Προς το περιεχόμενο

Σακίδιο πλάτης για εξοπλισμό


giorgos1966

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σας. Εχετε καποιο καλό σακίδιο πλάτης να μου προτείνετε που να χωράει μέσα μια DSLR με φακό πάνω, μία Handycam κάμερα συν μπαταρίες, αλλον εναν φακο κτλ. Σε τιμή ταβάνι μέχρι 40 -50 ευρω; Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, giorgos1966 είπε

Καλημερα σας. Εχετε καποιο καλό σακίδιο πλάτης να μου προτείνετε που να χωράει μέσα μια DSLR με φακό πάνω, μία Handycam κάμερα συν μπαταρίες, αλλον εναν φακο κτλ. Σε τιμή ταβάνι μέχρι 40 -50 ευρω; Ευχαριστώ.

Χρησιμοποιώ καθημερινά τα τελευταία 3 χρόνια την lowepro Tahoe BP 150 μεταφέροντας 2 φακούς, 1 σώμα DSLR, 1 speedlight, extra μπαταρίες κλπ.
Νομίζω θα σε καλύψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, GQPhDFBI είπε

Χρησιμοποιώ καθημερινά τα τελευταία 3 χρόνια την lowepro Tahoe BP 150 μεταφέροντας 2 φακούς, 1 σώμα DSLR, 1 speedlight, extra μπαταρίες κλπ.
Νομίζω θα σε καλύψει.

Ευχαριστώ για την απάντηση.Καλοβλεπω αυτή που είδα έχει και καλές κριτικές https://www.skroutz.gr/s/7352301/Mantona-Τσάντα-Πλάτης-Φωτογραφικής-Μηχανής-Azurit-Camera-Backpack-19578-σε-Μαύρο-Χρώμα.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, giorgos1966 είπε

Ευχαριστώ για την απάντηση.Καλοβλεπω αυτή που είδα έχει και καλές κριτικές https://www.skroutz.gr/s/7352301/Mantona-Τσάντα-Πλάτης-Φωτογραφικής-Μηχανής-Azurit-Camera-Backpack-19578-σε-Μαύρο-Χρώμα.html

Η μικρότερη τσάντα που έχω είναι η 150 που σου ανέφερα παραπάνω.
H mantona έχει ιδιαίτερα ελκυστική τιμή, δεν έχει τύχη να τη δω άλλα φαίνεται να χωράει τον εξοπλισμό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GQPhDFBI είπε

Η μικρότερη τσάντα που έχω είναι η 150 που σου ανέφερα παραπάνω.
H mantona έχει ιδιαίτερα ελκυστική τιμή, δεν έχει τύχη να τη δω άλλα φαίνεται να χωράει τον εξοπλισμό σου.

Έτσι φαίνεται να χωράνε.Μολις είδα και βιντεάκια και φαίνεται οκ.Μαλλον αυτή θα πάρω Με τα μεταφορικά 45 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω αυτη απο το Πλαίσιο,  https://www.plaisio.gr/fotografia-ixos/aksesouar-fotografikon-mixanon/tsantes-thikes/sentio-tsanta-platis-psifiakis-mixanis-explorer-iii_2573911

και ειμαι ευχαριστημένος μεχρι στιγμής. 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, CONAN_ είπε

Εγω εχω αυτη απο το Πλαίσιο,  https://www.plaisio.gr/fotografia-ixos/aksesouar-fotografikon-mixanon/tsantes-thikes/sentio-tsanta-platis-psifiakis-mixanis-explorer-iii_2573911

και ειμαι ευχαριστημένος μεχρι στιγμής. 

 

 

Και αυτή καλή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, giorgos1966 είπε

Και αυτή καλή...

Παραδόξως είναι όντως πολύ καλή.Την έχει συνεργάτης για επαγγελματική χρήση(ως δεύτερη) κανένα 3αρη χρόνια και δεν φαίνεται να έχει ταλαιπωρηθεί ιδιαίτερα.

Υ.γ Βγαίνει κ σε προσφορά κατά καιρους σε χαμηλότερη τιμη.

Υ.γ2 Πιστεύω όμως για "περπάτημα" βολεύει καλύτερα μια σε στυλ "ταχυδρόμου"για να έχεις άμεση πρόσβαση χωρίς να χρειάζεστε να την βγάλεις/ακουμπήσεις/βρεις τι θέλεις/ξαναβαλεις -μιας και ο εξοπλισμός σου είναι σχετικά ελαφρύς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, @topos είπε

Παραδόξως είναι όντως πολύ καλή.Την έχει συνεργάτης για επαγγελματική χρήση(ως δεύτερη) κανένα 3αρη χρόνια και δεν φαίνεται να έχει ταλαιπωρηθεί ιδιαίτερα.

Υ.γ Βγαίνει κ σε προσφορά κατά καιρους σε χαμηλότερη τιμη.

Υ.γ2 Πιστεύω όμως για "περπάτημα" βολεύει καλύτερα μια σε στυλ "ταχυδρόμου"για να έχεις άμεση πρόσβαση χωρίς να χρειάζεστε να την βγάλεις/ακουμπήσεις/βρεις τι θέλεις/ξαναβαλεις -μιας και ο εξοπλισμός σου είναι σχετικά ελαφρύς 

Nαι εχω και μία σε στύλ ταχυδρόμου. Απλα επειδή παίρνω πλέον και την camera μαζί μου, πλέον δεν με βόλευε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, @topos είπε

Παραδόξως είναι όντως πολύ καλή.Την έχει συνεργάτης για επαγγελματική χρήση(ως δεύτερη) κανένα 3αρη χρόνια και δεν φαίνεται να έχει ταλαιπωρηθεί ιδιαίτερα.

Υ.γ Βγαίνει κ σε προσφορά κατά καιρους σε χαμηλότερη τιμη.

Υ.γ2 Πιστεύω όμως για "περπάτημα" βολεύει καλύτερα μια σε στυλ "ταχυδρόμου"για να έχεις άμεση πρόσβαση χωρίς να χρειάζεστε να την βγάλεις/ακουμπήσεις/βρεις τι θέλεις/ξαναβαλεις -μιας και ο εξοπλισμός σου είναι σχετικά ελαφρύς 

Στην black friday την ειχαν 25€ και πηρα μια δεύτερη.  Συμφωνώ με την τσάντα ώμου, ειναι πιο αμεσα προσβάσιμος ο εξοπλισμός σου, βεβαια το μεινοέκτημα ειναι οτι χωράει λιγότερα πραγματα απο το backpack. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα και καλή βδομάδα. Τελικά πήρα αυτη https://www.skroutz.gr/s/7352301/Mantona-Τσάντα-Πλάτης-Φωτογραφικής-Μηχανής-Azurit-Camera-Backpack-19578-σε-Μαύρο-Χρώμα.html. Τα πράγματα που ήθελα να βάλω χώρεσαν όλα μια χαρά. DSLR με φακό, κάμερα, φλάς, προβολέα για την κάμερα, μπαταρίες, φορτιστές τα πάντα παιδιά. Στη πλάτη με όλα αυτά μπορώ να πω, άριστη κατανομή βάρους και σχετικά ελαφριά με όχι μεγάλες διαστάσεις. Από ποιότητα καλή φαίνεται,θα δείξει και η αντοχή της εν καιρώ.

 

IMG_20220131_133021 (Medium).jpg

IMG_20220131_133051 (Medium).jpg

Επεξ/σία από giorgos1966
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...