Προς το περιεχόμενο

Στις 8 Μαρτίου και επίσημα η επόμενη παρουσίαση της Apple


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, b-boy_steve είπε

Πιστεύεις ότι το xz1 που δεν υποστηρίζετε ακόμα όπως το iPhone 8 ότι έχει να ζηλέψει κάτι από το iPhone; έχω δει πως τρέχουν και τα δύο όμως... 

Α μπα τίποτα δεν έχει να ζηλέψει έχεις δίκιο.... 

Νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσουμε. Έχεις την προσωπική σου  άποψη και δεν έχω σκοπό να στην αλλάξω .Ούτε εσυ να αλλάξεις την δικιά μου για το τι είναι μαύρο και τι είναι άσπρο. 

Είπαμε γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος... Αυτό είναι γενική αλήθεια είτε σου αρέσει ,είτε όχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, b-boy_steve είπε

IPhone 12, s20 fe, s21 fe και τέλη Μαρτίου θα χω και το s22 ultra (τα άπειρα xiaomi δεν τα βάζω καν στην λίστα). Στην παρέα μου υπάρχει iphone 13 pro max, iPhone 13, iPhone 11. Οπότε θέλετε πάμε για καφέ αν είναι κανένας από Αργολίδα να τις μετρήσουμε... 😂 

Και μένα ένας φίλος μου τα έχει με Ισπανίδα, λες να ξέρω ή το ακόμα σημαντικότερο να με νοιάζει πως είναι οι Ισπανές? 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AtiX είπε

Και μένα ένας φίλος μου τα έχει με Ισπανίδα, λες να ξέρω ή το ακόμα σημαντικότερο να με νοιάζει πως είναι οι Ισπανές? 🤣

Χαχαχα να σου πω την αλήθεια εμένα με νοιάζει αρκετά για τις Ισπανιδες... 😂 😂 😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
40 λεπτά πριν, b-boy_steve είπε

Οπότε θέλετε πάμε για καφέ αν είναι κανένας από Αργολίδα να τις μετρήσουμε... 😂 

Είδα και γω αυξημένο αριθμό σχολίων και νόμισα πως πιάσατε σοβαρή κουβέντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, atheatos είπε

Α μπα τίποτα δεν έχει να ζηλέψει έχεις δίκιο.... 

Νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσουμε. Έχεις την προσωπική σου  άποψη και δεν έχω σκοπό να στην αλλάξω .Ούτε εσυ να αλλάξεις την δικιά μου για το τι είναι μαύρο και τι είναι άσπρο. 

Είπαμε γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος... Αυτό είναι γενική αλήθεια είτε σου αρέσει ,είτε όχι.

Ναι έτσι είναι... Γελάω από τώρα εγω... 😂 😂 😂 

2 λεπτά πριν, SeaLion είπε

Είδα και γω αυξημένο αριθμό σχολίων και νόμισα πως πιάσατε σοβαρή κουβέντα!

Με τσιγκλανε δεν φταίω εγώ... 😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, billdanos είπε

Η σωστή φράση είναι "κλειδωμένο ως προς τα apps που σερβίρουν παράνομο περιεχόμενο"... Αν αυτό το μεταφράζεις σε "μη ολοκληρωμένο", μια χαρά σου ταιριάζει και το Android. :) 

εφαρμογες με παρανομο υλικο =/ ασφαλη λειτουργικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...