Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy tab S7+ ερωτήσεις


ardi21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

Πρόσφατα πήρα το συγκεκριμένο tablet και έχω δύο απορίες.

1) Υπάρχει ρύθμιση όπου θα ενεργοποιείται η οθόνη όταν έρχεται κάποια ειδοποίηση;

2) Μπορείς να κάνεις κλώνο σε οποιοδήποτε app θέλεις; Όπως πχ στα Xiaomi κινητά. Βρήκα την ρύθμιση Dual messenger αλλά μου βγάζει συμβατά μόνο το Facebook, messenger και viber από τα app που έχω.

Αν υπάρχει κάποιο παρόμοιο θέμα για ερωτήσεις ας μεταφερθεί εκεί το ποστ. Δεν έχω καταφέρει να βρω απαντήσεις όσο και αν έχω ψάξει. Ίσως βέβαια δεν γίνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1) Ανοίξτε τις Ρυθμίσεις και πατήστε στην ενότητα Ειδοποιήσεις. Έπειτα, επιλέξτε «Όλες οι εφαρμογές» για να εμφανιστεί ένα αναπτυσσόμενο μενού και βρείτε την επιλογή «Απόκρυψη ευαίσθητου περιεχομένου ειδοποιήσεων». Πατώντας την συγκεκριμένη επιλογή θα μπορείτε να επιλέξετε συγκεκριμένες εφαρμογές των οποίων το περιεχόμενο θα είναι κρυφό ή όχι.

2) Ξέρω μόνο στα Xiaomi.

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, GATE123 είπε

1) Ανοίξτε τις Ρυθμίσεις και πατήστε στην ενότητα Ειδοποιήσεις. Έπειτα, επιλέξτε «Όλες οι εφαρμογές» για να εμφανιστεί ένα αναπτυσσόμενο μενού και βρείτε την επιλογή «Απόκρυψη ευαίσθητου περιεχομένου ειδοποιήσεων». Πατώντας την συγκεκριμένη επιλογή θα μπορείτε να επιλέξετε συγκεκριμένες εφαρμογές των οποίων το περιεχόμενο θα είναι κρυφό ή όχι.

2) Ξέρω μόνο στα Xiaomi.

Δεν θελω να κρυψω το περιεχομενο. Θα ηθελα μολις ερχεται μια ειδοποιηση να αναβει η οθονη. Εμενα μενει κλειστη και θα πρεπει να κανω double tap για να δω αν εχω ειδοποιηση. Εκτος και αν δεν εχω καταλαβει τι λες.

Επεξ/σία από ardi21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λες στις ρυθμίσεις ειδοποιήσεων θα υπάρχει(αν έχει).

Αυτό που σου έστειλα δες αν είναι κρυφό ή όχι.

Αν είναι κρυφό βγάλτο.

Ενδέχεται να είναι αυτό.

 

45 λεπτά πριν, ardi21 είπε

Δεν θελω να κρυψω το περιεχομενο. Θα ηθελα μολις ερχεται μια ειδοποιηση να αναβει η οθονη. Εμενα μενει κλειστη και θα πρεπει να κανω double tap για να δω αν εχω ειδοποιηση. Εκτος και αν δεν εχω καταλαβει τι λες.

 

Screenshot_20220120-201740.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανοικτο το εχω το περιεχομενο ετσι και αλλιως. Δεν ξερω, ισως μαλλον δεν το κανει γιατι δεν εχω βρει καποια ρυθμιση.

Επεξ/σία από ardi21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ardi21 είπε

Ανοικτο το εχω το περιεχομενο ετσι και αλλιως .Δεν ξερω, ισως μαλλον δεν το κανει γιατι δεν εχω βρει καποια ρυθμιση.

Διάβασε εδώ μπας και βρεις τίποτα https://eu.community.samsung.com/t5/ενημερώσεις-κανόνες-συχνές/ειδοποιήσεις/td-p/2867668

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...