την αφήσω) είμαι ανάμεσα σε GN850, GP850 και S2721DGFA αν θυμάμαι καλά της Dell.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, αγόρασα και εγώ την οθόνη αλλά αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το alienware control center. Ανά τακτά χρονικά διαστήματα έχω cpu spikes  (χτυπάει 100% cpu usage η διεργασία windows management instrumentation λόγω σφαλμάτων του control center και παγώνει όλο το σύστημα για 1-3 δευτερόλεπτα). Είναι απαραίτητο το control center για την λειτουργία της οθόνης; Για την ώρα το έχω απεγκαταστήσει και δεν έχω αντιμετωπίσει ξανά αυτό το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/5/2022 στις 9:20 ΜΜ, gapart είπε

Τόση διαφορά; Δεν έχω δει σε παιχνίδι να πω την αλήθεια. Σε μαγαζιά τις έχω δει. Αν δεν πάω σε αυτή(που σε αυτή την τιμή δύσκολα να την αφήσω) είμαι ανάμεσα σε GN850, GP850 και S2721DGFA αν θυμάμαι καλά της Dell.

Στο τέλος κατέληξα στην 27GP850-B αλλά δε θα τη σύγκρινα όπως και να έχει με την ALWR γιατί μιλάμε για διαφορετικές τιμές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/5/2022 στις 5:30 ΠΜ, gamer73 είπε

Ωραία οθόνη αλλά το μείον δεν έχει ενσωματωμένα ηχεία 

Τι να τα κάνεις τα ενσωματωμένα ηχεία? Όσες έχουν είναι κακής ποιότητας ο ήχος που δίνουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...