Προς το περιεχόμενο

2 site σε ενα hosting


vlanter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο που ρωταω ειναι εαν μπορω να εχω 2 site (διαφορετικο domain -διαφορετικο περιεχομενο σε ενα hosting )  και εαν ναι ποιος παροχος ειναι αυτος που δίνει αυτην την επιλογη?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται αυτό που λες σχεδόν σε όλους τους παρόχους. Απλά θα δεις στα χαρακτηριστικά των πακέτων εάν το συγκεκριμένο πακέτο που σε ενδιαφέρει εάν παρέχει την φιλοξενία πάνω από 1 σελίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, vlanter είπε

αυτο που ρωταω ειναι εαν μπορω να εχω 2 site (διαφορετικο domain -διαφορετικο περιεχομενο σε ενα hosting )  και εαν ναι ποιος παροχος ειναι αυτος που δίνει αυτην την επιλογη?ευχαριστω

Μίλα με τον @CyberCr33p 🙃

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε να προτείνετε κάποιο πάροχο καλό σε αυτα που προσφέρει και στην τιμή? Ξέρω για τον hostinger που προσφέρει αυτό που ζητάω αλλα έχει μικρή μνήμη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, vlanter είπε

Έχετε να προτείνετε κάποιο πάροχο καλό σε αυτα που προσφέρει και στην τιμή? Ξέρω για τον hostinger που προσφέρει αυτό που ζητάω αλλα έχει μικρή μνήμη .

namehero σε NL servers.

Μάλλον και εγώ εκεί θα πάω. Εκτός αν έχουν να μας πουν κάτι άλλο τα παιδιά που προτείνουν cretaforce (γιατί θέλουμε να βοηθάμε εγχώριες επιχειρήσεις)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...