Προς το περιεχόμενο

Bάση πληκτρολογίου - γνώμες


dimtsef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα, σκέφτομαι να πάρω μια από τις παρακάτω λύσεις, έχει κανείς ανάλογη εμπειρία με τα προιόντα αυτά ;

https://www.skroutz.gr/s/24640106/Eureka-Ergonomic-Βάση-Γραφείου-Περιφερειακών-Ασημί-ERK-AKB-02.html

https://www.skroutz.gr/s/31682943/StarTech-Επιτραπέζια-Βάση-Περιφερειακών-KBTRAYADJ.html

 

κλείνω προς το startech καθώς δείχνει να είναι πιο "μαζεμένο" σε θέμα υψους , από την άλλη το eureka έχει 8 βιδες αντί 4 που έχει το startech που λογικά θα δίνει επιπλέον σταθερότητα αλλά και πάλι με χαλάει ο ογκος του και το συνολικό ύψος απο το σημείο που βιδώνει στο γραφείο μέχρι το υψος του πληκτρολογίου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφορα δουλειες γραφειου ή gaming? Γιατι, κατα 99% δεν θα σε βολεψει για Gaming λογω του μικρου χωρου για το ποντικι ή επειδη το ποντικι θα ειναι μακρια (αν το αφησεις πανω στο γραφειο)

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθαρα χρήση γραφείου αλλά το θέμα ειναι το ποντίκι να ερθει πιο κοντα και τα 2 βλέπω υποστηρίζουν το ποντίκι πάνω και τωρα που το βλέπω ξανά το eureka έχει 72cm επιφάνεια και το startek 67, το ποντικι θα έχει μικρή κίνηση γενικότερα

και μολις μετρησα πληκτρολογιο και ποντικι με το mousepad μου είναι 69cm με το mousepad να εφαπτετε στο πληκτρολόγιο, βεβαια δεν ειναι τιποτα να το φερω 2 πόντους κατω από το πληκτρολόγιο.. προβληματα που εχω ε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dimtsef είπε

καθαρα χρήση γραφείου αλλά το θέμα ειναι το ποντίκι να ερθει πιο κοντα και τα 2 βλέπω υποστηρίζουν το ποντίκι πάνω και τωρα που το βλέπω ξανά το eureka έχει 72cm επιφάνεια και το startek 67, το ποντικι θα έχει μικρή κίνηση γενικότερα

και μολις μετρησα πληκτρολογιο και ποντικι με το mousepad μου είναι 69cm με το mousepad να εφαπτετε στο πληκτρολόγιο, βεβαια δεν ειναι τιποτα να το φερω 2 πόντους κατω από το πληκτρολόγιο.. προβληματα που εχω ε...

Καλύτερα το eureka για να μην μετράς αργότερα τα εκατοστά για να το μαζεύεις.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβαζω στο ebay στα σχόλια οτι έχει μεγάλη αποσταση από τη βάση με αποτελεσμα καποιοι να κανουν παραπονα οτι βρίσκουν τα ποδια τους καταλαβες .. τεσπα θα δω ... κοιτάζω και την εκδοχή να φτιάξω κάτι σε ενα ξυλουργείο και να βαλω 2 πηχάκια εκεί που αυτά τώρα ο σχεδιασμός τους είναι μια βάση στο κέντρο... απλά δεν θα ειναι τοσο προσαρμοσιμο.. τεσπα !

κάτι τέτοιο δηλαδή !!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...