Προς το περιεχόμενο

Η Apple θα δίνει πλέον εκτίμηση του κόστους επισκευής για κάποιες βλάβες


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 18/2/2022 στις 2:22 ΜΜ, billdanos είπε

Πέρα από την πλάκα πάντως, νομίζεις πως θα συναντήσεις εξωφρενικά καλύτερες τιμές στο επίσημο service της Samsung ας πούμε? :) 

αν το λες για χαβαλέ οκ. Αν θέλεις κανονική απάντηση τότε ναι είναι πολύ καλύτερες οι τιμές τις samsung και σε χρόνο επισκευής και σε τιμή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
11 hours ago, hellghan said:

αν το λες για χαβαλέ οκ. Αν θέλεις κανονική απάντηση τότε ναι είναι πολύ καλύτερες οι τιμές τις samsung και σε χρόνο επισκευής και σε τιμή 

Επειδή έχω εμπειριες από επισκευή Samsung σε επίσημο κέντρο, θα μου επιτρέψεις να έχω διαφορετική άποψη. Εκτός αν αναφέρεσαι σε επισκευές μοντέλων Samsung που δεν ανήκουν σε αυτές που λέμε «ναυαρχιδες». 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, billdanos είπε

Επειδή έχω εμπειριες από επισκευή Samsung σε επίσημο κέντρο, θα μου επιτρέψεις να έχω διαφορετική άποψη. Εκτός αν αναφέρεσαι σε επισκευές μοντέλων Samsung που δεν ανήκουν σε αυτές που λέμε «ναυαρχιδες». 

Επειδή και εγώ έχω εμπειρία στο συγκεκριμένο κομμάτι και σαν ιδιώτης αλλά και σαν συνεργάτης θα διαφωνήσω. Μπορεί να έπεσες σε λάθος άτομα. Η Samsung είναι πάρα πολύ αυστηρή στο κομμάτι του σέρβις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, hellghan said:

Επειδή και εγώ έχω εμπειρία στο συγκεκριμένο κομμάτι και σαν ιδιώτης αλλά και σαν συνεργάτης θα διαφωνήσω. Μπορεί να έπεσες σε λάθος άτομα. Η Samsung είναι πάρα πολύ αυστηρή στο κομμάτι του σέρβις. 

Δεν αναφέρθηκα σε κακό service αλλά στο κόστος του επίσημου service για ναυαρχίδα εκτός εγγύησης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, billdanos είπε

Δεν αναφέρθηκα σε κακό service αλλά στο κόστος του επίσημου service για ναυαρχίδα εκτός εγγύησης. 

Σε ποίο κομμάτι; οθόνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, hellghan said:

Σε ποίο κομμάτι; οθόνη;

Οθόνη μαζί με μπαταρία. Που κόστισε σχεδόν το ίδιο (25 ευρω διαφορά νομίζω) με την ίδια αντικατάσταση και σε ένα iphone 12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 18/02/2022 at 13:08, KostasKri said:

Και πίσω τζάμι ένα μάτι και ένα πνευμόνι!

 

On 18/02/2022 at 13:10, Neural_handshake said:

αλλαγη μπαταριας και επαναφορα αδιαβροχοποιησης ,παρακαλω υπογραψτε μας παραχωρηση της αιωνιας ψυχης σας

 

On 18/02/2022 at 13:34, vaggos2586 said:

Αυτά τα υπογράψαμε για την αγορά τους!

περα απο την πλακα.και για samsung που κοιταγα μια φορα για οθονη για μια συναδελφο αστο ποναει αστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-s22-ifixit-teardown-3126561/

The phones received a lower repairability score than the iPhone 13 Pro.

Όσο η πρόσβαση στο εσωτερικό της συσκευής δυσκολεύει, τόσο τα επίσημα επισκευαστικά κέντρα γίνονται μονόδρομος! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...