Προς το περιεχόμενο

ONEPLUS BATTERY


SCORPIONE69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H Oneplus ενα απο τα καλα που εχει ειναι οτι στο site της σου εχει κανονικα κοστολογιο για τα παντα απο τους ιδιους οποτε δεν χρειαζεται να ψαχνεις "μαστορα" να στο φτιαξει και να ανησυχεις για το τι θα σου βαλει.

Courier ερχεται σπιτι να το παρει και Courier στο φερνει επισκευασμενο μεσα σε περιπου μια εβδομαδα 

https://www.oneplus.com/gr/support/repair-pricing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, GATE123 είπε

Αν το έχει πάρει από το επίσημο site. 

Αλλιώς δεν το αναλαμβάνουν.

3 φορες εχω κανει την διαδικασια 
1 αγορασμενο απο Amazon 
2 απο Κινεζους

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Sotosgl είπε

3 φορες εχω κανει την διαδικασια 
1 αγορασμενο απο Amazon 
2 απο Κινεζους

 

Δεν μου έχει τύχει για να πω την αλήθεια, παρόλο που έχω πάρει από το επίσημο site και τελικά δεν μου χρειάστηκε.

Για το Amazon εεε εντάξει το καλύτερο.

Για Κινέζους πάλι........

Σωτήρη εσύ είσαι?

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GATE123 είπε

Δεν μου έχει τύχει για να πω την αλήθεια, παρόλο που έχω πάρει από το επίσημο site και τελικά δεν μου χρειάστηκε.

Για το Amazon εεε εντάξει το καλύτερο.

Για Κινέζους πάλι........

Να σου πω και το καλυτερο.

Oneplus 8 Pro που επειδη πηρα το 9 Pro και ειχα στο γραφειο μονιμα σε ασυρματη φορτιση σαν Home Automation Hub κλπ φουσκωσε η μπαταρια (αγορασμενο απο Amazon)

Στελνω στο Amazon και τους το λεω και μου λενε "Α οκ επειδη ειναι φουσκωμενη η μπαταρια μη το στειλεις σου στελνουμε καινουργιο κατευθειαν!" (δεν μου εκαναν refund) 

Στελνω στην Oneplus τους λεω το και το και μου λενε no problem στελνουμε να το παρουμε να το φτιαξουμε σε 4 μερες πισω και....profit :) 

Εκτος εγγυηση μονο τα μεταφορικα εξτρα εχεις 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, GATE123 είπε

Αν το έχει πάρει από το επίσημο site. 

Αλλιώς δεν το αναλαμβάνουν.

Δηλαδή κανένας δεν έχει αλλάξει μπαταρία είτε μόνος του είτε σε μάστορα, πλην της "μαμάς" εταιρείας? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SCORPIONE69 είπε

Δηλαδή κανένας δεν έχει αλλάξει μπαταρία είτε μόνος του είτε σε μάστορα, πλην της "μαμάς" εταιρείας? 

Εγώ που έχω το 1+6 μέχρι στιγμής μου κρατάει η μπαταρία.

Όταν έρθει η ώρα βλέπω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/1/2022 στις 12:30 ΜΜ, Sotosgl είπε

Να σου πω και το καλυτερο.

Oneplus 8 Pro που επειδη πηρα το 9 Pro και ειχα στο γραφειο μονιμα σε ασυρματη φορτιση σαν Home Automation Hub κλπ φουσκωσε η μπαταρια (αγορασμενο απο Amazon)

Στελνω στο Amazon και τους το λεω και μου λενε "Α οκ επειδη ειναι φουσκωμενη η μπαταρια μη το στειλεις σου στελνουμε καινουργιο κατευθειαν!" (δεν μου εκαναν refund) 

Στελνω στην Oneplus τους λεω το και το και μου λενε no problem στελνουμε να το παρουμε να το φτιαξουμε σε 4 μερες πισω και....profit :) 

Εκτος εγγυηση μονο τα μεταφορικα εξτρα εχεις 

Εντυπωσιακό. Για το 8αρι που έστειλα με φουσκωμένη μπαταρία μου ζήτησαν πέρα από το κόστος της μπαταρίας και 200+ για αλλαγή damaged screen. Περιμένω να Μ στείλουν proof of damage γιατί ακριβώς πριν την παραλαβή από κούριερ έβγαλα φωτό κ βίντεο με τη συσκευή λειτουργικότητα. Αγορασμενο από one plus με υπόλοιπο εγγύησης 6 μήνες.

η πιο φτωχή εμπειρία από σέρβις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Αντώνης Τ. είπε

Εντυπωσιακό. Για το 8αρι που έστειλα με φουσκωμένη μπαταρία μου ζήτησαν πέρα από το κόστος της μπαταρίας και 200+ για αλλαγή damaged screen. Περιμένω να Μ στείλουν proof of damage γιατί ακριβώς πριν την παραλαβή από κούριερ έβγαλα φωτό κ βίντεο με τη συσκευή λειτουργικότητα. Αγορασμενο από one plus με υπόλοιπο εγγύησης 6 μήνες.

η πιο φτωχή εμπειρία από σέρβις.

Aναβε το κινητο;
Γιατι εγω το πετυχα σε κατασταση γκαστρωμενου και ισα ισα αρχισε να σπρωχνει το πλαισιο.
Φαντασου το ειδα τελειως τυχαια γιατι ηταν μεσα στην Carbon θηκη και την ανοιξα για να δοκιμασω μια sim..
Ηταν τερμα λειτουργικο και δεν ηταν σβηστο που να πεις οτι απο το φουσκωμα ειχε παρει μαζι και κατι αλλο 

image.png.7bb0482a6fa1da802eb10b01f58fef1f.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικότατα λειτουργούσε και ευτυχώς έχω βγάλει photos ακριβώς πριν την παράδοση στον οδηγό. Τις έχω αποστείλει μαζί με παράπονα.

Κ εγώ τυχαία το πήρα χαμπάρι κάποια στιγμή που ειπα ρε κοίτα να δεις έχει μαλακώσει η θήκη κ βγαίνει μόνη της :)

Φωτό που Μ έστειλαν με το πρόβλημα (που δεν βλέπω) στην οθόνη. Μάλλον την έβγαλαν με τον μάκρο φακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα και από μένα παιδιά έχω ένα OnePlus 8 pro πήρα δεύτερο χέρι σε άριστη κατάσταση αλλά είναι ενάμιση χρόνων  το κινητό... Και φοβάμαι ότι σύντομα θα χρειαστεί μπαταρία... Πόσες ώρες οθόνη κρατάνε?? εμένα μου κρατάει περίπου επτά με οκτώ ώρες το πολύ.. και εγώ με τη σειρά μου θέλω να ρωτήσω για αντικατάσταση μπαταρίας υπάρχουν και εδώ στην Αθήνα καταστήματα τα οποία αναλαμβάνουν λένε γιατί να μην το πάμε εδώ αν δεν θέλουμε την εγγύηση και δεν μας καλύπτει πια... Για λόγους ευνόητους θέλω να αποφύγω την Πολωνία... Η μεγάλη καθυστέρηση 7 10 μέρες το πακετάρισμα  στειλε πάρε κλπ.. και συν τα έξοδα μεταφοράς που δεν ξέρουμε και πόσα είναι... Δεν έχει αντικαταστήσει  μπαταρία κάποιος ή κάποια επισκευή εδώ Ελλάδα σε OnePlus κινητό ?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...