Προς το περιεχόμενο

Πιστωτική κάρτα & booking


sp3cial

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικά θα ακολουθήσουν και άλλες τράπεζες, ως προϊόν είχε εμφανιστεί και στο εξωτερικό πριν μερικά χρόνια όπου μάλιστα υπάρχει και κάρτα που για αγορές άνω των 100€ σου κάνει 3 άτοκες χωρις καμια άλλη επιβάρυνση με πρώτη δόση τον μεθεπόμενο μηνα, ψωνίζεις κάτι 120 ευρώ σήμερα, το σπας στα τρια και πληρώνεις δόση Δεκ-Ιαν-Φεβ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν θέλω να ανοίξω άλλο θέμα και ρώταω κάτι που με απασχολεί με την πιστωτική.ενω η πληρωμή της είναι να γίνεται 11 του μήνα κάθε μήνα ,γύρω στις 25 με 26 του προηγούμενου μου έρχεται email ότι πρέπει να πληρωθεί ένα συγκεκριμένο ποσό συναλλαγών. Μέχρι τις 11 όμως που είναι να πληρωθεί η κάρτα αυτό το τρέχον υπόλοιπο αυξάνεται.εγω τι πρέπει να πληρώσω;αυτό που μου ήρθε στο καθαριστικό στο email η αυτό που βλέπω στο banking σαν τρέχον υπόλοιπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Gkoukouz είπε

Δεν θέλω να ανοίξω άλλο θέμα και ρώταω κάτι που με απασχολεί με την πιστωτική.ενω η πληρωμή της είναι να γίνεται 11 του μήνα κάθε μήνα ,γύρω στις 25 με 26 του προηγούμενου μου έρχεται email ότι πρέπει να πληρωθεί ένα συγκεκριμένο ποσό συναλλαγών. Μέχρι τις 11 όμως που είναι να πληρωθεί η κάρτα αυτό το τρέχον υπόλοιπο αυξάνεται.εγω τι πρέπει να πληρώσω;αυτό που μου ήρθε στο καθαριστικό στο email η αυτό που βλέπω στο banking σαν τρέχον υπόλοιπο;

Η τράπεζα τι λέει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Gkoukouz είπε

Δεν μπορώ να τους πιάσω με τίποτα και μου είναι πολύ δύσκολο να πάω από κει λόγω δουλειας

Σημερα που είναι αργία δεν δουλευει το τηλεφωνικό κέντρο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Gkoukouz said:

Δεν θέλω να ανοίξω άλλο θέμα και ρώταω κάτι που με απασχολεί με την πιστωτική.ενω η πληρωμή της είναι να γίνεται 11 του μήνα κάθε μήνα ,γύρω στις 25 με 26 του προηγούμενου μου έρχεται email ότι πρέπει να πληρωθεί ένα συγκεκριμένο ποσό συναλλαγών. Μέχρι τις 11 όμως που είναι να πληρωθεί η κάρτα αυτό το τρέχον υπόλοιπο αυξάνεται.εγω τι πρέπει να πληρώσω;αυτό που μου ήρθε στο καθαριστικό στο email η αυτό που βλέπω στο banking σαν τρέχον υπόλοιπο;

μήπως κάνεις αναλήψεις μετρητών από την κάρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδοποιητήριο έρχεται για συναλλαγές κάποιου διαστήματος (μήνα, όχι πάντα ημερολογιακού) που είναι πριν τις 25-26 που βγαίνει. Στις 11 του μήνα πληρώνεις αυτό το ποσό. Το μεγαλύτερο υπόλοιπο που βλέπεις είναι συναλλαγές που έγιναν μετά από αυτό το διάστημα και τα οποία θα πληρωθούν (μαζί με ότι άλλο χρεωθεί) στις 11 του επόμενου μήνα. Μπορείς να πληρώσεις και το αυξημένο ποσό αλλά δεν κερδίζεις κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ  πολύ για τις απαντησεις σας.Δηλαδη εγώ πρέπει να πληρώνω το ποσό που μου βγάζει στο καθαριστικό;κ το υπόλοιπο ποσό που έχει μαζευτεί το αφήνω και το πληρώνω στον επόμενο μήνα .σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...